Знам, че по свой си начин, той ме обича, но е адски голям инат.
Преди 2 години се разделих със съпруга си. Живеех на квартира, гледах детето, работех...точно когато се бях отчаяла, че ще остана цял живот сама, се появи Той.

Запознахме се в интернет, след време ми поиска телефона....после поиска да се видим...когато дойде в моя град, за да се видим, бях запленена от очите му... Никой не ме беше гледал по начина, по който ме гледаше той... Отидох му на гости, после той дойде....и след време ме помоли да живея с него.

Точно тогава се скарах жестоко с баща ми. Вече бяхме решили на коя дата ще дойде да ни вземе с детето, за да живеем заедно, но историята с баща ми ускори нещата.

И така, той дойде и ни взе по-рано. Така аз напуснах всичко-квартира, работа, приятели, роднини...това беше преди 4 месеца.

В началото всичко беше чудесно....преди около месец, той работи в строителството, взе 3 обекта и вложи всички налични пари в материали. Почна да се връща късно, тичаше от един обект на друг...и тогава всичко се промени. Вече не ме прегръща, не ми казва, че ме обича, сутрин излиза рано, вечер се прибира късно, стои на компютъра, вечеря и ляга. Не ми обръща почти никакво внимание. Няколко пъти се караме по тоя въпрос, след което той мълчи с дни. Последния път ми каза, че няма смисъл да живеем заедно. Казахме си ужасни нещта, които в действителност не мислим.

И ето, вече 3 дни той мълчи. Незнам какво да направя, няма къде да отида, нямам работа, нямам пари, а и съм в чужд град, в който не познавам никой. Опитах да разговарям с него, но той само каза, че това е решил. Само нощем, когато си мисли,че спя, ме гушка, но усети ли, че съм будна, веднага ме пуска. Знам, че по свой си начин, той ме обича, но е адски голям инат. Не знам как да оправя нещтата, не знам какво да направя. Аз искам да бъдем семейство, не искам да се разделяме....

Коментари

1.   Според мен ако му покажеш/показваш, че държиш на него, обгърнеш го с внимание (ненапрапчиво) и не искаш постоянно внимание нещата ще се оправят. Трябва просто да бъдеш по упорита, да проявиш разбиране, че в момента е под голямо напрежение заради работата и да не се отказваш, ако той не отвръща по начина по който се държиш с него.

Според мен той още те обича и не трябва да се притесняваш за това, просто под напрежението което е явно се е вкиснал. След няколко месеца ще му мине. Всеки има трудни периоди и тогава човек търси единствено разбиране от околните, което някой път не даваме....

Мъжете сме такива.... опитваме се да бъдем свободни и винаги се връщаме при жените, които ни дават да бъдем свободни...

мъж 27г

2.   Мила, съгласна съм с 1. Ще ти цитирам думите от една песен на Михаил Белчев.
Ние можем да имаме много жени, но една ще ни обича истински - тази, която не ще ни вини, когато от чужда любов сме омаяни,
- тази, която ще каже "Стани! ", щом коленичим, когато се мерят в челата ни,
- тази, която не ще ни прости, когато превърнем в пари и мечтите си....
Ако не можеш да бъдеш тази жена за него, то бъди сигурна, че "истинският " мъж за теб е някъде самотен и те чака. А този още не е намерил своята истинска жена.

3.   Скъпа, разбирам те напълно. Ние с моя съпруг сме семейство от 17години и когато се скараме той ми мълчи с месеци, не с дни а с месеци. Незнам дали е инат, дали е гордост от негова страна, но аз се чуствам ужасно през това време. Обвинявам себе си за случилото се, даже и да нямам минимална вина.

Хубаво е ако могат партньорите да разговарят, да намерят общ език и да се разберат на момента, няма нужда от трупане на излишни нерви.Намери начин и разговаряй с него мила, не е справедливо да те наказва по този начин. Защото за мен си беше един вид наказание. Успех.

4.   До номер 2: Тази песен е за майката! Не е за съпруги и любовници.