Любов
Ходя с едно момче вече седем месеца, но във в - най-добрият ми приятел ми каза, че имал чувства към мен и че като сме останели насаме ''щял да ме награби''. Аз показах това на моят приятел и той ми каза, че едва ли момчето се базика, но въпреки това аз пак си мислех, че това е шега. Един ден когато бях сама у нас се уговорих с най-добрия си приятел да дойде и да се видим как сме. Говорихме малко и той ми каза, че не се е шегувал с това, което ми е казал и започна да ме целува с език, а аз нито отвърнах нито се дръпнах (искам само да вмъкна, че адски съжалявам за това, но за жалост не мога да върна времето назад). След това тъй като адски обичам приятеля си му казах. На него му стана адски гадно че не съм се отдръпнала, започна да ми вика и ми каза, че не се знае дали не съм правила и нещо друго с въпросното момче, а мен от тези думи адски много ме заболя, тъй като никога не бих направила такова нещо. Приятелят ми искаше да скъсаме, но след дълго молене му казах да ми даде още един шанс..
И така долу горе нещата се оправиха. Няколко седмици след тази случка започнах да чувствам, че момчето с което съм не ми дава всичко от което имам нужда и не получавам достатъчно внимание от него. От тогава започнах да се питам и дали той е момчето за мен, въпреки че адски много го обичам. Запитах се и какво ли щеше да е ако бях с другото момче. Не знам на какво се дължи това. Има и друг проблем аз не му вярвам, защото има доста неща за който ме лъже, а това е още един повод за кавги. И не на последно място той не обича да говори за миналото нито за бъдещето, а при мен е точно обратното... Понякога е адски мил, а понякога е груб.

И най-важното е че не му вярвам, че ме обича, въпреки че често ми го казва..
Как да разбера дали има чувства към мен или не? Според вас изпитва ли нещо? Да продължавам ли да се боря за връзката ни или според вас няма какво да се направи? И последен въпрос как да му покажа, че адски много го обичам? !?

Коментари

1.   От два стола - че на земята!

Палав Мечок

2.   Дал ти е още един шанс, но мисля, че доверието му в теб е доста разклатено, да не кажа изгубено. Мисля, че това е проблемът, а не в липсата на чувства от негова страна. А всички знаем, че доверието веднъж изгуби ли се... край.

3.   От авторката: Моля ви спешно за съвети :)
Как да разбера дали има чувства към мен и как да му покажа, че адски много го обичам? !?