Изневерих на гаджето си с майка й!
От много време знам, че романтично мога да се влюбя само в по-възрастна от мен. За мен жените на моята и по-малка възраст винаги са били просто секси тела за задоволяване на нагона. С тях човек не може да говори на същите теми като с по-опитна жена. Може би съм надраснал възрастта си /26/ и затова.

Та, като бях на 24 започнах живот на семейни начала с едно много секси и красиво момиче на 21. Бяхме много щастливи, сексът беше супер, обаче с нея така и не успявах да се отпусна и да говоря на всякакви теми. Като всяка млада жена тя се интересуваше от моди, гримове, козметика, бебета и други повърхностни неща, а с майка й като по-опитна можех да разговарям на всякакви теми.

Преди една година се случи немислимото - изведнъж осъзнах, че съм се влюбил в тъща си! Чудех се какво да правя с готиното дупе (гаджето ми, нейната дъщеря), но реших, че готини цици и дупета - много, обаче жени, в чиито характер да се влюбя - малко. Затова с майка й избягахме в чужбина. Сега си живеем много добре с нея. Изобщо не ми пречи, че тя е на 50! Да, има бръчки, тялото й не е супер младо, но щом ми се усмихне, щом заговори онемявам. Така че, мили дами, не всички мъже обичаме само младите секси мацки с готини тела!

Коментари

1.   Това в кой филм го гледа? Ммммм.... ПОЖЕЛАВАМ ТИ ГО. Бабата де, ти гаджето ли си помисли!?

2.   Оффф, тъкмо си пия първото кафе и попаднах на тази измислена история.
Пич, можеше поне да доразвиеш историята. А да не говорим, че не е за този раздел.
Хайде, пък като "изплющиш" наистина тъщата, напиши колко шамара си отнесъл!

3.   Оф, не знам какво да кажа... Това е все едно, като стана на 25 да се оженя за 50 годишен мъж... стига глупости!!!

МАКИ-ЧАН

4.   Аз пък вярвам - може да е истина.
Но знаете ли в кое се влюбвате - не в чудните им характери, а в парите и свободата им.
Хайде, отречи това, ако съществуваш ;)

6.   О, аз съм на 44, мъжът ми на 66, правим секс по час и половина и си е чудесно с по-възрастен мъж. Не като някой пикльо, дато мисли, че сексът се изразява в това да го мушнеш, да блъскаш 15-на минути и да се изпразниш. Когато бях на 25, той беше на 47, така, че това дето №2 го коментира е теория, защото практиката я имам и искам да кажа, че си зависи от мъжа, както и от жената. Има такива но по 35-40, дето приличат не на лели, ами на баби и то отпуснати, занемарени, с наднормено тегло. Както и мъже - млади, а подпухнали и с увиснали кореми... Така, че не само възрастта е критерий за хармонична връзка.

7.   Ужас.... как не те е срам? Дано приятелката ти те постави на мястото - теб и майка й!

8.   Айде, пак измислени истории.. Този индивид всяка вечер пише истории, то да бяха различни де, ама те почти едни и същи.. "Гаджето го направи с майка ми" "Аз го направих с майка й" Звучи като сценарии от някоя сапунка.

9.   Оня ден жена ти ти беше изневерила с майка ти, сега пък ти с майка й. Хайде стига сте гледали филми. На човек му писва от такива теми. Вчера пък някой видял дух.

10.   А каква е тази майка, която ще отмъкне гаджето на дъщеря си?

11.   Тъпо-тъпо! Гротеск опит за проза...

12.   що бе не вярвате на автора, всичко е възможно и не би ме учудило ако е истина написаното. На доста смайващи и необясними неща съм ставала свидетел та нищо чудно да е истина. Всички са изтрещели и деградирали морално

13.   Ей пич обърна си внимание. Докато е време, че после нямам връщане назад. Мале колко си смешен. : -)))

14.   Автора не знам дали е повърхностен, или му е измислена историята, за което силно се съмнявам да е измислена, тъй като и аз съм на това дередже, и мога да кажа че ми е много добре. Много по голяма е от мен но се разбираме чудесно, както автора каза "можем да си говорим на безброй много теми"Нещо което тия под 30 за съжаление не им се отдава, колко и да се правят на "модерни"

15.   Възможно и да е вярно. Познавам такива двойки, при едните жената е по-голяма с 15-ина год. от мъжа си.

16.   О боже и сега какво ще го съдите, че се е влюбил в по-голяма и какво от това? Това, че на вас не ви се вярва не означава, че не може. А з лично не виждам нищо лошо в това, че вие сте чели хиляда изстрии като тази не означава, че всичките са измислица. Не казвам, че това, което е направил е най-правилното, но кой може да командва сърцето си.

17.   "Като всяка млада жена тя се интересуваше от моди, гримове, козметика,!!!! БЕБЕТА!!!! и други повърхностни неща"... ТИ си пълен нещастник... ако за теб темата за БЕБЕТА е повърхностна и теб нямаше да те има (и може би за добро).. а майката на това момиче е парцал!
" Чудех се какво да правя с готиното дупе" - що за отношение към жена?
А и всъщност за мен историята е измислена от психопат комплексар, който е бил отрязан от някое СЕКСИ ДУПИ :d

18.   17 - младите жени служите само за секс, за друго не ставате.

20.   Защо да е измислица? Има безброй примери за това. В момента в Лондон , Chesterton terrace Лили живее с набор на сина си

21.   До 17, а младите мъже и за това не ставате.