Той беше част от мен
Пише ви момиче, което заради един човек проклина целия свят ;( Приятелство между момче и момиче наистина съществува... От много време се познавам с въпросният човек, с който споделях радост и тревоги, който винаги е бил до мен във всеки един момент, но всичко се промени, от както той срещна момичето, с което иска да бъде.Т я му забрани да има каквито и да било контакти с мен, тя не разбра, че с него сме просто приятели.

Сега изобщо не ме търси, забрави как е плакал на рамото ми и как през цялото време казваше, че съм всичко за него. Проблемът е че мен мн ме боли, сякаш част от мен я няма... Не мога да си представя живота без него, не искам, не искам... Адски ми е тежко и няма връщане назад. Вече от седмици не се търсим, а за мен всичко се срути, няма смисъл нищо в живота ми... Страдала съм за гаджета, но да ме остави най-добрият ми приятел - това вече ме съсипа :( Исках просто да си изкажа мъката, която повярвайте е огромна...:( :( :(

Коментари

1.   Оная шматка трябва да разбере че сте просто приятели защото наистина е гадно, ако трябва се съберете 3-мата да говорите и да се изясните др решение :Х

2.   Много извинявай за изказването, но оная е ревнива к- у- ч- к- а. . Попадала съм в подобно положение и знам, че хич не е приятно и много боли. Знай само, че рано или късно ще скъсат (а всъщност на колко години сте? Щото ако сте вече по- големички- към 20- те вече нещата стоят по друг начин) и той пак ще те потърси и сигурно ще ти се извини, знам ли. Пък и щом сте изживявали такива моменти заедно сигурно и на него не му е много леко. Скоро може и сам да я зареже, ама знам ли.. любов. Тука в тоя случай нищо не можеш да направиш, имаш два избора- да го забравиш (което явно няма да стане) или просто да чакаш.
Айде с много здраве

Поли (:

3.   Тук май виждам себе си, но моят човек и въпросното момиче не бяха ПРОСТО ПРИЯТЕЛИ, в един момент тя му предложила да останат такива, нали разбирате, че след бурна любов - да останем ПРОСТО ПРИЯТЕЛИ, е невъзможно.

4.   Аз смятам, че авторката е влюбена във въпросното момче. Иначе би се радвала на неговото щастие с другото момиче, дори и това да означава да не го вижда повече. А и явно приятелката на момчето има защо да ревнува, кой знае...?

5.   Аз имах такъв приятел, наистина само приятел. Ожени се и аз се радвах за него, роди им се детенце - радвах се за тях, сега ..... сме приятелки със съпругата му, а той е на заден план. Никога не е имало ревност, защото наистина бяхме само приятели без каквито и да било други взаимоотношения. когато има чисто приятелство то се вижда. Извода оставям за авторката.

6.   Миличка не се тревожи, той рано или късно ще осъзнае какво е загубил а и да ти кажа може мн да не им изтрае връзката и пак са се сдобрите