Дали го обичам? А може би не...
Тъжна съм... лутам се... вече не чувствам любов... Имам си приятел, но... май изстинах... сякаш вече не мога да обичам... Нямаго онова чувство сякаш летя... Объркана съм, плаче ми се... Мисля че той е много мил с мен, но не ме кара да чувствам любов... А разделите ми са трудни... след това ще мисля какво му е на него... Объркана съм...

Дали го обичам? А може би не... Или... ;( Вече не ми се прави секс... Понякога ме хваща леко гнус да го целувам... Имам леки наклонности към друго момче, но ги подтискам... а знам че и той ме харесва, но немога да наранявам... незнаммм изпадали ли сте в подобна ситуация?

Коментари

1.   Ти вече преминаваш към 2-ра фаза. Флирта вече е минал, затова вече не ''летиш''. Сега ще се разбере дали си егоист, или имаш воля да обичаш някой!!

2.   Спокойно миличка един ден всички ще умрем :)

4.   Аз съм в такова положение и аз не зная какво да правя, търпя вече 3 години тоя човек, но поне секса ни винаги беше с толкова страст, а сега дори и той не ми харесва :(

5.   Незнам незнам мила стегни сее!!!!!
Имаш няколко изхода. Помисли какво искаш ти а не какво ще причиниш на него защото не мислиш ли че така го нараняваш повече та вие сте заедно ти дори избягваш да го целуваш на този човек едва ли му е добре в момента?!!?
А можеш просто да му кажеш че неискаш вече да си с него и да останеш сама за колкото време пожелаеш.

6.   Ти ако си мислиш, че вечно ще може да летиш... това е само в началото.

7.   Ами, когато човек загуби нещо цено, тога разбира колко много е загубил. Явно трябва да загубиш и тогава ще разбереш какво си притежавала :( успех ти желая независимо в каква насока :)

8.   Мила, тази история ми се струва до болка позната, и съм я преживявала не веднъж и два пъти... Остави го! Не го мъчи повече... Щом ти не го обичаш вече, значи не сте създадени един за друг... Той ще си намери друга, а ти отиди при щастието си! Не се чуди дали ще го боли и как е - в началото ще му е трудно, но после ще разбере, че си направила добро за него като си спряла лъжата... Не подтискай истинските си чувства, това ще те унищожи!!! Пожелавам ти много любов и щастие! Успехчета! :)

9.   В същата ситуация съм.. но имам чувството, че той се е променил.. или аз-нямам идея! Просто не е същото както преди.От две години ходим и тръпката си е отишла..
Хем не искам да съм с него, хем не искам да съм сама, хем не искам да съм с друг ...
Пубертетска работа :(

10.   Не знам как да ти помогна след като и аз съм в подобна ситуация живея с едно момче от почти две години и разбирам, че не е същото както е било постоянно се караме обиждаме се с такива вулгарни думи бием се просто когато се караме даже така си посягаме че на другия ден не можем да се познаем усещам че не го обичам но ми е жал да го напусна и не знам какво да правя сигурно най удачното решение да се разделим не знам и мен както теб ме е гнус да го целувам ужасно е не знам. Пожелавам ти късмет ако някои иска да ми пише на тази тема и да ми даде съвет скайпа ми е cacata25 Чакам вашите мнения! Благодаря!!!

11.   Аз нямам голям опит във връзките, но ще се опитам да ви помогна.

Според мен трябва да осмислите връзките си. Задайте си въпросите. Защо съм с него? Искам ли да бъда с него? Какво има той, което другите нямат? Дали животът би бил същият без него? След като си отговорите на въпросите, ще разберете дали обичате човека до вас, или дали си струва да пропилявате времето си с човек към когото не изпитвате никакви чувства.
Надявам се да съм ви била от полза.

12.   Аз съм била в такова положение. Аз изстинах, а той се влюбваше все по-силно. Никакво желание за секс нямах. Разделихме се за известно време по мое желание 6 месеца (през които имах друга връзка).
След това направих и невъзможното за да си го върна, мислех че вече знам какво искам, но за съжаление ми писна точно за една седмица и пак го нараних. После мноого пъти съм чувствала, че имам нужда от него, но не предприемах нищо защото знам че само му причинявам болка. Сега съм с друг и вече 2 години си има страст. На моменти сме малко де, ту той ме гони, ту аз него, но е по-интересно.

Когато един мъж ти се предаде в ръчичките, а си твърде млада или знаеш че можеш повече, се получава така.

13.   Хах.... приятелката ми каза същото преди пет дни. Трудно ми беше, даже плаках за първи път в живота си за жена, но я оставих. Вчера дойде да ми се моли пак да сме заедно. сега се чудя кво да правя. Мн съм объркан, дайте съвет дали има смисал да се тормозя с нея още?

14.   Човек се влюбва истински само в нещата, за които влага усиля и грижи за да ги поддържа във вид, който да удовлетвоява самия него. Влюбва се в кучето си, което му къса стелките и обувките докато расте. В цветята, които ежедневно следи и отглежда. В това, което е негово лично дело, грижа и отговорност. Изчезнат ли проблемите, изчезват и емоциите. Човек се чувства повече влюбен в партньора си, когато някой му пречи да са заедно, когато обективни причини ги разделят или когато се очертават облаци над опазването на отношенията им. Плаче от любов, когато губи, но когато всичко е подредено като в аптека, нещата просто си вървят скучни и еднообразни.

Всички околни завиждат на ясните им отношения, но в тях го няма основното -тръпката, рискът, емоцията. Що за автор би бил Шекспир, ако двамата му класически герои бяха вдигнали пищна сватба в началото, вместо враждата между Капулети и Монтеки да ги беше разделила с желанията им? Щеше ли някой да обърне внимание на чувствата на тези герои, ако историята свършваше с традиционното за детските приказки "три дни яли, пили и се веселили..."?

Не се вълнувай излишно. Никой няма нужда от проблеми. Не си ги създавай сама. Изстиваш? Ами значи това си е естествено. Винаги можеш да се разпалиш отново, но и внимавай, да не изгориш твърде бързо. Всички се възхищават на Ромео и Жулиета, но колко от всички тях одобряват развръзката?