Помните ли историята с аудито А3 за свети Валентин?
Привет, пак съм аз.

Е, бяхте прави - това с подаръка не беше края на историята и че пак ще пиша...

Само не познахте повода, нишо лошо не се е случило, напротив, смятам да предложа на това момиче да се омъжи за мен, защото тя е моят човек.

Нямам въпроси или някакви проблеми, просто исках да кажа какво се случи след това.

Лека вечер на всички :) Бъдете щастливи като мен, на хубавите хора се случват хубави неща, наистина!

Коментари

1.   Супер! Радостно е, че си намерил човека, с когото да остарееш. Пожелавам ви щастие и много любов! Поздрави от Варна :)

2.   Браво и успех! Не само на хубавите хора се случват хубави неща, както и обратното....

3.   А смисъла на историята беше? Фукня?

4.   Ами честито! Дай Боже всеки му! .. да не забравиш да пишеш и как ще и предложиш ;)

5.   а сега всяка да каже как си мечтае да й предложат, за да дадем идеи на момчето...
Кураж! и дано каже да

6.   много се радвам за вас.. чудесна новина.. хареса ми историята.. повече такива да чета.. само искам да те попитам кога едно момче разбира че момичето до него е неговия човек.. искам чисто мъжка гледна точка.. благодаря ти.. бъди щастлив :)

7.   Честно казано в предните теми, които пускаше бях една от малкото, които те защитиха. Но сега с тази тема доста се изложи. Защото е написана някак- вижте, аз съм много щастлив, завиждайте ми. Един вид фасада на това, което е в действителност. Ако наистина си толкова щастлив, защо ще ти е да го изтъкваш... и то анонимно?! ;)

8.   Една положителна история, браво зарадва ме :))

9.   Евала, кога е сватбата.. бъдете щастливи

10.   Супер е новината и ще се радваме да ни поканите на сватбата.

11.   Браво, браво! Тази година Ауди, догодина - Майбах, по-догодина - Бентли или Бугати!
Бъдете щастливи, деца! Весело плацикане в материалното блато :)

12.   А каква е историята?

13.   Здравей, спомням си историята ти и бях трърдо 'за' и идеята ти:) Много се радвам за вас:) Успех:)

14.   Ясно, ти си купуваш жените със скъпи подаръци. Такива като теб в България иам много!