Тя е омъжена, а аз обвързан
Здравейте! Искам да споделя моята история и се надявам да получа съвет от някого, особено и той, ако е имал такъв проблем. На 21 години съм(момче), уча финанси и от първи курс работя в една фирма като помощник. Следобедните часове работата е по-лека и имам свободно време, което запълвам като си говоря с една от служителките. От тези разговори накрая се случи нещо между нас и тук идва проблемът - тя е женена и има две деца.. едното до колкото знам 5 клас.

Тази жена ми сподели, че и е много приятно когато си говори с мен и че така се отпуска от напрежението. До този момент не съм мислил, да я свалям, но след като чух това започнах да го правя, но на майтап. Тя може би и това е чакала, за да си създате повод да си легне с мен. Е и това стана. Лека полека се уговорихме, да се видим когато сме свободни уж просто да пием по едно кафе. Изпихме кафето и тя реши, да ходим на хотел. Не отидохме на хотел, а в нас. Това се случи в началото на октомври и така до сега 10тина пъти. Това, което ме притеснява е да не ни разберат. Виждал съм мъжът и няколко пъти да я взима от работа и поне ми се струва, че е много добродушен човек и като се сещам за него, ми става мъчно. Ако не го познавах, не би ми пукало много, но в този случай ми става неприятно.

Все си мисля да не им разваля семейството, че децата ще страдат много. Вие как мислете, да спра ли извънработните си срещи с нея или да продължавам да се виждам с една(без да искам да я обидя) дърта к*рва, все пак и аз имам приятелка?

Коментари

1.   Сериозно ли си повярва, че можеш да им развалиш семейството?

Авторче, не те разбирам.
1. имаш си приятелка
2. и съвест, което е похвално
Какво правиш с тази дърта к*ва, както я наричаш?
Никъде не пишеш, че я обичаш или ти е приятно с нея, или сексът е някакъв невероятен.
Не, не те разбирам.

И все пак мисля, че трябва да прекратиш срещите. Поради много причини, които не ми се изброяват, а и ти си ги знаеш, убедена съм.
Успех

Лоша

2.   Гледай да не лепнеш някоя болест, защото може да не си само ти "тъпкача".

3.   Съгласна съм с Лоша и в крайна сметка прави, каквото искаш. Само дето незнам дали знаеш какво е то.

4.   Глупаво, много глупаво. Ти семейството й лесно няма да развалиш, когато има деца двойката е готова на невероятни компромиси, които при несемейните не са на дневен ред, но по-вероятно е да развалиш твоята връзка, ако половинката в нея разбере. Тя няма деца, които да я задържат и да я накарат да мисли и прости.

А ти явно искаш да бягаш по тъча и да си въртиш изневерки без особен повод за това. Значи си готов да си свалиш гащите на всяка, която се предложи, така ли? Средностатистически мъжки екземпляр с комплекси. Готиният мъж не се навива на всяка, драги, а само на тези, които той иска, а най-готиният- на жена, която обича. Виж, ако ми кажеш, че обичаш тази както я нарече там, че си готов да гледаш децата й, съм с две ръце за теб. Ама тия коцкарски номерца са отвратителни и ако сега им свикнеш, ще си кукуваш сам някой ден.

5.   А сега.. не искал да обижда, а " дърта к-рва" какво е? Защо си с нея тогава? И ти си като нея, че и по-лош. Ма загризала го съвестта и се сетил нашичкия да обижда, че е по-лесно. От такива недорасали направо ми се повдига.

6.   олеее то бива, бива лицемерие ама като твоето няма. Не стига, че лъжеш приятелката си, ами и се върлягаш с колежка, която в мислите си наричаш "дърта курва", ама иначе ти е хубаво като и го натаковаш. Все пак, ако не беше се впуснал в действие нямаше тя да ти се предложи със сигурност, колкото и да и се е искало според теб. Много грозно изказване, не ти подхожда на възрастта. Вземи да пораснеш не само на години, време ти е да се държиш по-коректно и зряло. Тююю лапешката работа
Т.

7.   Лоша е права, макар и доста рязка.
Хвани си кака, за да те отрака, но внимавай от играчка, да не стане плачка.
Не си ? развалил семейството, както не си ?, и първият и последният любовник. Мъжът ? е глупак, но това не е твоя вина.
Както си решиш, но за мен просто си губиш времето - освен да те използва за секс и за отдушник, ти за нея си никой