Има ли шанс 26-годишна да излезе с 20 год?
На кратко не съм се виждал с нея по ФБ си пишем. Тя постоянно е на работа зает човек е. Много добре си пишем ама взема да намекна нещо и тя казва "много си сладък ама си ми много мъничък". И аз се опитвам да покажа, че съм зрял на акъл... доста повече от колкото може би очаква да съм, ама като я питах да излезнем тя спря да пише. На следващия път като казах здрасти ми отговори де и пак продължихме чат.
Ама като цяло имам ли шанс с нея? 85 да излезе с 91 набор

Коментари

1.   Според мен невъзможни неща няма и е възможно 26 годишна да излезе с 20 годишен.

2.   пич накараи я да се почуства желана обичана ии е твоя и аз съм 91 набор ии излизам сс 29 годишна ии в момента е бремена от мен но аз не искам бебето мн съм млад деистваи момче ти можеш!!!

3.   Житейския ми опит показва, че винаги има шанс. Няма невъзможни неща в този живот. В твоя случай не е невъзможно.

4.   Почакай 20 години и сама ще те потърси. При мен така се получи. Сега правим страхотен секс. И двамата вече имаме голям опит)))

5.   Щом ти е казала, че си сладък имаш шанс :) Годините не мисля, че са проблем!
Я.

6.   Едва ли! Лелките изперкват малко по-късно - към 35, когато мъжете им вече започнат да не ги бръснат за слива. Насочи се в тази възрастова група.

7.   Има шанс - да, ако успееш да я убедиш (но ако тя не иска е друг въпрос)... повечето хора използват общуването във фейса за свалки само когато няма какво да правят - както се казва да си почешат егото.. дано и в този случай не е така. Лично аз не бих излязла с по - малък от мен, особенно по - малък с 6 години, не знам просто не се възприемам с по - малък, иначе малко лицемерно от моя страна хах си излизам с по - големи... но ако се влюбя или някой по- малък от мен ми хареса страшно много, няма да му мисля. Но виж ако един човек иска да е с теб ще намери начин да е с теб независимо от различията, каквито и да са те, така че наборе ако искаш да си с нея опитвай, а дали тя иска - ще се разбере иии успех :)

8.   "много си сладък ама си ми много мъничък"- според нас може да няма проблем, но мисля, че най-важно е нейното мнение и тя ясно и точно ти е казала позицията си относно този въпрос. Би я променила само, ако ти й докажеш не само с умни приказки, а и с дела, че си струва да прехвърлите отношенията от интернет в реалния живот. Имам познат, който е с 6 години по-малък от въпросната жена и ще ти кажа как успя да я свали. Първо, че беше много зрял за годините си и ако не знаеш на колко е нямаше да можеш да предположиш- разсъждаваше страхотно и успяваше с думите си да омае всяка. Изпращаше й големи букети с цветя и подаръци у тях. Минаха повече от 6 месеца, ако не се лъжа, докато тя му призна, че се е влюбила в него. През това време бяха просто приятели и си споделяха, но той и за миг не се отказа от нея и благодарение на постоянството и огромното му желание да бъдат заедно накрая успя. Сподели ми, че никога не й е казвал директно, че я харесва, а само й е правил лека намеци и е изчаквал тя първа да разкрие чувствата си. Бори се, ако ти е ценна и искаш да сте нещо повече от познати. Не пресилвай нещата и не я притискай- изчакай моментът, когато тя ще се почувства готова и сама ще пожелае да се видите. Успех и имай вяра! :)

9.   Възможно е. Ако те хареса и си интересен, ако се ....... хубаво и не си някой мухльо.

10.   Че защо не, докажи и, че си зрял.

11.   Ехооо това са 6 години разлика, а и ще е интересно може би за теб да бъдеш с по - голяма.

12.   Е какъв ви е проблемът? Аз съм Ж35 и излизам с 18-годишен.. Много се обичаме, не можем един без друг!

13.   Подкрепям номер 1.

14.   Мога само да те посъветвам да не я каниш известно време. Най-много да си спечелиш неписането й за по-дълго време. Пишете си, сприятелявай се с нея постепенно, опознавай я лека-полека и не бъди настоятелен, защото през погледа на 26 годишна жена един настоятелен 20 годишен изглежда като зажяднял за едния секс хлапак. Жените обичат да споделят, да говорят за себе си, като се сприятеляваш с нея тя неусетно ще започва да споделя повече и повече, да говори за себе си, а ти ще завземаш територии и ще я опознаваш. Според мене дори след време тя ще те покани ако спазваш тези неща.

15.   Едва ли, щом ти е казала, че си мъничък.... Изглежда жената си има някаква граница за разлика във възрастта. Аз също съм на 26 год. и не бих се съгласила да имам връзка с 20 годишно момче, колкото и да ми допада. На тази възраст започваме да се замисляме дали не ни е време вече да свием семейно гнездо и започваме да се оглеждаме за подходящ партньор-улегнал, зрял, на някого на когото можем да разчитаме, а за съжаление 20 годишните момчета не сте такива. Все още ви се живее, в разцвета на младостта си сте и така трябва да е

16.   Аз съм на 26. Не бих излязла с момче на 20, защото е малко. Не се обиждай, но една жена на 26 в повечето случаи е узряла за по-сериозна връзка, брак, деца и т. н. Разбира се, има и изключения. Не ставай досаден с поканата и да излизате, тя ако иска, ще се съгласи. Лично аз се съмнявам да стигнете до по-далеч от едно кафе.

17.   Абсолютно е възможно да стане твоята работа, просто трябва да и покажеш по сериозно отношение, да и покажеш че само може да загуби ако не се възползва от теб и това е ;) имаш шанс от личен опит ти го казвам естествено. Каките са много апетитни хапки. :)

Samokoveca, 23г.