В мене се редуват странни чувства, а най-лошото е, че... не знам защо...
Знаете ли...
...Както си вървях по снега миналият ден от близкото кафенце долетяха нотки на романтична музика... И... там е работата, че когато ги чух почувствах тъга... а не би ли трябвало да се усмихна щастливо? Не знам... Имам си гадже, но... напоследък не съм много сигурна дали ми подхожда, дали е точния типаж за мен... По принцип съм такава, че много лесно си меня мненията и настроенията и не знам дали не идва оттам проблема, но... стана ми тъжно. Объркано дори.

Когато си с някого 1 година не трябва ли да си сигурен или е възможно като мен да се колебаеш? Понякога напук на света си пиша супер красиви описания в Скайп, но и същевременно ги изпитвам, а много пъти ги пиша за да не виждат тъга в мен, защото искам да съм щастливка в очите на другите...
Объркана съм... изпитвала съм и преди любов и уж го обичам, но си спомням любовта с други гаджета и не си приличат много чувствата...

Не търся неговото внимание, нито се опитвам да го впечатля, нито вече ми се свива корема преди да го видя... Започнах да гледам по философски на живота и по отгоре на нещата, което съвсем не значи, че ми е неприятно да съм с него, но не го бях виждала няколко дена и когато идваше към мен си казвах тихо вътрешно... Не, върни се остави ме още малко без теб... После идва момент, в който си се чудя на думите и как съм могла... После това чувство се възобновява и ме натъжава...

Голяма мечтателка и помантичка съм... Дали не идват проблемите оттам... Че прекалено много фантазирам за някакъв идеал и понякога го откривам в други, но временно, докато не осъзная колко смъртни са и те... ТРУДНО Е!!!! Млади и объркани... Споделете вашият жизнен опит като по-големи и по-опитни... Бих желала да попия вашата информация... ;((

Коментари

1.   Четеш много книги, като гледам ти давам не повече от 20, всичко е ок.

2.   Слънчице, любовта е най-прекрасното чувство на този свят.

Но според това, което прочетох разбирам, че ти вече май не обичаш своят човек, може би и той не ти дава това от, което ти имаш нужда, незнам, но разбирам защото й аз съм прекалено ранима и романтична душа.

Поговорете си с него, разберете къде е проблемът и продължете напред. Важното любовта да не стихва 1 година е достатъчно време за изясняване на отношенията.

3.   Здравей. И аз се чувствам по същия начин.. затова не бих могла да ти дам съвет, но ще следя за коментарите на по опитните..:).. е, поне знаеш че не си единствента нормално-ненормална.

4.   Ако си ходила с някой дълго време е нормално вече да не ти се свива корема преди първа среща. Аз имах 4г приятел, който много обичах, но свиването на корема беше първите месеци. После пак ми беше много хубаво, но някак си беше по-спокойно. Пак ми е липсвал, пак съм искала да съм с него много. Виж това дето ти се иска още малко да си без него, това вече е друго.... Така ми се е случвало в предишни връзки, когато съм била с някой обсебващ тип, който само ми е досаждал да се виждаме и не ме е оставял да си поема въздух от него.....

Не знам какво да ти кажа. Като цяло от това, което пишеш, ми се струва, че не го обичаш много, но не мога да да съм сигурна, това сама трябва да го разбереш. Поговорете, разделете се временно ако трябва и премисли нещата. Виж как ще се чувстваш и реши какво искаш. Успех!

5.   На колко си? Ако е под 18 си мисля че това всичко е от пубертета. Казвам ти това, защото и аз съм в същата сутиация. С две думи казано: НЕЗНАМ КАКВО ИСКАМ.

6.   Преди една година и аз се чувствах по абсолютно същия начин с бившия ми вече приятел. Докато бях с него никога не съм го оценявала достатъчно, и аз така винаги търсех чуждото внимание, харесваше ми да бъда харесвана, не съм му изневерявала никога, но понякога ми е идвало да го направя. Имало е моменти в които дори ме е здушавал, чак ми е било гадно,когато ме целува, винаги си мислех че заслужавам нещо по-добро, но това беше до момента в който го загубих. Тогава нещата се обърнаха на 360 градуса. Когато го видях с друго момиче и видях тя колко е щастлива с него направо откачих,чак тогава разбрах какво съм имала преди и какво съм загубила. Много бързо ме свалиха от облаците, в които летях.Просто знай че оценяваш нещо чак когато го загубиш.Тогава осъзнаваш какво си имал до себе си, и виждаш тогава достойнствата на човека които е бил с теб. Не допускай моята грешка, защото много боли после, наистина много. Разбери че идеално момче няма никъде и че не е важно да те харесват много момчета,а един да те обича и на него да знаеш че можеш да разчиташ истински. Не прави неща, за които ще съжаляваш после!