Бясна съм и незнам дали ще ми мине
Запознахме се отдавна. Не сме от един и същи град. Наскоро беше тук за два дни и не се видяхме. Всъщност, аз първия ден не успях, а вторият ми прати есемес, че си заминавал след 30 мин., при положение, че щеше да остане целия ден. Забравих да спомена, че се мисли за плейбой. Бях бясна, бях си отменила всички ангажименти, в главата ми се въртяха разни сценки от рода, че в момента не е сам, затова ми праща съобщение. Пратих му есемес, че е нещастник и му пожелах приятно прекарване (не изкарване) в града в който беше. Оттогава ни вест, ни кост. Според вас обиден ли е или е забил някоя кифла предната вечер, защото не е очаквал да се освободя? По-рано като го питах дали ми изневерява, отговорът му беше - по любов не. Незнам, вместо аз да съм обидена, той се сърди.

Коментари

1.   А защо си пишете смс-и, а направо не му звъннеш и да се разберете... Два дни е бил там, не е ли могъл да дойде при теб... ние жените винаги си мислим, че има друга, но не е задължително. Аз също постоянно се съмнявам.. а пък и щом е бил в твоя град, ако си има друга там.. предполагам ще се разбере.. И какво има в предвид ти като го питаш дали ти изневерява и той като казва По любов не.. а по какво.. Всъщност вие гаджета ли сте, че да ти изневерява.. така като чета по-скоро нищо неангажиращо.. щом сте от различни градове и не поддържате връзка, той си е свободен.. както и ти.. Аз съм в подобна ситуация и ще ми е интересно да разкажеш повече за твоя случай.

2.   Имате ли връзка или само когато дойде в твоя град. Това че се мисли за плейбой, не означава че е такъв. Моят съвет е да му покажеш, че не ти пука за него и да не му звъниш и пишеш въобще. Мъжете не обичат да им се натрапват, а пък ако той не те потърси ще разбереш че явно вече е изгубил интерес и няма смъсил да се занимаваш с него. Успех и дано не си влюбена в него, защото едва ли щом се мисли за плейбой може да бъде сериозен към теб.

3.   Проблемът Ви е направо смешен! Не се ядосвайте, а това дали е с друга или не си го избийте от главата!

4.   Ами отблъснала си го с тъпото си поведение... да ти е обещавал нещо, да ти е казвал че е влюбен в теб или нещо такова? Ако не, какво очакваш тогава? ! Не чакай даже да ти звънне и гледай следващия, който срещнеш да не го притискаш така, че и той ще избяга набързо.

Doriana

5.   №1, не сме гаджета. Беше тук по работа, но да няма време за по кафе, което може да отнеме и 5 мин., е доста странно?
№4, какво ми е тъпото поведение, че ми се обажда в последния момент преди да дойде и ми се налага да отложа всички ангажименти, че втория ден си прехвърлих работата на други с лъжа и че се обадиш, че ще закъснея, а отидох навреме на работа? И какъв беше целия смисъл, за нищо. По-добре да не се беше обаждал, че идва.

6.   аз съм №1... явно е че си се нервирала.. гадно е да те прецакат, при положение че сте се разбрали, но може би за да си тръгне толкова бързо и на него му е излязъл някакъв ангажимент.. другия вариант е просто да не е искал, въпреки че ти се е обадил.. Няма ли някакво продължение, не сте ли се чули след това.. защо сега вече като е минало известно време просто не му се обадиш да го питаш как е.. и да го попиташ защо така е направил.. въпреки че се съмнявам че ще ти каже истината, но ако имаш симпатии към него пробвай..

7.   Сбъркала си с думата "нещастник". Има и други, по-сдържани начини да покажеш, че си обидена.
А ти защо си го питала дали ти изневерява? Връзка ли имате или само се зарибявате?
Ако имате връзка, би трябвало да сте отработили подобни ситуации, произлизащи от разстоянието между вас.
Ако е закачка или познанство, реакцията ти е странна, меко казано.
Според мен е най-добре да изчакаш. Емоцията е лош съветник в твоя случай :).