Walk to remember
Гледах филма "Walk to remember" (незабравимата) и се замислих... мислите ли, че наистина съществува такава любов?
Или всичко е изключително просто и повърхностно? Момичетата гледат парите и колата, мъжете външната красота.

Коментари

1.   Няма такова животно всичко в днешно време е плод на едно сбъркано общество в което няма място за любов.. поне не истинска!

2.   Има, разбира се аз съм я срещнала желая го на всички :)

3.   Нема такова нещ всичко е само секс, бой и сръбска музка :Д:д:д:д

4.   Любимият ми филм! :*

5.   НЯМА!!!!! Аз сбъднах всички мечти на бившата си...
Влюбих се в нея и явно бях заслепен,всеки месец й купувах бижута, дрехи на хубави марки ,водих я по скъпи ресторанти всичко за да се чувства тя добре!
Заживяхме заедно издържах я напълно глезех я,купувах й всичко което пожелаеше работих на две места само и само за да й угаждам...
И накрая я хванах на калъп с някакъв боклук за каква любов изобщо говорите????

6.   Ще ми се да я срещна.. :))) шпжелавам го на всички!!!!

7.   Не!

8.   Има рабира се... това че не ще я срщнали не означава не съществува!!!

9.   гледах с бившия си филма и двамата плакахме а той е 1. 90 доста як с татоси смятайте който реши да го гледа няма да съжалява

10.   няма са съжалявате ако го изгледате уникално трогателен филм!

18.   Авторе, не ти е вярна информацията.
Аз съм жена и гледам външната красота тя е най-важното. Даже пуснах една тема за грозните мъже, но не ми я публикуваха. В нея изразявам възмущението си от това, че не останаха красиви мъже.
Иначе филма хич не ме кефи. Супер лигава работа. Дори не искам такава любов, дори да съществува.
Искам само един красавец да ме разтоварва от сексуалното напрежение.

19.   Така ми се иска и аз да я срещна тази истинска любов...

20.   Да, съществува и такава любов. Но за жалост, се случва много рядко, защото хората бягат когато една любов е по истинска. Повечето търсят повърхностното, на това са свикнали, това ни втълпява обществото. А и нали, динамиката на сегашния живот е голяма. Се търсят само леки връзки. А те не могат да дадат удовлетворение и щастие поради самата любов. А част от останалите, можещи да се впуснат в пътищата на сърцето си. Са имали не една приключила болезнено връзка, което е намалило вярата им в любовта и ги е накарало да изградят една броня около сърцето си, да го затворят в едни непристъпни стени. От там и непосилността да се осъществи една толкова силна и истинска любов. А смятат някои, дори за даденост чуждото сърце, и чувствата им с времето погасват. Ето защо, в повечето връзки, единия обича повече от другия. А колко по-лесно е, да спрем да се инатим, да спрем да упоритстваме, да спрем да се страхуваме, и да се доверим на другото сърце. Особено ако виждаме че ни обича. Да му се отдадем. Това е пътя, към една незабравима любов. Да не противоречиш на сърцето си. Знаете ли, напоследък колко често се изричат словата, че едните търсели парите, а другите само красотата външна. Знаете ли, как произнасайки това общо слово, вие пропускате хората, в тази цялост. А има и десетки, сред стотиците, за които все още, парите, материалните средства, или само външността не са най-важни. Но те, те все са пропуснати и сложени на една страна. Да, малко са, но погледът ни различва единствено желанията на масите народ, а сред тези маси има и хора, търсещи реалните и истински ценности, интересуващи се от душевността, личността, характера, съществото на другия човек, а не само от неговата "опаковка", придобитости и блага. Огледайте се, вижте колко теми има от самотни хора, и от търсещи любовта, тези хора ще могат да бъдат всеотдайни и раздаващи се в любовните си чувства, ако любовта им се случи. А защо ли. Защото няма да бъдат егоисти в любовта си. Няма да очакват само да получват, а и ще се раздват. Така се осъществява една истинска любов, чрез доверие, чрез сърцето, чрез смела отдаденост.

~winterfire~

21.   Филмът не е кой знае какво, "С дъх на канела" по романа на същия автор е по-трогателен и драматичен. По-задълбочен е и кара зрителя дали той би издържал на всичко това, което героите. Но иначе да съществува "голямата" любов, съществува човека когото никога няма да се забрави и е оставил трайна следа в съзнанието ни. Иначе това за парите, колите, красотата са глупости. Колкото и пари човек да има, колкото и красива да е жената винаги се намира кой да ги замени, ако друг/а ти дава топлината от която имаш нужда

22.   Не гледай филма.. прочети книгата ;) Много по-добра е. На мен това са ми любимите филм и книга ^^ Таа по темата: Съществува. Лично аз вярвам в истинската любов и искрено се надявам да я намеря някой ден.

23.   Аз съм жена, и също гледам външната красота в един мъж. Защо пък да не. И след 6 години брак мога да кажа с ръка на сърцето, че любов НЯМА. Тези турски сериали и романтични филми промиха мозъка на хората. Отворете си очите и погледнете реално на нещата. И аз бях като вас. Но, след второто дете вече напълно осъзнах, че съм се заблуждавала. За мене лично си пожелавам един хубав мъж, който да ме размазва от секс, а вие чакайте любовта.

24.   И аз гледам външността, не само нея, но определено тя е много важна и за да допусна мъж до себе си, първо трябва да ми хареса външно.

25.   първо- книгите са по добри от филмите, говорим като цяло.
второ- най-хубавият роман и филм е "Писмо в бутилка"
трето- Съществува такава любов, но има много за обяснение а трябва вече да си легам, не че ще ме и разберете.
А оная дето приказва за външната красота, че е най-важна е много глупава и да не казвам каква е още, то се знае.
Вътрешната красота е най-важна! Тя не остарява.

26.   Номер 5 -едва ли е боклук... Явно не си и дал душевната си обич, подкрепата... не всичко е свързано с материалното...!

27.   Чел съм книгата, както и "С дъх на канела" или както се казваше там. Общо взето лигава работа. Но все пак стават да помечтаеш малко, но без да си правиш излишни илюзии ;)

Интересното беше, че филма "Незабравима разходка" ми хареса повече от книгата, може би заради Манди Мур....

28.   Искам да ви разкажа нещо за мен.
Когато се запознах с мъжът ми аз бях 24години студентка джобните ми пари бяха около 3 лева на месец.
Всичко общо за месеца 100 - 120 лева.
Мъжът ми изкарваше 180 лева това ни бяха парите съжелявам за вас но ние имахме страшна любов но в момента е ежедневие.
Пак се обибчаме. Но аз винаги съм имала всичко в къщи когато живеех при майка ми и баща ми.
Сега сме женени но какво от това живеем нормално както десницата на господ ни благославя.
Евгения 32години

29.   Евгения, аз много ти симпатизирам:)

30.   Нищо не ти се разбира номер 28. Ако нямаш, какво да правиш довечера, отвори един учебник по български език и си припомни пунктоацията.

31.   Благодаря ти 29

32.   До зо параграф.
Искам да кажа следното, че когато бях студентка с мойто гадже
разпорагахме с 300 лева / това беше далечната 2000г/ и се обичахме страшно много. Сега сме женени от 7 месеца и живем както можем в момента изкарваме двамата 1800лева ама пак не стигат.
Никога не съм искала мъжът да ме черпи плащала съм си сметките когато имам пари. Да съм го използвала за нещо да ми купи и прочие.
Евгения 32 години