Нали уж сексът трябва да носи удоволствие и на двамата?
Защо тогава все има съвети за задържане, спрейове, намаляващи чувствителността и т. н. Излиза, че всичко това се прави само на жените да им е готино. Но да ви кажа една тайна - обикновено когато на жената й е кеф, на мъжа хич не му е!

Щото ако жената иска клатене по час-два, един мъж колкото е по-възбуден, толкова по-бързо свършва. Именно затова все по-често срещано е мастурбирането преди секс, което се прави за собствено удоволствие, а сексът се прави за удоволствие на жената. Мисля, че идеалната ситуация е ако мъжът се изхвърли да продължи да клати жената, докато и тя свърши. Но това действа само при мъже като мен, които дори след като свършат може да запазят ерекцията си. Опитвал съм да го правя и е хубаво, мога да свърша два пъти, но за втория път ми трябва доста време. През това време жената свършва, а аз продължавам да я клатя докато свърша за втори път. Така и двамата сме щастливи.

Коментари

2.   А, вие мъжете защо си мислите че на нас жените ни е приятно до като ви правим свирка? ! а!? (А ВИЕ ТОГАВА УМИРАТЕ ОТ КЕФ )

4.   Какъв точно ти е проблема и от какво точно недоволстваш, не можах да схвана.... ако казаното от теб е истина, дето не ти спада след еякулация и продължаваш направо за втори рунд, значи си щастливец. Нещата, които спомена, се правят не само за да им е гот на жените, а защото има такива, които свършват преди да са го вкарали или за половин минута. И ако ми кажеш, че това е нормално.... На мен лично ми е писнало от смърдящи или от устата, или от др места, несръчни, смотани, полумеки пишки, които стрелят въпреки това за 1- 2 минути, за това и карам на вибратор...

5.   Защо пък на жените да не им харесват свирките? Аз от това се възбъждам адски много. А и както автора е написал - мъжете могат да свършват по повече от веднъж... Е, къде е проблема?

6.   Номер 2, ами аз си мисля така, щото приятелката ми припада от възбуда докато ми духа и става нетърпелива да и го вкарам... , ей затва си го мисля аз!

7.   2, ми като не ви е приятно - не ни правете, ама ще си стоите без мъже... Кое от двете избирате?

8.   7. А като на теб не ти е приятно- не прави, ама ще си стоиш без жена!? Кое си избираш???

9.   Мъжете, които свършват за по 1-2 часа са големи щастливци, а и са рядкост освен това... Аз също не одобрявам прекалено високите изисквания, които жените имат по отношение на качеството и продължителността на секса, макар да съзнавам, че те имат своите основания за тези си претенции.

Няма мъж, който не би искал да удължи времето си на свършване, но много често това зависи от фактори действащи независимо от нашата воля и съзнателен избор.

За това вие жените трябва разберете и да подходите с нужното благоразположение към този наш "проблем".
Представете си следната ситуация. Хапнали сте нещо развалено и след известно време получавате позив за дефекация, чиято сила е толкова голяма, че не сте в състояние да го контролирате. Нещо подобно се случва с един бързо свършващ мъж, в момента малко преди еякулацията. :)) Но това ще се случи най-много веднъж или няколко пъти в годината, а когато е във връзка, човек прави секс почти всеки ден! Тоест, на един мъж му се налага да изпитва това "неприятно" чувство на безсилие, средно по няколко пъти на седмица. Извинявам се за примера!

10.   Аз пък не разбирам мъжете и жените, които се "клатят" по 1-2 часа. Кому е нужно това? Жената свършва най-добре от стимулиране на клитора, което може да стане по време на акта, преди или след него и за това не са необходими повече от 10 минути в най-добрия случай, стига да знаете къде и как да пипате. Айде ако включим няколко оргазъма може и 15 минути. Всичко друго ми звучи направо смешно и ненужно гонене на някакви рекорди и безумна, безсмислена фукня... Я стига... жените за разлика от мъжете не си ги мерят.

11.   10, с тази маалка разлика, че оргазмът по време на секс е в пъти по-хубав от другия, който мога да си правя и сама. А ако няма да свърша по време на секс, за какво изобщо да го правя като и без това в началото винаги има болка. Като гледам как разсъждавате, изобщо не се учудвам, че много жени изобщо не искат секс.

12.   В редица от случаите и аз свършвам към 10тата минута, но въпреки това бързо се съвземам и съм готов за да продължа. За щастие повечето пъти успявам някак си да се контролирам и задържам еякулирането.
Жоро22

13.   Хм, ние с моя приятел редовно си правим секс по 1-2 часа, ама това време включва пълната програма... Иначе 2 часа клатене само и аз не си го представям. Още по-малко си представям след тия два часа да свърша - абсурд - то ще ми е писнало на средата, ако не съм свършила дотогава...

Разбира се трябва да отбележа, че доста често в тези случаи приятелят ми ме свършва първо мен и отделя доста време да си се лигави, явно си му е кеф, така че авторът ще има да взема ;)

Д.

14.   ако в главата на един мъж е да задоволи жената на всяка цена, то автора е прав, удоволствието не е за него,
нека жените знаят че най-сладкото свършване на мъжа е първото без задържане и всяка задръжка отслабва удоволствието за сметка на жената която трябва да бъде задоволена

15.   11, ти защо реши, че трябва да свършваш извън секса. Може и по време, нали това и беше мисълта. Но жената има един-единствен и сигурен начин за стимулиране и не разбирам какво толкова сложно има в него. Има просто неможещи и незнаещи мъже, които си ислят, че с 2 часа "клатене" са герои на социалистическия труд и видите колко се жертват за удоволствието на половинката. Ми научете се като не можете, питайте като не знаете. Прав е номер 13, че само пълната програма е оправдано да продължи час-два. Другото е... неефективност. :)

16.   Аз не ви разбирам изобщо.

1. 2 часа клатене? Стига бе, на коя жена й харесва това? Да й протъркат... *******
2. Да. Сексът е взаимно удоволствие. Ако ще се състезавате кой ще остане по-недоволен, по-добре не правете секс, а играйте на "Не се сърди човече"

Наистина ли това да си набиеш една ръчна е по-вълнуващо от секса с жена ти? Ами не секса ви е проблема. В леглото се опитваш да я задоволяваш биейки си чикия преди това, за да издържиш по-дълго??? Що за пародия? !

Плам

17.   Ако има разбирателство и двамата партньори се обичат, не е само секс и толкова, тогава не е от значение да се съревновават кой ще свърши първо и кой не, любовта не е състезание, а раздаване, отдаване на другия.

Не трябва да те притеснява фактът кой свършва по-бързо, нито теб, нито половинката ти, ако наистина имате чувства, един към друг, преодоляват се трудностите не само чрез разбиране един друг... и с добро отношение.

Едва ли специалистите могат да те научат на нещо, което зависи от психиката ти, как се чувстваш, как можеш да се отпуснеш и как да го правиш... То е инстинктивно, довери се на чувството и сърцето ти, без страх и без съревнования кой първи.