Какво впечатлява мъжете?
Здравейте аз съм момиче и съм на 19, първо да подчертая, че съм си имала гаджета и съм опитна в връзките. Всеки мъж си има предпочитания, и както се сещате всеки си има различен вкус.. искам да споделите какво може да ви отблъсне от една жена няма значение годините и какво би ви допаднало?

Примерно има момчета/мъже, който биха зарязали момичето ако :
-има лош дъх(но може да има развалени зъби-но това не я оправдава.. има дъвки, бонбони
-криви зъби(но нека не забравяме, че човек се ражда, той не си избира примерно:зъбите, носа, устните и тн. н)
-Ако се държи като селянка и крещи като луда
-ако говори твърде много и го отегчава по този начин
-ако няма гърди-за някои са важни за други не
-ако няма хубаво тяло(но понякога си е до ген)
И много други неща.. Нека всеки напише от какво би се впечатлил и какво би го отблъснало.
И НЯМАМ КОМПЛЕКСИ НЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ МЪЖКО ВНИМАНИЕ, ПРОСТО МИ Е ИНТЕРЕСНО И БИХ ИСКАЛА ДА ПРОЧЕТА КОМЕНТАРИ ПО ТЕМАТА. А НЕ НАПАДКИ!

Коментари

51-56 от 56

53.   Мерсии 52, той също ми е намеквал, че ме харесва и че иска да сме заедно.. Но аз не вярвам, защото това е само едно писане :D
Може да дойде само за да се запознаем, не знам.. Ами ще се опитам да му направя добро впечатление, много съм притеснила.. и съм се уплашила, че нищо няма да стане.. Аз съм си така личност-негативно настроена :D
Излизах преди год. с едно момче искаше да ме целуне но аз бях едва на 16 и бях много повече притеснителна и се отдръпнах.. и така..

Иначе с бившия ми какво да ти кажа -страдах много и се страхувам да не ме наранят и вече не се доверявам лесно..
Как да му направя добро впечатление на моето момче?
Тъпо е да питам но.. Интересно ми е мъжете какво харесват, какво ги впечатлява? Да всеки има различен вкус!
Но все пак ще чакам още съвети. Не съм кифла да не си помислите, че съм.. няма да прекалявам с нищо!

54.   До номер 53

Оооо... не, не е глупаво да попиташ ;) Като чуеш и
друга гледна точка, ще се поуспокоиш. Винаги е така,
когато ни предстой нещо много важно, което касае и
сърцето ни, сме крайно притеснени какво ще се получи! ... :))

Еее, защо се съмняваш? Остави го бившия в миналото. Твойто момче сега, не е бившия :) А и някой хора държат
на думите и намеците си! ... И щом ти е намеквал че иска да бъде с теб, че те харесва, просто му се довери! Или не го мисли много, а остави доверието да се изгради постепенно :) Казвам го от собствен опит. Аз например, държа на думите и да кажем, намеците които правя. Та ако се е случило да кажа нещо, то е било само което съм чувствал и мислел наистина.

Четейки те, разбирам, че макар да изпитваш малък страх да не бъдеш наранена, (което е нормално, нали имашпредишен кофти опити и спомени. ) ти обичаш това момче, и те е много грижа, какво ще си помисли за теб, в каква светлина ще те види! ... :) Хммм... същото може да притеснява и твоето момче, да си мисли като какъв ли ще го видиш, и дали ще го харесаш! ... Ето защо притеснението е естествено, първите срещи, рядко минават гладко и безаварийно :D По-скоро минават - забавно, ако и двете страни изпитват чувства, сещаш се, ти ще си притеснена, той също. Ама гледай на
притеснението от смешната страна :)) Тооо... изчезва,
стига да подхванете разговор, или да правите нещо. Абе
работата е там, че вие нужно да се отпуснете.

Мислел съм на какво ли се дължи притеснението между
хора които се харесват? ! ... И осъзнах, че са самите чувства! ... Когато си с човека към който имаш чувства и
с които искаш да си, от вътре нещо простоянно ще те
подтиска да му покажеш, кажеш чувствата си!!! ;) И тъй като все няма да ти се струва момента подходящ, сама ще се спираш. То е като, го видиш, и да искаш да го прегърнеш, но да не знаеш как ще реагира, и дали ще иска същото ;) От там идва и притеснението. Изплашена си, защото не искаш да му направиш лошо впечатление, ама най-вече не искаш да го изплашиш! ... :)) Защотo си готова да бъдеш с него. Трябва ти само да се увериш в неговите чувства и реално ;) Както се казва, око да види, ръка да пипне, а в случая и сърце да почувства другото ;))

Офф.. миличка, да обичаш е да се впечатляваш дори само от присъствието на който обичаш :) Би се впечатлил от неща които не очаква! ... Пример, всички знаем, че на първа среща, и двете страни се държат резервирано, като две ледени крепости :D Но с подтекст, които казва, привличаш ме. Тааа, ... би го впечатлило, да види в теб желание да общуваш и да те види радостна, което ще го накара да се отпусне, виждайки че се чувстваш добре в компанията му. Разбираш ли, всичко което не е характерано за първа среща, би го впечатлило, би го накарало да си помисли, това е тя, тя е не е като другите, и тя ме харесва :) Друго, ще го впечатлиш, ако поемеш някаква инициатива, предложиш му да отидете някъде! Или още по-впечаляващо, му кажеш че го харесваш, му разкриеш част от чувствата си, и бъдеш някак по-мила и внимателна с него. Уверявам те, тези неща впечатляват :))

Има една приказка, че 90% от красотата на една жена е в
нейната коса, разбира се, това е доста повърхностно! :)) Е има истина, но не е чак 90%. Според мен, красотата на една жена, е в нейната грация, движения, но най-вече в нейния поглед!!! Погледа на eдна жена, може да каже много, и да бъде съкрушителен за мъжкото сърце ;) Един мъж може да бъде буквално сразен от женския поглед ;D Особено, ако долавя излъчването на тази жена, и усеща че е жена с характер, но и с душевност и сърце! ...

Ние мъжете сме длъжни да бъдем по-действените в създаването на една връзка :) Ама знай, че и едно момче/мъж, също изпитва притеснения. Нищо че не го показва, твойто момче, не би пристъпило сегашна граница в отношенията ви, ако не види, че имаш желание. Иначе ще се притеснява да не сгреши някъде, да не направи някоя "глупост", и ти да се отдръпнеш от него, или да те оплаши! ...

Дано съм ти помогнал :) Няма да се притесняваш, а и да се какво? Сладко е началното притеснение ;) Както и усещането, когато виждаш обекта на чувствата си и сърцето ти, забива малко по-учестено :)

"ще се опитам да му направя добро впечатление" Опитай се, да :) Ако е умно момче, няма да те пропусне за нищо на света. Едва ли ще е само за запознанството, със сигурност ще иска да се сближите :)

~winterfire~

55.   До авторката

Хей, предполагам, че си до 18г. възраст. Нормално е да се вълнуваш от външността си, но може би преди да пита останалите трябва да си зададеш въпрос на самата себе си - аз бих ли обърнала внимание на момче, което има крив зъб? И още нещо, ако той те харесва истински ще те харесва такава, каквато си със своите недостатъци и липси, а не такава, каквато би искала да бъдеш! Няма перфектни хора на земята, а и красотата е в несъвършенството :)

от опит

57.   До 55

И все пак, вярваш ли в любовта? :) Щом мислиш, че голямата любов била винаги обречена. Не мислиш, ли че е по-добре първо да се опита тази голяма любов? А съмненията в нейното продължение, да оставим на бъдещето?

~winterfire~

58.   До 57

И все пак, може би вярвам :) На дали има човек на земята, който напълно да не вярва. Има такива, които ще заявят гордо, че не вярват, но дълбоко в себе си знаят, че това не е така... Нали затова живеем, за да обичаме и за да бъдем обичани :) Може би бях крайна в мнението си, знам ли!?
Но вече знам, че преди да разбереш какво е любовта, трябва да преминеш през какво не е :) Любовта не е само купища целувки и хиляди споделени снимки във фб... Тя е тиха, мъдра, не натрапваща се, не съдеща, отдадена, носеща свобода, но и усещане за цялостност...:)))

59.   До 58

Това е хубаво, че все пак вярваш ;) Хах, да надали има хора невярващи в любовта, ама има такива които сами си забраняват любовта и си пречат на щастието! ... И когато се стигне до въпроса за любовта, бързат да разгласят навсякъде че любовта е мит :))

Да, затова живеем :) Както в Мулен Руж се казва, най-важното нещо което ще научим в живота си! Е просто
да обичаме, и (за) да бъдем обичани (в замяна). Не, не си крайна! ... Просто си земна - като душа, имаш свойта обективност и с право. Не всички хора са способни да обичат, защото твърде много неща от живота и миналото им постоянно им тежат и пречат на сърцето им. Та, е нормално да си и малко реалистна по-отношение на любовта! Поне докато не ти се случи тази истинска любов ;)

Поне при теб истинската любов, не е като Дядо Коледа :D Защото в темата "Мразите ли любовта? "
http://spodeli.net/4/story-24215. html една жена я беше
сравнила с детската наивност!!!

За мен любовта никога не е била наивност! Предполагам, защото знам, че дори отсреща да не получавам непременно голямата отдаденост, съм способен да обичам така силно и истински :)

И на мен същото ми прави впечатление :)) Гледам ги как се събират различни, с поредните си, и всеки път наново се започва с facebook, "целувките" и тнк. Разбрах, че тези хора не са за любовта, те просто си хващат facebook гадже! Като не им утърва, минават на следващото. Ииии.. това са им представите за "любов".

Любовта е точно каквато си я описала! Такава любов, споделена, носи голямо щастие и за двете влюбени души :)

~winterfire~

51-56 от 56