Той е особняк
Приятелят ми е много особен и не знам доколко поведението му е нормално и трябва ли да се примиря с това.. той е само на 22 г, а е работохолик, асоциален е, не му е до хора (с мен се запозна в момент, когато си ближех раните от стария си приятел - с него бях 2 години - и сегашния реши, че ще ми е опора, подкрепа.. явно е имал нужда да се почувства значим, а аз имах нужда от някой до себе си...)..

За това какъв е в момента - предполагам животът го е направил такъв - единият от родителите му е алкохолик, и двамата са си изневерявали, липсвала му е майчина обич, която се опитва май в момента да си получи от мен - постоянно иска внимание, като сме навън с приятели (което се случва рядко - в смисъл рядко се случва да сме аз и той заедно навън с хора) - все се оплаква как съм си говорила с еди кой си, как съм се лигавила на не знам кой си, а на него никакво внимание... Ами аз съм излязла да се видя с тези хора... дори когато му обръщам внимание пак не е достатъчно... а ако изляза само аз с приятели - се цупи че не съм с него - каза ми да не му обръщам внимание, че си е такъв - но как да стане???...

Всяко нещо във връзката ни се анализира, което си има своя плюс - изясняват се нещата, но понякога се хваща да разнищва толкова малки неща и от тях стават проблеми... властен е, но не се държи грубо.. обичаме.. само че е човек на крайностите - дава всичко за мен и в следващия момент като сме скарани се държи направо ледено.. с него все едно съм на минно поле и се чудя дали ще мога някога да го опозная това поле и дали нещата ще са "нормални"?

Коментари

1.   Разделете се за определен период, ако сега се чувстваш зле, за напред едва ли ще е по-добре, а струва ли си да свикваш, да ти прави проблем за всяко нещо??

Имам подобен проблем и с моя приятел. Давам му още малко време, не мисля, че ще издържа и ако не се получи, ще се разделим. Животът продължава, раздялата е много нужна понякога за да бъде научен определен урок. Успех! Сама ще решиш най-добре какво ще правиш, но не си разрешавай да свикваш с това.

3.   Бягай момиче от него, дъщеря ми беше 2 год с такъв, случаят им е почти като вашия. Бягай, после като се появи дете става още по-сложно. Никакви отсрочки. Много ще страдаш като дъщеря ми.

4.   До №3 абе много си тъпа, непременно е като дъщеря ти, хората са различни никога не си приличат. Човека явно си има проблеми, нали двама се събират не само да се е....а и да си помагат в живота. Те ако се обичат достатъчно ще се разберат, ние не сме никои да им казваме какво да правят, те си решават.