Е, кажете това не е ли късмет!
Здравейте,
Аз съм жена на 24, студентка съм в провинцията и имам адския късмет. Откакто се помня, когато се запозная с някой мъж, в рамките на 6 месеца му се случва възможност да замине нанякъде и той естествено-заминава. От началото на годината обаче случайностите станаха прекалено много.

Никога не съм имала комплекси за външния си вид-хубава съм и мъжете ме харесват, така че това не е проблем. Преди 2 месеца се запознах с един мъж, когото ще нарека Краси, допаднахме си, прекарахме си 1 невероятен месец, след който той ми каза, че са му предложили доходна работа, но за целта, трябва за 6 месеца да иде на курс в друг град. Аз се зарадвах, понеже тук няма много какво да се работи, подкрепих го, и той реши, че за тези 6 месеца, няма да му трябвам и ме заряза... да, не му мигна окото, само се чудя какво ще прави, когато се върне-един ден, но както и да е.
2 седмици по-късно се запознах с друг човек, който по случайност се казваше по същия начин- Краси. Много си допаднахме, прекарахме 3 хубави седмици заедно и на 4-тата той дойде и каза, че заминава на работа- уж за лятото- къде мислите? Точно така- в същия този град, в който замина и предния. Мисля си-добре, какво става тук? Какъв е този късмет- връзки от разстояние не толерирам, но други не ми се предлагат за "мой късмет".
И така, хора, кажете-това какъв късмет е?

Коментари

1.   Случайност!

2.   при мен е същото наистина и аз не знам защо така се получава моя приятел го чакам от 6 месеца вече но не съм му изневерила нито пък той така мисля поне според мен първо кажи виж ако искаш да си заедно с мене не заминавай никаде ако ще заминеш по-добре е да прекъснем или да не започваме връзка изобщо много добре те разбирам защо си толкова ядосана

3.   Не е късмет, шматко, но няма и случайности!
Изпитание, душицо, изпитание е това.

Казвам шматка, защото отчиташ, като "не мигване на очите", зарязването от Краси1, при все, че ти връзки от разстояние не толерираш.
Е, получила си точно това..

Най-вероятно е изпитание. Дали за това да започнеш с толеранса към връзките от разстояние, или да се МАХНЕШ от града в, който си сега - не знам! .. :)
Или просто историята е измислена.

4.   Ето за това не излизам с мъже на име... Краси! :DJey

5.   Ми ти си момиче на късмета за другите:) И аз ако бях мъж щях да искам да съм с теб та да ми донесеш късмет

6.   Казвам се Краси. Необходимо ми е спешно, до 3-4 седмици, да замина за 6 месеца в същия този град, но засега няма чалъм. Може ли да се запознаем?

7.   Е, толкова ли са се свършили мъжете, ами намери си някой, който няма да пътува скоро.

8.   Замини на някъде и ти :)

*Syndrome