Не ми харесва гърдите
Той ли.... той няма една стотинка и вместо да е доволен че съм с него заради самия него, а не заради материални облаги ме унижи и то пред приятелите си.
За да си избие комплексите или за да се направи на голям мъж!

Ето как се случи всичко-бяхме в едно заведение и аз отказах да пия алкохол тъй като си имам хранителен режим!
След което приятелите му един въз друг започнаха да ми правят комплименти, че имам страхотно тяло и явно режима ми действа!

При което той вместо да зарадва че има харесвана жена до себе си каза следното (цитирам дословно)"Добре поне че има хубава работа та да плаща сметките... слаба е верно ама циците къде са бе бебчо? ! Дай един нов режим всеки път като ожаднееш бозичка....

Потънах в земята от срам, не казах нищо преглътнах го поне за пред приятелите му, но вкъщи какво стана....
Само изчаках да се приберем и го почнах, а той ама аз за твое добро ве миличко защо вместо за масажи (имам проблеми с гърба и ходя всяка седмици на масажи, които не са никак евтини, а той смята че си хвърлям парите на вятъра) не ги събираш за едно силиконче да ме зарадваш за другия рожден ден...

Вярно беше пийнал, но думите му още кънтят в главата ми!
Преди като се погледнех в огледалото се харесвах, а сега погледна ли се вторачвам погледа само в нищожните си гърди

Според вас да си сложа ли ЗАРАДИ СЕБЕ СИ не заради него (оточнявам за да си спестя коментари от типа "защо го правиш само за да му се харесаш)

Коментари

1.   Ъъъ, как може да такива глупаци да имат приятелки, а аз да нямам?

2.   Мисля, че няма да е лошо ако си сложиш, но не прекалено, и не забравяй , това си е за теб не ЗАРАДИ НЕГО! И гадно е постъпил, когато си сложиш - ако си сложиш силикон.

3.   Първо го изхвърли. Помисли известно време и ако все още го искаш си сложи.
Искам да ти кажа, че колкото и да обичам приятеля си ако ме засегне по такъв начин и то пред хора, ще му бия шута без да се замисля, още докато съм бясна, че после ти минава и остроумникът може да си помисли, че му минава номера.
Какво правиш с този мухльо извинявай?
Няма пари, има хубава жена и чак я обижда. Я да ходи да сваля селянките!

4.   Щом като не те оценява, ще те загуби :) Остави го този идиот! Как може да ти говори така?

5.   Той те унижава, а ти си с него заради самия него??? Не намирам смисъла, обясни ми, моля те.

6.   Да те унижи веднъж добре ще го преживееш.. но пред приятелитеси това вече не.. Явно е изревнувал, че са ти направили комплименти и за това го е казал, но въпреки това е недопустимо... АЗ НЕ БИХ СИ СЛОЖИЛА СИЛИКОН само за да угодя на някой... той в крайна сметка заради циците ти излиза с теб?

7.   Абе къде ги намирате такива?

И след всичко въпросът ти не е: да го зарежа ли, ами да си сложа ли силикон?

Много съм разтревожена. Имам чувството, че този сайт е за мазохисти.
Ако утре иска да имаш пишка, ще ходиш и пишка ли да ти слагат?

Лоша

8.   Бягай от него! Моят съвет. После ако искаш си направи джуки като на Мара отварачката!!! :)

0ne in a milli0n, 19

9.   Защо бе момиче си премълча пред приятелите му защо не му лепна, малък ми е бюста да отговаря на твоя размер например. Защо позволявате и си мълчите да ви обиждат. Пиян или не няма право да обижда дамата на масата си, като го отрежеш пред приятелите за размера му веднъж да видим дали ще посмее втори път да обсъжда. Той се старае да прикрие своите недостатъци като изтъква чужди а ти се хващаш. Той защо не поработи да събере парички за поправка на себе си или той е идеалния красавец. Кажи му да си събере пари да си оправи ушите, носа, члена, топките, брадичката...

10.   Най-хубавите гърди са естествените и след всичко това не виждам причиина да оставаш с него. И аз като момче мога да ти кажа, че няма нищо по отблъскващо от изкуствените гърди. И още по лошо е това, за рождения ден. Питам се как някои по свестни момчета са сами, а други идиоти, пък унижават.

11.   Изводът от историята е че имаш комплексиран глупак до теб.

По-странното в случая е, защо след като всичко е ясно, ти тръгваш с разсъжденията в посока че ти наистина си виновна че имаш малки цици, вместо да го разкараш? Това не е правилната посока на мислене в тази ситуация.

Жените мислите много странно и глупаво на моменти, очевидно ви бяга логиката.

12.   С бившата ми се разделихме точно заради това че мислеше, че има малки цици... макар че не бяха такива. И аз мисля, че истинските гърди са най-хубави.

МОЛБА КЪМ ЖЕНИТЕ КАТО ЦЯЛО:
Поне тях оставете естествени... знам, че всичко може да се "подобри", но готините цици са ИСТИНСКИТЕ

13.   Номер 9 ми е прочел мислите. Казваш, че преди си се харесвала такава. Сега какво се промени? Трябва ли да се влияеш от мнението на човек, които е повече от ясно че не те заслужава? Според мен няма нужда да си слагаш силикон. Не е особено полезно, а и не е кои знае колко красиво. Изкуственото винаги си личи. А и за какво са ти големи гърди? Те тежат, пречат и има един израз, че само разсейват добрия е.. ч. Според мен да си повдигнеш самочувствието не ти трябва силикон, а нов приятел. Този да си намери някое закръглено момиченце което да го радва с прелестите си. Ти явно просто не си негов тип, а и не би трябвало да ставаш. Харесвай се такава каквато си. Така излъчваш увереност, а това привлича хората.
/сладкишче/

15.   Не разбирам защо си още с него? ! Безмозъчен паразит, за какво ти е? Да те уважава ли, да те обича ли? Бягай на далече и си плащай твоите сметки, а той неговите. Не се хващай за малоумници и не си мисли, че всички мъже са такива. Няма да е зле да обмислиш как избираш партньори, явно бъркаш.

16.   Наистина ли би искала да сложиш силикон заради себе си, защото точно неговите думи са те провокирали да мислиш за това, а не някаква твоя потребност. Честно казано, мисля че този мъж не те заслужава. Какво вижда в теб?? Работеща жена, която плаща сметки, а видиш ли харчи пари не за силиконче, за да го радва него, а ходи на масаж за болния си гръб??? Това е доста обидно и си заслужава да му биеш шута. Той за какво е до теб? Удобна ли си му, каква си, обича ли те?? Кажи му той да ти вземе силиконче, да ти го плати той. Сигурна съм, че ще намери извинение да не го направи. Оставяй го този и си намери друг мъж. А и за силикона можеш да си решиш сама, но.... нормалните мъже харесват истински гърди. :)

17.   100% са прави хората, които ти казват да го зарежеш. Подкрепям най-много номер 1. Не си мисли, че са гърдите, миличка - моят девер е същият като твоят идиот, сестра ми си има всичко, най-вече плаща сметките и яденето на мързела, ноооо - униженията не престават.
Не стигай до сватба и семейство с такъв мъж и друг път гледай човекът до теб да е материално осигурен, за да не си избива комплексите върху теб.
Не ти трябва силикон, не ти трябват диети, а ти трябва НОВ МЪЖ.
Успех
Лаура

18.   Този мъж не е за теб. Не те заслужава. Явно това е комплексиран мъж, който избива свои комплекси по-този начин. Да ти каже това и то пред приятелите си, той-значи обича приятелите си повече от теб. Един истински мъж, никога няма да те унижи така. И най-важното, мъж който държи на теб не би го направил. Един мъж ако те обича истиски, ще обожава всичко в теб. Всичкитети несъваршенства ще са прекрасни за него най-хубавата ще си. Той-ще вижда всичко в теб съваршено, защото ще те обича. Той-ще вижда мн ясно, че си с малки гърди.. Но това за един мъж който те обича няма да е никакъв проблем. А камоли по-този унизителен начин да те накара да се почувстваш. За мъж, който те обича дори и малките ти гърди, за него ще са идеалните... Жалко за такива мъже, като този твоя приятел. Явно ти много го обичаш, щом мислиш над грубият му въпрос дали да си сложиш силикон. Не съм против корекциите, но само заради един мъж о не. Никога заради мъж не се променяй физически, в случая силикона. Той ако те обича, ще те обича такава каквато си.

19.   Сложи си, ако и преди коментара му не си се чувствала добре и не си се харесвала, най-важното е да се чувстваш добре в кожата си :)

20.   Бившата ми приятелка е имала части от живота си, в които си е била комплексирана на тая тема. Аз не мога да разбера каква кубатура очаква от едно слабо, изящно момиче. Знай, че приятни за окото са съразмерните форми, не някакви извращения. Бях луд по нея, обсипвах я с целувки, щях да я изям. Всичко друго за дългите крака, големите гърди са СТАРОМОДНИ ИЗМИСЛИЦИ. Доказано е:)