Ако си мислите, че сте нещастни в любовта, прочетете това!
На 23 съм и започнах рано с момичетата - първи задявки в детската градина, първа целувка по устата - в 1 клас. И така до 6-ти. В 7 клас едната ми баба беше започнала да се влошава, а новият ми клас бяха гадняри и нямах време за момичета. Баба ми почина след 7 клас и това съсипа живота ми. От както нея я няма не съм нито жив, нито умрял. В 8 клас първия срок дума не обелвах на хората от класа от мъка. Втория срок беше много по-хубаво, намерих си приятели и така чак до девети клас. В 10-ти се хванах с кофти компания и се изпокарах със старите приятели. Всичките ми съученички ходеха с по-големи и това ме възпрепятстваше, а не излизах никъде. Така се изминаха годините, че ето вече съм на 23, а втори път така и не целунах момиче. Секс не съм правил. Реших, че понеже явно българките не ме харесват ще си търся жена от някъде в чужбина, като замина. Явно не ми е писано да намеря любовта в България.

Коментари

2.   Ах... и аз стигнах до същия извод. На 18 години съм, зная, че имам доста време да намеря някого, но мога много да обичам и тази липса на подходящ човек ме натъжава. Разбирам те, и аз се ориентирах към чужденци, но те ме разочароват. Дано ти да имаш късмет! Понякога в собствената си страна се чувстваме като чужди... не обръщай внимание на тези, които те спират да следваш целите си. Търси, опознавай, бъди себе си и скоро ще срещнеш твоето момиче. Сигурна съм, че го заслужаваш!
Rhythm

3.   Значи има хора дето са по-зле от мен. За първи път целунах момиче на 16 (по бузата за рожденният ми ден), секс правих за първи път на 18 с проститутка и наскоро пак целунах едно момиче дето харесвах по бузата, но тя по никакъв начин

4.   Все едно чета моята история. До един момент всичко вървеше добре, да не кажа идеално и изведнъж нещо се обърка. Аз съм на 16 и съм момиче, при мен нещата ще се оправят, по - бързо предполагам ( надявам се ), а ти не спирай да търсиш любовта. Тя е някъде там, където най-малко я очакваш!

5.   "Реших, че понеже явно българките не ме харесват "
Впечатление ми направи този коментар. Българките - защо слагаш всички под общ знаменател? НЕ всички български жени (момичета) са еднакви! :) Повярвай!

6.   мисля, че няма значение дали е в или извън България :) не се притеснявай! Успех

7.   Мрън-мрън.... Стегни се бе лигльо, никоя жена няма да хареса хленчещ мъж.

9.   Е пак е нещо.. аз съм на 30 и дори не съм се прегръщал с момиче!

10.   7, благодаря, че доказа, че няма такова нещо като "мъжка солидарност".

11.   Номер 7 може да е жена

14.   Мислиш така и се държиш за миналото, защото си още дете по акъл, както и тези които са отговорили подобаващо. Всичко при теб се върти около страх, който не можеш да изместиш. Нито живееш, нито нищо, просто фотосинтезираш и чакаш някой друг да ти оправи живота.
Хубавото е че си още млад и има време нещо да те халоса по главата или да се случи нещо отвртително, след което да погледнеш с други очи.
Берешка.

15.   14, дали, наистина? Обожавам тези форумни народопсихолози, които с кристалното кълбо веднага отгатват какво чувства и си мисли някой друг и ехидно подават готов отговор.

17.   Пич.. хвани се стегни, болката притихва като спреш да мислиш за нея, развличаи се с нещо, ходи по барове забавлявай се. Всичко е от излъчването, излъчваш ли несигурност една жена го вижда веднага, а това не и допада.