Една прекрасна любов
Здравейте! Искам да ви разкажа моята история, за мен и моята най- голяма и красива любов. Всичко започна в един лют зимен ден, в които си стоях на скайпа след поредния изпит. Тогава се появи той, съвсем неочаквано ми написа ``Здравей, познаваме ли се``. Отговорих му че не се познаваме и така започнахме да си пишем, разменихме си снимки пишехме си постоянно.

Един ден докато си пишехме на скайпа той ми каза, че има и друго момиче, с което си пишат и което го харесва. Държеше се много мило с мен, но след като чух това се почувствах много гадно, сякаш за пореден път бях излъгана. Попитах го какво очаква да има между нас, беше объркан и не знаеше какво да прави. Попита ме дали мога да изчакам, за да види какво ще стане с другото момиче и ако не потръгнат нещата тогава да поговорим за нас.
Казах му че му давам малко време да реши с коя иска да бъде, а не ако не стане с едната ще стане с другата.

Помисли няколко дни и тогава ми отговори, че другото момиче не е негов тип и е избрал да е с мен. Тогава започна един период на опознаване за съжалени само по скайп, но все пак след дълго общуване той пожела да си разменим и номерата, сторихме го. Не след дълго той ми се обади и тогава чух за пръв път гласа му, бях много развълнувана, той също. От този ден нататък започнахме да се чуваме и по телефона и по скайпа.
Той беше казал само на майка си и сестра си за нас. Аз само на майка.

След няколко месеца той дойде в моя град да се видим, но беше много за малко. Тогава усетих истинската тръпка на първата целувка. След това продължихме да сме все така близки. Вече бях говорила с майка му и сестра му по телефона. С баща му се запознахме наживо, както и с втората жена на баща му (която не ме удубрявя ) и с техни приятели. Има хора които са против нас, но тях навсякъде ги има когато видят, че някой е щастлив.

През изминалото лято аз бях при него за една седмица, която мина като миг. Станахме си още по- близки, и не само с него, а и с неговите близки, с които се разбираме много добре. На тази Коледа, той беше при мен за една седмица, беше повече от прекрасно. Раздялата обаче беше много мъчителна. Радва ме това, че и неговите, и моите близки се радват, че сме заедно. Сигурна съм в него, вярвам му страшно много, знам колко много ме обича, както и аз него, той също много държи на мен и ми вярва много доказал го е не веднъж.
Но не мога да си обясня, защо ме е страх да не го загубя, може би защото ни делят над 300-400 километра, но това не е пречка да сме заедно вече една година, а и си правим планове след като завърша висшето си образование да заживеем заедно. Дано всичко върви все така добре!

Коментари

1.   С удоволствие ще следя историята ти и ще се надявам да имаш време понякога да драсваш по нещо относно това как вървят нещата при вас. Имам идентичен случай и ми е любопитно как ще се развият нещата при вас.

2.   Историята ти е трогателна, но аз лично не удобрявам връзките от разстояние. Само като си помислиш къди е момчето ми с къде е какво прави и почваш да се притесняваш и да си задаваш куп въпроси. В един момент се случва, че губиш доверие в него, а връзка без доверие няма. Такаче помисли много добре, а не след време да съжеляваш. Успех!

3.   Колко красива история. Радвай се на връзката си и обичай приятеля си :)))

13...

4.   Сори, ама тази история е нищо особено. Връзка като връзка... не знам какво толкова се превъзнасяте.

5.   Аз пък не знам, като не знаете какво да напишете, защо въобще коментирате, гледайте си вашия живот и толкова, защо злословите по чуждия живот (отнася се за №4)!?