Улица без изход ?
Здравейте, на 18 години съм и съм от малко градче...! Реших да ви пиша, молейки ви за помощ или поне съвет.

Преди известно време се запознах с едно момче. Той е на 22 години и живее в по голям град. Писахме си доста често и тъй като той е от по- голям град чакахме момента в който ще се видим.. Всяка вечер си писахме, а дори понякога се и чувахме. Когато се видяхме с него, отношението му някак си не беше същото... през повечето време си мълчахме и се чудихме какво да си кажем.

На следващия ден той ми се обади и отново поиска да се видим, аз естествено приех щастлива от факта, че ще го видя. Излезнахме ходихме на кафе и както предния ден се чудехме какво да си кажем, ходихме на разходка и колкото и да си мълчахме аз се чувствах добре щом съм до него. Стана късно и аз трябваше да се прибирам, той ме закара до вкъщи и преди да слезна от колата аз го целунах.

Когато се прибрах влезнах в скайпа той ми писа, каза че иска утре пак да се видим, при което аз бях много щастлива, защото си мислех че всичко ще е до онази целувка и ще приключим.... да и точно това стана. На следващия ден той така и не ми се обади, не ми отговаряше и на съобщенията които му писах, всичко свърши там където беще почнало, свърши без дори да разбера защо спря да ми пише и защо не искаше да се виждаме.

Мина известно време и аз отново отидох в града в който живееше той, писах му че сам тук и ако иска да се видим, учуди ме реакцията му която беше : " Ми айде да се виждаме тогава" при което аз отговорих че искам да си почина, а може и на другия ден да се видим, а той отговори : " Почивай си сега и без това ще излезним довечера"... иии така той отново не се обади, отново не ми отговори на съобщенията, дори не ми вдигаше и телефона...

Сега стоя у нас и се чудя дали всичко беше заради целувката, дали вобще трябваше да го целувам, дали това не беше грешка??? И куп подобни въпроси! Моля ви кажете ми какво да правя искам да съм с този човек, харесвам го дори когато си мълчим. Моля ви кажете според вас в мен ли е грешката, защото неговото мълчание ме кара да се чувствам виновна за нещо, а дори незнам какво е то.
Благодаря ви предварително за съветите и помоща която ще ми предложите! :)

Коментари

1.   Защо да е без изход твоята улица? Та ти нищо нямаш с това момче, просто спри да го търсиш.

И друг път да знаеш - мъжете обичат да ловуват. Бъди по-резервирана и сдържана, нека той направи първата крачка, а ти „забравяй“ да си видгаш телефона чат-пат...

Лаура