Тя не иска сериозна връзка!
Здравей те. Искам да попитам нещо, в момента имам връзка с едно момиче, аз съм на 25 г тя е на 21г.

Заедно сме от 6 месеца и всичко беше добре до момента в който тя трябваше да заминава студентка 2г. Нещата вървяха долу горе както трябва, когато дойде един наш разговор за нашата връзка, по точно как стоят нещата между нас. Тогава разбрах че тя не иска сериозна връзка и не е готова в момента с който и да е било даже и с мен. Искам да попитам когато съм разбрал това как трябва да реагирам и трябва ли да се оставим. И да търсим точния човек, тя ми казва че ме обича но сега не е готова за сериозна връзка
Благодаря ви!!!

Коментари

1.   Къде трябва да заминава? В чужбина ли? Ако отговора е да, то според мен не че тя не иска сериозна връзка, просто сега не и е времето. Винаги ми е било странно защо хората, на които им се налага да заминат за чужбина или друг град, обезателно трябва да приключат връзката си. Не е дошъл края на света. Ако двама души искат да са заедно, ще намерят начин! Може да не се виждат често, но ето за това е интернет. Хаха, иначе могат да завързват връзки по интернет, пък ги мързи да пишат на любимия човек. Еми сори , ама тва не го разбирам....

Според мен трябва да поговориш сериозно с приятелката ти. Ако наистина не иска сериозна връзка с теб, а ти очакваш точно обратното, тогава просто я зарежи. Няма смисъл да губиш нерви и време. НО ако ти е казала, че не иска сериозна връзка, под претекст, че ще боли по-малко, ако те зареже сега... просто поговори с нея. Кажи и, че разстоянието няма да попречи да сте си заедно, може да е рядко, но няма да е завинаги я. Успех.

2.   Понякога на човек му трябва време, за да разбере дали връзката, в която се намира е подходящата за него. Дай й време и ако след това пак се съмнява, явно не сте един за друг.

3.   Автора: Благодаря ви. Не тя няма да заминава за чужбина просто учи в друг град, и се виждаме само на 2 седмици за събота и неделя. Искам да знам просто когато приятелката ти каже че не е готова за сериозна връзка, какво трябва да сторя-да бия отбой и да си търся щастието някъде другаде или да се опитам да съм с нея. Постоянно имам мисли който не ме оставян на мира, че тя по този начин просто ми казва с заобиколен начин-Ти не си за мен, може да изскочи нещо по добро в бъдеще, а сега няма как да го намеря ако ти си с мен!!!