Съквартирантката на гаджето ми
здравейте! Аз съм мъж на 28г. От близо година имам приятелка, която живее на квартира с още едно момиче. Ходил съм в тяхната квартира, преспивал съм много пъти. Гледали сме филми тримата и т.н. Съквартирантката е симпатично и забавно момиче, пада си по духовните и извисени неща. До сега не съм гледал на нея като на сексуален обект или нещо подобно. Но в петък реших да остана през уикенда у гаджето си. Направихме си ядене, изтеглихме филми и решихме да си направим една забавна вечер. Съквартирантката си беше в нейната стая на компштъра до късно. Гледахме филм до към 1 и нещо часа и си легнахме. По едно време ставам да отида до тоалетната и гледам кухнята отворена. Мацката седнала разкрачена на стола с лице към облегалката и говори по телефона. беше с някаква ултра къса нощница, полупрозрачна. Не съм се взирал, но видях как зърната й се личат през материята. Тя не се смути, само се усмихна и продължи да си говори по телефона. Легнах си и все ми беше пред очите с ефирната нощница и разпиляната коса с очертани зърна.... Обичам гаджето си, тя е красива, има страхотно тяло и т.н. Но от онази вечер не спирам да мисля за гърдите на съквартирантката й. В онзи момент с удоволствие бих й ги опипал ей така, без нищо друго... Знам, че ще ме нападате, но просто исках да споделя! Благодаря!

Коментари

1.   Това, че се интересува от духовните неща не означава, че земните и плътските са и чужди. Уверявам те в това!

2.   Оф тоя пък! Видял едни цици и айде готов вече.... Стой си на дупето и с гаджето, че ако продължаваш така по-дълга връзка от 1месец надали ще имаш.

3.   Гаджето ти не заслужава да е с теб. Най-много мразя женкари.

4.   Ами няма лошо, ама на приятелката ти тази идея май няма да й хареса...

5.   Става ми лошо от хора като теб. Аз, самотникът, който никого си нямам, не смея и да се надявам, че някое хубаво момиче ще ме хареса, а ти имаш (поне по твоите думи) чудесна приятелка и само търсиш как да й изневериш.

6.   Абе едва ли само би ги опипал ама айде.. Кофти тръпка за приятелката ти, Представи си тя как иска да надуе кавала пак тогава мисли какво искаш да пипаш.