Живял съм доста време в заблуда
Здравейте мили четатели, казвам се Б. на 25 години съм, в момента живея във Бразилия. Родом съм от варненските села, както и да е нека да премина към темата, до сега съм бил с адски много момичета но само две оставиха следа в живота ми, разбрах че прекалено хубаво не е хубаво, разочарован съм и от двете едната излезе, че умира за спане а и бях първият, когато се разделихме стана пълно... , сега с втората която съм я обичам адски много, за 3 години съм направил много неща, гледал съм все да и е добре, но с извинение към дамският пол курвето си остава курве, каквото и да направиш не се мени характера и, просто съм потресен провалих си шибаният живот.

В момента не зная какво правя даже, живота ми загуби своят смисъл, разбрах че съм бягал след едно нищо, в една връзка за мен важното не е креватните приключения а, уважението, доверието и не на последно място обичта, не че вярвам вече но, щях да съм щастлив че съм я намерил както я описват, другите хора, кофти е че има много хора преебани така по този гаден начин, който изтръпват от любов, и стават непукисти това е нещо като цикъл, благодаря ви исках да споделя с някого защото ми тежеше толкова много а с тези, прости бразилци тях ги вълнува само кревата, и капоейрата.

Боби От Бразилия

Коментари

1.   Мисля си, че за да ти се случват такива неща ти си избираш сам такива момичета. Просто си падаш по такива. Другият вариант е да не преценяваш хората, което имайки предвид възрастта ти е съвсем възможно. Ами следващия път си отваряй очите на четири и внимавай къде гледаш, защото ако стигаш само до това отвън ще изпаднеш пак в подобна ситуация. Като си наясно какво търсиш у едно момиче след като видиш, че има разминаване, чао и толкова! Все ще се появи и момичето за теб!

Ели

2.   Боби, верни бразилци и бразилки няма да намериш. Или ставаш като тях, или потърси поне нашенка там, в съседните държави чрез нета.

3.   Ти поне си се събудил. Има толкова заспал народ, че трябва да си благодарен…

4.   Как са бразилките? Докато бях в Германия една порториканка ми взе здравето от секс. Страстни хора, хубав климат и страхотен футбол! Какво повече ти трябва за да си щаслив!

5.   Да се оточня тук в бразилия, българите който са се отказали абсолютно от българия, писнало ми е да плюят добре, но бразилия не им е дала това образование, просто това е че, тук нашите българи се смятам за 90 процнта бразилци.. Боби

6.   Точно описание, курвето си остава курве, звезди да му сваляш, все тая, ще те предаде зад първия ъгъл.
Да не се обиждат жените, ето до къде водят с поведението си!
И защо по дяволите мислят, че могат да си играят с мъжете? Слаба черта в характера им която ги прави мизерни.... после защо разправии, сополи
и колко гадни са мъжете.

7.   До 1.
Виждам че си напред с материала. Може ли да споделиш някакъв чек лист или алгоритъм и за какво точно да гледаме. Например преди време избирах кола, та гледах, да няма нюанси в боята, да не духа от щеката за маслото, капаците и вратите да се затварят с еднаква хлабина и т.н. Ще съм благодарен.
BV