Стриптизьорка
Здравейте, аз съм момиче на 23 и искам помощ. Като малка родителите ми ме изоставиха в дом. Когато станах на 18 и напуснах дома започнах да проституирам, за да мога да се прехранвам. Преди 6 месеца, обаче срещнах едно момче, което ме обича въпреки, че знае какво работя. Ние вече живеем заедно, аз почти не работя, но проблемът е, че когато ме запозна с родителите си те бяха твърдо против това. Сега ние сме заедно въпреки това и той ми предложи да се омъжа за него. То въпроса ми е какво да правя, дали да го оставя да си намери някое добро момиче или да му кажа да. Той е на 35 и много се обичаме.

Коментари

1.   Ще можеш ли да обориш твърдението, че бивша проститутка няма?

2.   Единственото, което ме притеснява в тази история е : "аз почти не работя"?? Или си настояща проститутка или не си. Не ме разбирай погрешно просто той рискува много, опълчва се срещу семейството си и ти трябва да си СЕРИОЗНА и честна с него!

Нина

3.   Смело напред! Евала на момчето, наистина те обича! Не го изпускай заради предрасъдаци. Вярвам, че ще си намериш добра за теб работа. Давай му сили и ти и не изпускай късмета си момиче! Стискам ви палци!!!

4.   Какво да ти кажа, все някога трябва да се омъжиш. И ти все този ли въпрос ще си задаваш, дали момчето да си намери някое по добро момиче? Ти решаваш. Според мен трябва да се омъжиш.

5.   Леле миличка, съчувствам ти!
Проституирала си за да има с какво да се прехранваш и да оцелееш, едва ли си искала да бъдеш проститутка, но човек, който е гладен и без покрив над главата си е готов да продаде тялото си. Може би не всеки, но щом повечето момичета вече го правят доброволно, то какво остава, ако нямат друг избор?
Аз мисля, че ти няма за какво да се чувстваш виновна! Защо да оставяш приятеля си? Защото си била такава преди и защото родителите му не те одобряват? Не губи щастието, мила! Била си такава ПРЕДИ, но сега си друга, имаш него, имаш любовта, от която толкова и се нуждаела. Той ти е предложил брак, това е прекрасно - значи това момче, наистина е сериозно в намеренията си! Ако и ти споделяш чувствата му и го обичаш, бъди с него! Не е задължително да се жените и да вдигате голяма сватба, по-важно е да сте заедно, да живеете заедно, да говорите, да си споделяте, да се обичате.... женитбата не е чак толкова от значение, поне според мен. Така че, не изпускай щастието! Ако си сигурна в чувствата си, омъжи се за него, ако не си, отложете сватбата за някоя друга година, но не се отказвай от щастието си заради миналото си и родителите му. Настоящето е по-важно!
Успех!

6.   Просто не вярвам това да е истина, не вярвам такива неща да се случват. Няма лошо в такава история. Разликата във възрастите не е малка, но не е фатална. Странна работа.... :)))

7.   Кажи му да и си позволи да бъдеш щастлива :)

8.   Бъди с него, щом се обичате, но не работи повече тази професия..

9.   Защо ли историята ми се струва, че е в грешната категория? !? ! .... Категория измислени е правилната според мен

10.   Ако го обичаш както твърдиш и той също теб миналото няма значение стига да загърбиш окончателно за старата си професия а ако не по добре го остави за да не страда в бъдеще с теб.

11.   този човек е светец никога повече не се връщай назад към професията си и гледайте само напред при това положение - може ти да бъдеш доброто момиче а не някоя друга!

12.   Oт авторката: Здравейте, благодаря на всички за подкрепата и съветите. Искам да кажа, че ще спра с тази работа и ще търся друга, защото нито съм тъпа, нито съм грозна. За момчето ще останем заедно, но ще поотложим сватбата докато си намеря стабилна работа, защото аз искам да се променя заради двама ни.

13.   Прекрасна, и много трогателна история!... В никакъв случай не го оставяй, не виждаш ли, той те обича каквато си! ;) Къде ще срещнеш друг? Знам, че и ти го обичаш, и искаш нещо по-добро за него!... Ама не разбираш ли, че ти можеш да бъдеш това по-добро за него!... ;) Хмм... щом си имала тази "професия", имаш опит, и знаеш, че другите мъже, ще искат от теб само секс, особено като знаят какво си правила!!! Иии... какво правим сега, дълго си била сама, оправяла си се както можеш, никой не го е било грижа за теб. А сега имаш него, него го е грижа за теб, той е човека който те обича! Какво ще направиш? Нима ще избягаш? Не бъди глупаче, няма по-добро от това което обичаме ;)

Предложил ти е?! Не се двоуми, а кажи...да!... :) Голяма работа какво си правила преди, правила си го за да оцелееш, за да преживееш по-някакъв начин, и щом те обича него това не го вълнува, той те разбира. Това е любов ;) Хубаво е че има такива хора, все още! И за мен, като за твоя, когато обичам, ми е все едно какво е правила преди, с кого е била, и как. Така де, важни са чувствата!... ;) Важно е, да се обичате :) Съгласен с номер 5 Ако чувстваш че ти е нужно време, кажи му и почакайте, стига да бъдеш с него, нищо няма да ви избяга :)

~winterfire~

15.   още живота е пред теб не се омъжваи за него това цял живот ще ти натякват родителите му и след време може и тои

16.   Това е много хубава история ако се замислят повечето хора. Щом избираш любовта пред проституцията, това е супер. В смисъл има момичета, които са се отдали на плътските удоволствия и си проституират и за кеф и за пари и въобще не се замислят за любовта. Не вярват в нея.

Докато ти, била си в дом, проституирала си за да можеш да се прехранваш, грешно е до някъде, но е било жертва, а не просто така (айде да проституирам, че секса е хубаво нещо) евала, живота е борба, сега мъжа ти щом те обича, ще те издържа напримерно, докато си намериш добра работа, и да обмислиш къде ще ти хареса и заплащане и осигуровки и т. н. Докато проституцията, опряла си до нея, явно защото си била притисната, без пари, а трябва да ядеш нещо и т. н. разбирам те.
Желая ви една неугасваща любов и на теб ти желая много добра професия и бъди все така борбена в живота, защото живота е борба.
Радвам се че се стремиш да вървиш по добрия, правилния път. Защото някои видят ли лесен начин за изкарване на пари и край. Това ще бъде. А ти не си такава, браво.