Споделена история от Секс и интимност

Да се занимавам ли с 15г. ученичка?
В един сайт, попаднах на някакво 15г. лапе, което иска връзка с мен. Оказа се моя съседка, и реших да се зарибя с нея. Тя ми върза. Момичето е младо с хубаво тяло големи цици... не много красива в лице.
Мъж на 21 съм, чудя се да и го ръгам ли кучана в девственото путе няколко месеца... или да я разкарам, веднага. Аз не си падам по лапенца!

Коментари

1.   Съветвам те да не се занимваш с нея. Тя е над 14 г. и не могат да те осъдят за педофилство, но до навършване на 18г. всяко момиче може да те обвини в изнасилване и ЗАБЕЛЕЖИ - НЕ Е НУЖНО ДА ДОКАЗВА, ЧЕ Е БИЛО НАСИЛА, А САМО, че е имало полов акт с теб.
Както пишеш, че била девствена, като нищо да се разсърди, ако само искаш да я използваш, да каже на родителите си и само гледай какво става - 5 г. за изнасилване на непълнолетна. Честито!
Теоретично е достатачно да правиш секс с нея, тя да отиде така в полицията (с твое ДНК по нея) и да каже, че е изнасилена - щракват веднага белезниците дори 1 сининка да няма по нея!!!
По принцип - мъже, не се занимавайте с момичета под 18 г., особено ако имате намерения като на автора. Накрая от играчка може да стане плачка, но за вас!

2.   Напълно подкрепям номер1.

3.   Ебаси закона, уж е законно над 14, но все пак може да те окошарят без доказателства. Сигурно може и без полов акт да те опандизят, само с устни показания на момичето.

4.   Ти си ебаси тъпака, заклевам ме. Първият път на едно момиче трябва да бъде специален с човек, който я обича и ще бъде с нея повече време. Какви са тези неща да я ебеш в девственото путенце... омг... ти ти ти просто оф нямам думи, смешник отвсякъде. Не прави секс с нея, а просто й кажи истината, че не я харесваш и край.

5.   Абе стига глупости, 15 годишна. На твоите години си търси кака да те отрака.

6.   Момичето не разбира нищо от живота, но може да те вкара в много драматичен филм, а ти едва ли го искаш. Послушай 1-вия коментар и не рискувай. Можеш да си хванеш някоя мацка твой набор, че и нагоре, ама няма да ти правят проблем. Аз много и с 18 годишни не се занимавам, защото и пълнолетни по закон, пак са деца по акъл. Ще си намериш някоя с по малки цици, ама истинска жена. Мисли.

М24

7.   недей да се занимаваш с такива момиченца на тая възраст не знаят какво искат даже :X

8.   Ми не знам. Аз нямам никакъв успех с момичетата а до преди няколко месеца какви ли не ме занимаваха. Живота е една голяма обръщалка и щастието също се отразява. Сега момиче на иска да ме загледа. Или прекалено много си го слагам. Та малко съм отчаян, но ще се оправя. Особено сега като съм се захванал да работя не ми пука за нищо. Мисля, че скоро нещата ще се оправят :).

Та така. Ако и ти си така ръгай но внимавай за това, което Номер 1 е написал. Но ако е на тази възраст едва ли ще е толкова хитра, че да го направи. Няма да и стиска.

10.   Недей бе, само ще нараниш момичето! Може да се влюби в теб с детския си акъл и после ще съжалява. Макар че, като те гледам как пишеш лошо ми става, а и с тия сайтове за запознанства си представям за какъв селтак става въпрос. Остави момичето на мира и си намери по-голяма, или може би те имат повечко акъл и няма да ти вържат.

15.   Мъж на 21 съм, чудя се да и го ръгам ли кучана в девственото путе няколко месеца... или да я разкарам, веднага.

16.   Номер:15 Ако си авторът, направо се излагаш брат, честно ти казвам!!!

17.   Вземи се гръмни - ще направиш огромна услуга на човешкия род!

18.   до 16, не съм автора, копирах малоумието на този гламар който го е писал.

22.   Ох, абе не знам, и аз има едно момиче в блока на 15-16, много е сладка и мисля, че ме харесва. Чудя се дали да не започна връзка с нея. Със сигурност ще съм и първият, аз съм на 28. Не знам.

25.   действай тя щом е решила се занимава с теб закон няма да те преследва колко малки момичета са с големи батковци и нямат проблеми с закона

26.   25 - над 14 г. няма по принцип проблем със закона, но има едно голямо НО - какво правим като се скраме с момиченцето и то отиде да ни обади на полицията като изнасилвач? До 18 г. НЕ СЕ ДОКАЗВА, ЧЕ ПОЛОВИЯТ АКТ Е БИЛ НАСИЛСТВЕНО, а в интерес на детето се вярва. Доказва се само, че е имало полов акт.
Например - вие спите с момичето, то си пази кондома/било е без/има косми ваши по него - вие късате с нея, тя отива при мама и тати и реве, те при ченгетата - взимат се проби, доказва се, че е имало полов акт с вас... тя КАЗВА, че е било насила - 5 годинки!
При жена над 18 г. сте невинен до доказване на противното и се доказва полов акт НАСИЛИЕ. Това е голямата разлика - малката само трябва да КАЖЕ, че е имало насилие.
Така много изнасилвачи на големи жени се измъкват - казват, че е доброволно - ами невинен до доказване на противното!
Когато „жертвата“ е под 18 г. вече законът защитава на 100% нея!!!
Изборът е ваш, но аз не бих се занимавал с малки момичета. Рискът е много голям просто!

27.   Авторе, като ти чета интелегентния начин на изразяване и деликатния изказ и отношение към момичето си представям какво жалко недоразумение на природата си...

Аз ако те хвана такъв ще ти заръгам в тъпия мозък, че ще се чудиш откъде ти е дошло. Остави детето.
Егати и простака...

Към модераторите-учудвам се, че теми с подобен език изобщо се пускат. Спазвайте правилника.

28.   26 - напълно съм съгласен с тебе няма ли 18 не се занимавай с нея аз сам на 19 и сам отрязал доста хубави момичета между 11-16 поради причината, че нямат 18 и после има шанс да ме съдят някакви пикли, че нямало какво да правят. Човек на 21 си не се занимавай с толкова малки или някоя твой набор намери или поне да има 18 години.

29.   Съгласна с номер 27 - как може да публикувате такива малоумни изказвания?

Авторе, остави момичето и бегай на село да ръгаш кочана в козичките, че като те слушам не заслужаваш по-добро.

30.   Простотията няма граници

31.   Тц, тц, тц... Авторе, въобще не си интересен и готин с тези просташки и отблъскващи изказвания! Дори напротив-жалък и смешен си! Засрами се! Нямам думи просто.

32.   Ето така стават изнасилванията на малолетни момичета!!!

33.   Аз викам да ми кажеш къде живееш, за да дойда да ти набия тъпото канче, та тогава да се научиш да уважаваш жените, мърляч такъв...

34.   Ако е само за секс по добре я махай. Такава попара ядох преди време, че за малко ми се размина с градския съд. Ако имаш намерения да ходите заедно- добре, но тези не знаят какво искат от живота. Прекалено наивни са и после остават с отворена уста, подвита опашка и се започват едни съпунки... Ако има 18 пак може да те осъди...

35.   трол си нали?

38.   Здравейте!
Първо, изобщо не се заблуждавайте, че ''момиченцето'' има хлапашки акъл. Голяма простотия е. Н 15, повечето от момичетата вече са се осъзнали и не са вчерашни пикли!
2-ро-Авторе, в никакъв случай не й отнемай девствеността, ако смяташ да я зарежеш. Не защото може да те обвини.. просто ти ще й разбиеш сърцето.

41.   Толкова ли не можеш да си намериш приятелка на твоите години, че си тръгнал да се занимаваш с деца? На всичкото отгоре ти е съседка! Ти представяш ли си какво чудо ще стане, ако родителите и разберат? ! То, знам, че когато долната глава е навирена, горната не работи, ама помисли малко за последствията и не прави глупости!

42.   Ей мъжки ама много си умен, а? Мислиш ли въобще, какво можеш да и причиниш..? Ясно е на 15 е още не е съзряла всъщност, какво иска и от кого, ами ти, къде ти е акъла на 21 години..? Извинявай ти не разполагаш с такъв.. Не ти пука нали, че после ще страда и ще се тръшка на ляво и на дясно!? Може би не толкова от факта, че си я е*ал, а, че си я зарязал след, това.. Драги ми приятелю научи се да уважаваш жените те не са играчки! Не си мисли, че ще станеш истински мъж след това, напротив - ще бъдеш, такъв само в очите на същите лекета, като теб, а в очите на останалите здравомислещи хора ще бъдеш един б*клук. Едва ли, това те засяга, но живота след, това ще ти го върне тъпкано и тогава ще съжаляваш! А сега се сещам за един пример - съжалявам, че намесвам други лица, но ще ти стане ли приятно, ако научиш, че някой преди време е постъпил, така с майка ти? Ето тук се замисли!

47.   На 15годишна може само да и дадеш да ти го подържи, ако много и се иска или да я поизлижеш малко, но не си го пъхай, че после такава история може да ти се извърти

48.   Авторе,ако е девствена що не опиташ през задният вход,може и да стане!