За пореден път съм в задънена улица :(
Здравейте на всички, които четете за да помогнете или просто са ви любопитни човешките истории.... Та на кратко без да се отклонявам. Имам сериозен приятел (ако така може да се нарече), имахме перфектни отношения и никога не съм предполагала, че той би погледнал друга жена, но уви това се случи и то не с една, а с три?!

На няколко пъти се опитах да си затворя очите, да простя, но нещо не се получава. Всеки път мисълта, че е бил с друга ме унищожава.... Просто вече не знам какво да правя, не знам дали изобщо има смисъл, а знам че дълбоко в себе си много го обичам.

Бих била благодарна, ако някои ми даде още един независим съвет. Весели празници на всички!

Коментари

1.   Ти го обичаш...той теб не! Питаш се защо??? Ето го и отговора-ти изневерявала ли си му...НЕ - значи държиш на него и чувствата са ти искренни. Той изневерявал ли ти е... ДА един път ли просто за любориство НЕ той е спал с три жени. Тогава какво още чакаш???

Зарежи го продължи напред, ти се мъчиш и се затваряш в себе си с мисълта, че той ти изневерява, а в същия този момент той си прави кефа с други. Недей да страдаш по този начин, запази достойнството си покажи, че и ти имаш чувства. Продължи сама, докато е време!
SFA

2.   Съгласна с номер 1:

Историята ми с съшият човек като твоя приключи преди 6 месеца ужасно страдам, но е мн по добре повярвай ми, и аз съм като теб с тая разлика че вече се отказах да дърпам 1 голямо бебе което мисли с пишката си.

Когато си млада хубава и интелигентна-не си губи времето с тъпанари, вярвам че и двете ще намерим кой да ни цени.... въпреки че аз вярвах че това е любовта....

3.   Аз не приемам секса с някого за изневяра. Бил си с една, две, рти - добре! но аз съм онова моиче, на което все още държиш много, към което си особено привързан и не искаш да си представиш живота си без мен. Другите са временни, другите не очакваш да завариш вкъщи като се прибереш и да се хвърлят на врата ти.

Моят съвет е да простиш. Ако той все още държи на теб по оня особен начин, който се изразява без думи.
Когато се опитах да зарежа гаджето си по същите причини - той ми каза, че ме мрази.
Никога през живота си не бях чувала в думите му повече обич и болка.

Все още сме заедно, щастливи сме и силно привързани един към друг, а неговото желание за нови "бройки" отлетя.
Успех! Попитай сърцето си какво иска и го послушай! Ако обичаш този мъж и искаш него - ок, бъде с него. Ако сърцето ти каже, че това не е ТОЙ - давай смело към следдващия.

4.   Много балгодаря на всички вас, които се отзовахте, аз също знам отговора на въпроса, но е много трудно, но се убеждам че това е най-правилното решение. Весели празници на всички и дано ни дарят с повече вътрешна хармония.