Банално
Аз съм жена на възраст, вече сам на 45 но от доста години имам връзка с женен мъж! Много го обичам, но явно той не ме обича.

Днес му зададох въпроса как продължаваме нататък? Провокирах го. Казах му, че ще постъпя както той иска( аз наистон ще го оставя) но много ме заболя когато му казах, че ще постъпя както той иска, а неговият отговор беше постъпи като ти искаш, важното е на теб да ти е добре. Отговорих, му, че едва ли иска да постъпя както аз искам и да отида и да се изправя пред жена му и да разкажа истината за последнита тринадеситина години.

И знаете ли какво ми отговори - Докато преди това обясняваше, че ме обича физиономията му се смени, порсто посиня и каза, че нямало нужда то това.
Мъжате са просто едни п... Нямам думи и не искам да ги коментирам.

Дано няма и други глупачки като мен които да обичат до полуда, да дават всичко от себе си и после да плачат!

Не искам съвет. Отговора е само един той у тях аз сама, но защо постъпват по този начин? Защо не си стоят у дома и не си обичат жената и семейстовото? Защо?

Коментари

1.   Защото има такива ''добри жени'' като теб :) Той твоя си обича жената и семейството (ако не беше така нямаше 13 години да си другата, а да не иска да оставя семейството си) просто явно има нещо, което му липсва и ти му го даваш, но е крайно недостатъчно, за да го задържиш. Не обиждай само него, и ти имаш вина! Не искам да съм груба, но като разбра, че е семеен защо не го остави?! И какво значи ''..други глупачки като мен които да обичат до полуда..'' - който обича до полуда не е глупак, глупак е този, който вярва с години, че нещо ще се промени в негова полза. Ама както всички знаем, истории като твоята много, и то все с един и същ край, а ти си права, че си я нарекла ''Банално''!

2.   "Защо не си стоят у дома и не си обичат жената и семейстовото? "
- А ти защо се обвързваш с женени мъже???

Палав Мечок

3.   защото им е удобно - жената вкъщи пере, чисти, готви, любовницата е на разположение когато му се прииска тръпка, защо да се отказва човекът? така получава разнообразие, кеф му едната, кеф му другата, трябва само да казва от време на време колко ги обича и двете и толкова. чиста работа.
в крайна сметка ти си решила да си на разположение цели 13 г.

4.   Извинявай но вината си е само твоя, рядко някой женен мъж ще си остави семейството и децата заради любовницата

5.   Ако беше по-млада щях да ти искам телефона.

6.   Нима сега след 13 години го "провокираш". Не сте ли разговаряли още в началото кой какво може да очаква от една такава връзка, или тогава ти е отговарял "баналното": "Нека пораснат децата, на този етап нищо не мога да направя", "Времето ще покаже, ако ни е писано ще бъдем заедно" .... или нещо от този сорт.