След случката вече не се чуваме, нито се виждаме, но вътре в мен болката стои
Здравейте!
Прочетох тук една подобна тема от моята, но псана от жена, та реших и аз да напиша, пък дано ми стане по леко.

Имах една приятелка с която си споделях всичко или поне 90% в продължение на около 3 год. Аз съм женен и тя омъжена от близо година. Преди 2-3 месеца започнахме от разговор на разговор да се бъзикаме и се стигнаха разговорите до любов... Аз си помислих, че това не може да е вярно поради фактите, че сме много добри приятели и най вече, че е омъжена от близо година, но незная как се влюбих.

През тези 2-3 месеца сме се виждали 4-5 пъти, но винаги сме се чували всеки ден. Последния път когато се видяхме се целунахме. Казвах ме, че се обичаме... Започнах да си лягам и ставам с мисълта за нея. Пращах и мейли с любовни стихове. Тук вече започнах да усещам как става по хладна към мен. И по телефона и с отговорите по пращаните от мен мейли. Любовта ми към нея се увеличаваше всяка следваща минута, сън не ме ловише, по цял ден си мислих за нея... Имах чувставото, че аз колко повече хлътвах, тя повече охладняваше към мен. Един ден, няма да описвам как и видях скайпа, но не този които и знаят всички а друг направен от нея, си пишеше с друг:чатовете бяха, колко те обичам, не мога без теб, живота ми е не мислим без теб... Това което ми го е казвала и на мен, също така и виртуален секс...
Останах взепенен и разочарован от това което прочетох... Преди този е имал още един... Неможах да повярвам, жена с 1 год брак зад гърба си.

Търпях някакъв период от време и се правих, че нищо незная. Тя продължаваше да е студена и да ме разиграва. Натъпи момента не издържах и казах, че зная за другия и тогава ми каза, че тях ги обича по съвсем друг начин а не както мен и други такива лъжи които ме съсипаха. После ми каза, че постъпката ми да и чета в скайпа е отвратителна което си е така, че аз съм гаден, подъл... и купища обиди. След случката вече не се чуваме, нито се виждаме, но вътре в мен болката стои. Не, че не я разбрах колко струва, но искам да прочета кои е правия и кои кривия, че имам чувството вече, че аз прицаках всичко.
Благодаря ви предварително за коментарите!

Коментари

1.   Да тя е права, ти нямаш никакво право да се ровиш в личната и кореспонденция съжалявам. Тази жена не е твоята жена за да и търсиш сметка на кой какво пише, говори и прави. Постъпила е грозно с теб, но това е живота, един кръговат-днес ти "крадеш", утре ти си "ограбен":) Т.

2.   Не е за вярване - колко малко е нужно да палнеш фитила на някого:
" Аз си помислих, че това не може да е вярно поради фактите, че сме много добри приятели и най вече, че е омъжена от близо година, но незная как се влюбих.

През тези 2-3 месеца сме се виждали 4-5 пъти, но винаги сме се чували всеки ден. Последния път когато се видяхме се целунахме. Казвах ме, че се обичаме... Започнах да си лягам и ставам с мисълта за нея. Пращах и мейли с любовни стихове (!!! )"

Ей, някои мъже сте мноо лесни, бе :D:D

Останал си вцепенен и разочарован, както би останала жена ти, ако попаднеше на виртуалните ти излияния :)

3.   Еми много си преувеличил. Това е. Още повече какви неща прави тази жена само след 1 година брак си знаел и преди да й разровиш скайпа ;) нали така? !

4.   Станало ти е кофти, не от нейния разврат, а от това, че не споделя разврата си с теб. И още- ти не си влюбен. Просто искаш чуждата, с мисълта, че е нещо по-хубава от твоята.
Да ти кажа една поговорка, която са я казали старите хора. "Каквато е на царицата, такава е и на магарицата. " Набий си го в главата и се задоволявай само с твоята жена.

5.   Автора:
1 напълно си прав(а).
Написах, че постъпката ми е долна... , обзе ме ревност или и аз не зная какво точно. Предполаам, че сме големи хора да си казваме за какво иде реч. Аз лично никога не бих постъпил така...

6.   Раздели се с жена си, докато нямате деца още. Пусни я да намери щастието си. Това намирам за смислено да те посъветвам. Пуберските ти още трепети не ми се коментират, защото няма смисъл.

7.   Не съм пубер а на 35г и ако не ти се коментира недей, вместо да се излагаш...
Позитивно мислене ти трябва приятел :)
Автора:

8.   Знай, че едно лайно колко повече го ровиш, толкова повече мирише. Ти просто си го разровил.

9.   7, авторе, точно това е проблемът - че си на 35, а мислиш като пубер. Това е искал да ти каже номер 6, и е много прав. А този, който се излага, си ти.

Наистина трябва позитивно мислене, но то не личи много от историята ти.

Кубрат

10.   номер 8, страхотен коментар ;)

11.   Здравеите, случаино попадам на вашия форум. Никога не сам участвал и писал по форумите, таи като и не сам ги чел.
Имам доста опит с хора, раководя голяма фирма моиа собствена от години и както знаете неволно ставаш сапричастен с садбите им!
Но по саштество кам автора. жените са непредсказуеми
а и много от тях манипулативни, деистват по презумциа,
саобразяват се с всияки други но не и с теб!
За разлика от автора аз сам в развод от 3 год.
и се развеждам не само заради жената която обичам а
и заштото благодарение на нея прозрях истината
в бившия ми семеен живот!
Н е искам да обвинявам или да се оправдавам но за мен деиствително тази жвна която обичам и сам влюбен в нея ми отвори очите. Бил сам сляп толкова време!
З а савжеление и с тази жена се разделих колкото и да не ми се искаше, каквито и жертви да сам направил за нея
колкото и перфектно да сам се отнасял с нея, бизнес,
бижута, пари. коли, дрехи, обиколки по света, почивки, екскурзии и тн. ме заряза от една страна я
разбирам или поне се мача да я разбера знаеки неиното психическо састояние и влиянието под което се намира
но явно жените са такива, вапреки че аз сам бил на 100% откровен и честен с нея и сам поемал рискове, понасял загуби само за да и доставя удоволствието и да баде мир и любов между нас! Но никога не сам си позволявал да
и проверявам пощата или тел. за разлика от нея!
Сажелявям трабва да ставам по работа, както Ви писах за прв пат пиша, и като че ли мие приятно но може би ште ви пиша отново но приятелю деиствително грозно е да четеш чужди излеяния, колкото и да обичаш, според мен за да уважаваш любимия си човек, преди всичко уважаваи себе си! Ако тя види увайението от теб кам нея може би нештата ще се рзвиват по друг начин! Поздрави!!!

12.   От номер 6: Благодаря, Кубрате(умното си е умно)!
... и знае, че някои хора си остават пубери цял живот. Затова ще се сърдят, не мислят и съвети не приемат.
Да му имам терзанията, как бил прецакал всичко с любовницата, защото й следял скайпа!? ! Човек без проблеми и си създава, за да не му е скучен животът:)))

13.   Автора:
Както писах вече, имаше публикуване подобна на моята версия жена хванала съпруга си да чати в скайп или нещо подобно. Всички пишат, добре, че си го хванала, тои не е за теб... и т. н. Обчае когато пише мъж, че е хванал жена е грозно. Подчертал съм, че постъпката ми е грозна... Но нали се учим от грешките си... На мен въобще не ми дреме от Хан Кубрат или от кото и да е... защото тези които се правят на голямата си работа тук в живота им е катастрофа. Както писа пича 11 си е отворил очите. Аз мога да го заява за себе си, че и аз си го отворих благодарение на нея. Вече си се чуваме и разбираме по прекрасно и от преди. А с разбирачите да остават скайп, поща, телефон и да вземем да си ги мерим да видим кои какъв е...

14.   Ох, авторе, ти ли ще ми казваш, че животът ми е катастрофа?
Ти- на 35 години-какво си направил? Дете, къща, дърво посадил ли си? Ако не си, животът ти дотук е нахалост.
И не съди хората. Едно е да хванеш жена си да си чати сексуално с някой в скайп, друго е - любовницата. Капиши?

15.   Авторе щом искаш съвет носи и на критика. Ти си хванал чуждата, омъжената за друг, не твоята жена. Вземи си отвори очите че тя е искала разнообразие а ти какво искаш от нея. Ами ако твоята жена постъпи така тогава как ще е. И запомни че вола като рови пръстта на гърба си я хвърля. Дръж се като улегнал мъж, а не като тийнеджър. Ти май сам не знаеш какво искаш, че ние ли да ти кажем.
Маги