Какво да правя?
Ето я и моята историйка. С едно момче от моята компания на Нова Година (преди два дена - 31.12-01.01.209) се понапихме малко и той ме дръпна започнахме да танцуваме, целувахме си, натискахме се, но не сме правили нищо повече. Момчето си е много пекано и на външен вид ме кефи, но незнам от къде да започна. Искам да разбера дали той ме харесва, но не искам аз да съм първа. Питах го дали се е напил много, но той каза че се е замаял малко и помни какмо сме правили, но нищо повече. А той май е малко от срамежливите. Въпроса ми е какво да правя? :(

Коментари

1.   Щом е срамежлив действай ти няма какво да го чакаш ако наистина искаш да бъдеш с него - това е моето мнение и така бих постъпила аз. Желая ти късмет!

4.   Какво да правиш - амаче смотан въпрос, малеее ама ти да не си на 13-14 години...???? Е как какво да правиш. Излизате заедно задаваш му въпросите, който те вълнуват и ако сподели чувствата ти ще сте щастливи заедно, ако не казваш "майната му" и продължаваш напред.

5.   Като го видиш реши дали го искаш или не, ако одговорът ти е "да" хвани го и го целуни, ако той се отдръпне нищо няма да се случи и няма да си саздаваш напразни надежди, ако обаче продалжи да те целува за вас има бъдеще. Не се шегувам, ако това си мислиш в момента:) успех и пробвай...нищо няма да загубиш:) не мислиш ли ?

6.   Не спал с жена.

7.   Незнам на колко години си, но ако си под 25г не му мисли много. Скачай с главата на долу. Веднъж се живее. Ако го чакаш той да предприеме първата крачка, може и да си останеш с чакането. В днешно време жените са доста по-дейни от преди 20години. Така че не се притеснявай да напрвиш първата крачка. Ако наистина ти харесва, действай, това е единствения начин да разбереш какво ще се случи. Успех!

8.   Нищо, седи си и чакай.

9.   На 17 год и половина съм и той е на толкова. Но не искам аз да съм първа. :(

10.   Пратих му смс и на др ден го попитах дали си го е превел, защото беше на английски той каза да. Каза ми, че ми нямал номера, но си помислил, че съм аз. Попитах то защо точно мен си помисли. Отговори ми незнам просто така.

11.   А защо неискаш да си първа?

12.   Ами защото, ако той не ме харесва ще ми стане гадно и предпочитам да не правя първата крачка. Една приятелка ще го пита дали това, което се е случило между мен и него си остава само за нова година или може да продължим, но все едно аз не знам. Ако не излезне нищо, майната му писна ми винаги аз да съм наранената и до страдам. Ако той не проявава желание към мен да си гледа работата. Да няма да го моля.

13.   Не трябва да чакаш някой друг да ти свърши работата. Ти го харесваш не тя. Тя ти е просто приятелка, която те подкрепя, но немислиш ли, че ако и той изпитва чувства ще да му е по-приятно ти да му кажеш ти очи в очи.

14.   Аз мисля, че е най-добре първо да се опознаете добре и тогава ще разбереш какво да правиш.