Искам да бъда любовница
Здравейте! На 26 години съм и искам да бъда любовница. Искам мъж, с когото да изпитваме дива страст един към друг. Но искам да е обвързан - да нямам ангажименти към него. Искам добре прекарани моменти - вино, музика, масажи, филмче, хубав секс и чао. Не ми трябва някой, който да ме следи в социалните мрежи, да ми прави фасони, когато не съм успяла да си вдигна телефона на време и т. н. Трябва ми една връзка без обещания и без задължения. Била съм в подобни отношения с мъж и съумях да не се влюбя, да не интриганствам, за да го разделям с жена му (тя така и не разбра), да не изисквам нищо повече от добре прекарани 1-2 часа...

Тук някой ще каже, че не мога да живея цял живот с такива отношения. Да, ще ще е прав, но за момента, на този етап от живота ми, на това мисловно ниво - именно такава връзка ми трябва. Ще кажете, че мога да изпитвам такава страст и към някой необвързан - да, ама не. Само между любовници може да има такава отдаденост и страст. Не съм меркантилна, но не бих имала нищо против въпросния обект да ми прави подаръци, да ме глези и да ме изненадва. Може би си четкам егото (от психологическа гледна точка), за да може в моите си очи да се изживявам като по-добрата, с която някой лъже жена си... Но го искам. Само така чувствам истинска емоционална свобода. Знам, че ще ме укорите, но всеки има право на мнение.

Това е, което искам в тази насока. Надявам се скоро да срещна такъв човек. Искам нещата да станат спонтанно - да пламне искра и в двамата. Не е моят начин да си търся някой в нета. Искрено се надявам да попадна на точния човек, който да ми носи тази наслада, която само между любовници може да се породи. Благодаря, че стигнахте до тук!

Коментари

51-65 от 65

56.   Нека да отговори той! :)

57.   А може би, Рей вече ви отговори? Или на вас ви трябва задължително подпис?
Маги
П. П. Авторке, нищо не казваш. Стана ли вече любовница? Че да прекратим дебатите с Рей и Плам.

58.   Ех, Рей харесваш Purple и Metallica? Тогава тези са специално за теб http://www. vbox7. com/play:000f7e69ce и, http://www. vbox7. com/play:aa61796ef4.
А относно темата, думата любовница идва от любов нали, Рей, а не от меркантилност? "... хубаво вино, масажи... и съумях да не се влюбвам... да ми прави подаръци, да ме глези, да ме изненадва... "Какво ще кажеш Рей? Как ти звучи това? Надявам се не се сърдиш, че не ти казвам чичко.
Не съдя любовниците разбира се, но както казах тази дума идва от думата любов иначе се нарича с други имена.
Маги
П. П. Това Рей от Р. Бредбъри ли идва, че съм малко любопитна?

59.   Браво, Маги - подаваш основа за конструктивна дискусия.
А защо "любовница", а не просто "любима"? Пак идва от "любов", нали?

Това, което си цитирала съвсем определено намирисва на меркантилност, на желание да се смуче, нищо че изсмуканата енергия е не под формата на пари... Да получиш всички позитиви, без да усетиш негативите. А най-не разбирам това "и съумях да не се влюбвам" (всъщност - разбирам го чудесно, но нещата изобщо не трябва да стоят по този начин!...) - или отваряш сърцето си към някого, или не. Да, когато го отвориш и се слееш с другия после боли, МНОГО боли, но това е защото другият обикновено не е готов на такава взаимност и се отдръпва в един момент. А съдбата на всички нас е "в един прекрасен ден" да се слеем в едно цяло, в едно единно Съзнание, без граници между личностите, възрастите, половете, националностите, расите... И всичко това на което си играем тук - любови и любовници, гейове и проститутки, тройки и суингъри, са си чиста проба упражнения и експерименти - учим се да обичаме, като същевременно се опитваме и да се освободим от всички условности, зависимости и обвързаности...

Ако не отвориш сърцето си, няма да изживееш Битието чрез Другия, ще пропуснеш да изживееш дори Себе си. Ще е някаква жалка, повърхностна имитация - като секса с презерватив, като гаджето за една нощ, като посещението при проститутка/жиголо. Желанието за такива имитации и "допълнения" е продиктувано от остра дефицитна мотивация, от празнотата, която зейва в гърдите ти когато останеш сам със себе си и не знаеш с какво да запълниш, освен с имитации и илюзии...

Май №19 най-дълбоко се е докоснала до същината на нещата - шапка й свалям за което! А вижте каква оценка е получила за коментара си...

Когато се отвориш към другите и започнеш да даваш от себе си, от душата и сърцето си (вместо само да се опитваш да смучеш и да си четкаш егото), тогава кандидати за "вземане" от теб винаги се намират бол... Такъв човек не е движен от дефицитна мотивация, не търси с какво и с кого да запълва телесните и душевните си дупки, не се страхува, че ще остане сам и "неразбран"... Когато някой започне връзка с такъв човек, той/тя отначало "не може да повярва на късмета си", има чувството, че е ударил/а абсолютния джакпот, засмуква здраво. След време обаче започва да си задава едни такива не много удобни въпроси от сорта: "Как той/тя може, и е способен/на на всичко това, пък аз не?"... в следствие на което започва да се опитва да подражава и в крайна сметка - да израства духовно... Оказва се, че любимият/ата всъщност е бил/а Учител, при това практикуващ и развиващ се, защото подаръчетата и изненадките са вид Творчество..., Прикритото под маската на джиджи-биджи се оказва всъщност предаване на духовен опит, защото няма как да се раздели енергията от познанието, и няма как преживяване да не доведе до натрупване на опит/мъдрост (това се случва дори и при буболечките! - http://www.youtube.com/watch?v=MTXvkWqQas8 )

Та всичко това с "любовниците", "изневерите" и "перфектните хора, които са сбъднали всичките мечти на някого" ми е леко забавно като го чета. Нещата са много, много по-дълбоки - за съжаление или за щастие, макар че болшинството от хората не ги осъзнават.
Всичко в живота е роли и е въпросът до колко ще се задълбочим във всяка една от тях, какво познание ни носи тя, важно ли е то за нас и... ако не се задълбочим напълно , то и придобитото познание ще е повърхностно, ще трябва да се връщаме да си доучваме и т.н. Животът си заслужава всеки миг! Всяка частичка истинско чувство или преживяване - също! Важното е да не се страхуваме и да правим всичко с любов, с безкористни и чисти намерения.

Благодаря за поздравите. Далеч не харесвам само баладите на метъл-групите, по-скоро те са някакво лирично отклонение, с които бих поздравил примерно дама. Много повече ми допадаха такива изпълнения: http://www.youtube.com/watch?v=pEcpwSenouQ&feature=related (дълги години се чудех защо? оказа се че точно последното пък резонира много силно с фатален спомен от минал живот..)
А Ти какво харесваш?

Това с "чичкото" също е готино - харесва ми някой да се чувства малък пред мен :), макар да знам че всички сме равнопоставени като духовни същности и не поставям никого под- или над- себе си. Кара ме обаче да се замислям вече за чене, очила, слухово апаратче и бастун...

Поздрави: Ray

P.S. "Ray" идва най-вече от "лъч светлина и надежда", които бих искам споделеният ми опит да предизвика у хората от този форум... Но и Ray Breadbury, и Ray Charles също стават - любими са отвсякъде.

60.   Толкова дълъг пост, Рей специално до мен. Направо съм поласкана.
Та питаш защо любовница, а не любима, "... искам да бъда любовница... но искам да нямам ангажименти... само между любовници може да има такава страст... "къде виждаш да се споменава любима? Защото аз виждам само "искам, искам", а никъде не чета "давам". Когато си в дадена връзка, трябва и да даваш, а не само да взимаш, нещо което авторката явно не е разбрала.
На мен лично най ми е странно това '... може би си четкам егото... че съм по добра от жена му, че мами нея", ма то това било геройство. Познавам мъже с любовници, познавам и жени такива и всеки един от тях е малко или много отдаден на тази тайна връзка по някакъв начин. Това обаче не го виждам при авторката. Не искала ангажименти, затова имам такъв ироничен коментар и затова беше тази размяна на закачки с Плам.
Съвсем не съм чак толкова морална и съвсем не меря с двоен аршин, но според мен когато се решиш на такава връзка трябва да има поне любов, а не "... съумях да не се влюбвам.. "Просто според мен авторката иска някой да и задоволява прищевките без тя да дава нищо, затова иска и да е обвързан.
Питаш ме какво харесвам ето ти две любими мои песни http://www. youtube. com/watch? v=mvoLatQnpgQ и другата е тази http://www. youtube. com/watch? v=fhNrqc6yvTU. Искрено се надявам, че ще ти харесат. А това с буболечките ме уби. Но пък песента ти си беше хубава, харесвам ги.
А това с чичкото, едва ли имаш повече от 40г, така че не попадаш в тази категория. Дори по скоро бих предположила между 35-40. Предположението ми също не беше случайно, защото явно харесваш мистичното. така че затова реших Р. Бредбъри.
Спирам, че стана малко дълго.
Маги

61.   Е не... нема да игрем повече! Не е честно!

Това с Любэ-то не ме уби, ами направо ме взриви - преди няколко минути дефлорирах новопридобит диск "Любэ - Рассея"!

Не... не... Ощипвам се... и пак... и пак...

62.   Що бе, Рей? Обичам хубавата игра, а ти? Аз съм в прибалтийска страна и бях на концерт на Любе, това си струва да се види. Та аз изписах цял роман, а ти само "Комбат"си забелязал.
Да те взривя още малко. http://www. youtube. com/watch? v=5X98x2vcCs0 и още една за фон http://www. youtube. com/watch? v=H4MbzbrRVps&feature=related и заедно с тях една голяма "Белуга"от мен. Поздрави.
Маги

63.   Чак ми е неудобно да се включа в дискусията.. но пък колко му е :)

Маги, Рей и всички останали, ето ви една моя любима песничка - много ободряваща, много.. нежна и любовна.

http://www. youtube. com/watch? v=D5bQWwuDOvs&feature=related

"И станаха дните красиви,
като детски сънища"
"Не си ме измислил,
не съм те измислила също,
ние просто се срещнахме...
ние просто не можем един без друг"
(това е част от текста)

Прекрасен ден!

Любовта си е можене и привилегия. Имам привилегията да обичам един мъж (несъвършен, объркан, слаб, обвързан - все тая) Имам правото да го обичам, защото мога. И това е достатъчно, това е много. Любовта просто съществува, тя е - не търси "за" и "против" Идва в нас, за да бъде, за да пречиства сърцата ни. Ние трябва да можем да дадем, за да получим, но и трябва да се научим да получаваме... защото между двете в един момент полярностите се размиват.

"the greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return"

Поздрави
Плам

64.   Е, чак пък да ти е неудобно. Удоволствие е да се дискутира с теб.
Права си, че любовта си е можене. Ако обичаш някого, то обичаш без задни мисли и независимо от всичко. В любовта скъпа Плам, няма "... да ми прави подаръци, да ме глези... ", там има отдаване на човека до теб. Иначе просто всичко е безидейно.
За всички, които могат да обичат специално от мен http://www. youtube. com/watch? v=3JWTaaS7LdU-"I will always love you".
Маги

65.   Чичо Рей, защо ги създаде той да си играят на тези роли? Защо? Каква е целта и смисъла? ! :)

66.   Към Авторката: Имаш моите поздравления! За това, че се осмели да споделиш макар и в анонимен сайт за свободния си избор да бъдеш такава каквато искаш – любовница. Знам, че ще ти бъде малко трудно да осъществиш намерението си, защото ние хората пръскаме своята енергия за преживяване в свят, от който напълно сме зависими, и даже няма време да се занимаваме с истинската цел на своя физически живот. Надявам се, когато това се случи и попаднеш на точния човек да не изневериш на себе си, да бъдеш толкова истинска и откровена в отношенията си с него както тук, без значение дали ще бъде Учител или неврохирург.
Успех!

67.   Интересно ми защо има и случаи, при които мъжът изневерява когато си има дългогодишна приятелка, която се справя завидно добре в леглото (по неговите думи). Какво търси навън, когато има нещо сигурно. Ситуацията е лично преживяване, аз съм любовницата на този мъж и не само - ние сме и добри приятели.

68.   67, ами отговорът ти сама си го даваш - може би му липсва нещо повече във връзката му. Вие сте приятели, може да обсъждате различни теми и т. н., което може би е това, което му липсва същност.
„сравнително добре“ в леглото е един вид 3-ка. Може би дългосрочно човек не се задоволява с 3-ката, а иска нещо повече - поне 5

69.   може да ви прозвуа идеалистично, нно ние хората, вкл. мъжете, търсим любов, разбиране, приемане. Секса е важен, разбира се, че е важен. Но "сравнително добре" се справя всеки.
Вчера моя приятел ми дойде на гости, аз съм ужасно болна - можете да си предсатвите картинката - червен, люпещ се нос, 4-5 блузи и елечета, сополиви кърпички из стаята - бях един своеобразен убиец на страст. А той ми сложи ръката ми на члена си и ми каза: "Погледни как ми действаш! " Останах потресена, вида ми наистина беше много жалък и му казах колко съм изненадана от реакцията му... а той не спираше да ме гледа в очите. И е възбуждаше още повече.
В секса съм много разкрепостена и много се раздавам, но той е с мен не само за това - разбрах го вчера.
Бившата му жена е била много страстна, красива и поддържана... но.. не го е обичала, не сее грижила за него, не са били приятели. Споделял ми е, че се е чувствал като някой, който е неспособен да я зарадва, тя го е карала да се чувства незначителен. Не е била доволна от неговото отношение и все му е опявала. Иначе са правели добър секс.

Не, сека не е всичко, което търсим, когато погледнем встрани. Истината е, че ние търсим любов и то не толкова да я получаваме, а да можем да я отдаваме.

(до 67)

70.   Леле, направо нямам думички - какви колосални анализи сте изхвърлили, и то заради някаква ...! Която просто не заслужава толкова "възвишени" дискусии.

51-65 от 65