Приятелката ми започва да прилича на порно актриса
Обичам страшно много приятлката си, но се влюбих когато беше нежна и естествена.
В момента прилича на някаква порно актриса... и не разбира че това НЕ МИ ХАРЕСВА!
Непрестанно гладува, пуши и ходи на солариум!
Станала е кльощава супер черна и слага страшно много грим.. тениските ми след среща с нея са целите във фондьо тен и ми е супер противно искам си я като преди.... опитах се да поговорим, но тя каза че така се чувства по-добре :(

Коментари

1.   Една жена започне ли да избива комплекси, на помощ се появява тежкият грим и господин Дьо-тен. Дано да го прави за самочувствие, а не заради някоя по-приятна компания!
А, ако наистина държи на теб, ще се съобразява с твоето мнение. Ако ли не - пали си фитила преди да си хлътнал до уши по нея, че после ще ти се разбие психиката. Сериозно ти го казвам!

Успех!

2.   остави я щом така и е по-добре... и аз бях такава и когато приятелят ми се опита да ми каже нещо просто го зарязах, явно го прави, за да ти се хареса повече :р а ако е така е доста грубо да не го отценяваш :р главата горе ще отмине :р

3.   Ами намери си друга, като не ти харесва така... а ако я обичаш, ще си я търпиш такава!

Doriana

4.   На порно актриса не бих казала, съдейки по описанието - по скоро на най-обикновена кифла :) Не знам честно казано какво да те посъветвам, тъй като този тип момичета не ми допадат, нито визуално, нито като поведение (защото всъщност, за да започне изведнъж да се старае да изглежда по този начин, значи се влияе от нещо или някого и не и пука от твоето мнение, важното е тя да се харесва, пък ако ще и да те отблъсква теб това).

5.   Може би така се харесва повече! Опитай пак да поговориш с нея. Ако не ти допада каква е станала, скъсайте.

6.   Няма нищо лошо в това да поддържа фигурата си, щом е решила, че има малко нужда от диета, да се храни здравословно - хубаво е! Но да пуши и да ходи на солариум - извинявай, ама в това няма нищо здравословно, по - скоро си скапва организма и кожата... а този грим... без коментар...
Определено щом чак сега се е променила има някакво външно вдъхновение, което не въвлича теб.
Поговори с нея и и кажи колко е смешна отстрани и да спре да си вреди....

7.   Много сте ми интересни как го съветвате да я зареже. Ами ако тя започне да му се бърка как се изглежда? !
Според мен авторе премини към друга тактика. Прави й комплименти. Дори и когато е прекалила с макиажа. Явно преминава през някакъв период, изживява вътре в нея някаква неувереност. Тя ти казва, че се чувства добре така, а ти ако я обичаш ще я подкрепиш. В крайна сметка тя се старае да се поддържа и да изглежда по-добре. Я виж тук колко теми има за жени, които пък са точно обратното на твоята- след като вече са в сериозна връзка и са сигурни в партньора си навличат развлечените парцали, косата стърчаща на кок, окосмяването наболо...

8.   От кифла е по добре! Порно актрисите са поне с професия, а не безделнички.