Имам чувството, че ще полудея
Това е поредната история за мюсюлманин. Познаваме се от нета - снимки и камера. Търсил ме е и по телефона, но аз затварям всеки път, когато го прави...
Проблемът е другаде.
Навярно не е нужно да обяснявам как ме омая. Аз съм поредната в този сайт, влюбила се в турчин или арабин.
Той ме кара да отида при него. Оправданието е, че аз вече имам международен паспорт и можело да тръгна, когато поискам. А той тепърва трябвало да кандидаства за виза и т. н.
Аз обаче не мога да отида веднага и той се сърди. Няколко пъти ми определя дати, но аз не можех да отида по независещи от мен причини. Накрая ми каза аз да съм определила деня на посещението ми. Аз му казах, че не знам кога ще отида и той отново започна да се цупи...
Когато не стане неговото и е сърдит, започва да се крие. Като види, че съм на линия, излиза веднага. Минава известно време и след това пак ми пише, сякаш няма нищо.
Сега отново се крие. Но на мен, честно казано, започна да ми писва. Не знам ще пише ли пак, няма ли. Омръзна ли му от мен, обидих ли го... Всеки път си задавам подобни въпроси, намирам причини, поради които може да се е засегнал и да се е отчуждил... Всичко това вече ми дотегна. Чудя се да му пиша ли и да се изясним веднъж завинаги, или просто да оставя нещата така...

Коментари

1.   Ти си като болно цвете.
Загасяш компютъра и всичко приключва!
Лудост е, че си дала телефона си...

3.   НЕ! ама в никакъв случай да не се отишла!!!

4.   Какво чувство бе ти си си полудяла щом изобщо се чудиш. Имаш ли въобще представа как живеят жените в мюсюманските страни, ако може да се нарече живот изобщо.. Знаеш, че има и други такива историй ама по добре прочети коментарите под тях, за да не си провалиш живота

5.   Позната ми е историята ти. И на мен ми се е случвало подобно нещо.... ами.... пиши му. Ако той отговори - добре, ако не... нека той те потърси, но до тогава дано не ти е писнало.

6.   ако наистина изпитваш нещо към тои човек и имаш трепет към него няма лошо явно той ика много да отидеш и по един или друг начин е разочарован че не може и на живо да се видите и за това се сърди ако не се цупеше явно не му е безразлично и е сериозен спрямо теб щом иска да си при него...

7.   Ами тогава не ходи с араби и турци какъв е проблема? Толкова ли няма българи за теб? Не, че нещо, но ти засягаш темата, сякаш всички турци или араби са проблемни, а след като е така преустанови връзки с тях.

8.   Много внимателно проучи подробностите около живота там, отношението към жените, техния статут в обществото и специфичните законови и морални разлики спрямо тук, преди да си сложиш главата в торбата. Успех!
М29

9.   Авторката:
Проблемът е, че той все ме чакал, а аз не съм отивала. Пак ми определи дата и тя пак не е удобна. Как да му кажа да изчака до август, като знам какво ме очаква. Ако не му обясня, ме чака дори по-лошо отношение.. Иска да се обади по телефона и ако пак не вдигна, няма да ми проговори вече. А аз като видя, че звъни, изтръпвам и си гълтам езика.. На всичкото отгоре ми каза, че ме обичал..

10.   Как е възможно такива жени да има като теб...?
Защо мен не ме свалят турци, араби....?
Отвращавате ме такива... жени ;-(
Такива като теб напълниха сайта, вземе се махнете от тази държава та да се пресеем малко, да останем по качесвени хора.
Валя

11.   Добре... , представи си, че си отишла вече. А като ти каже за нещо как и какво да направиш и ти не го послушаш какво ли ще последва....? ! Щом реагира така сега, представи си, ако си му в къщата? Замисли се, отношението му към теб подсказва, че е властен и обича да го слушат, което е характерно за повечето араби и турци. Не си слагай главата в торбата!!! Ще сбъркаш!

12.   Авторката:Беше ми писал към 23:30. Аз му отговорих чак след повече от час, понеже бях си пуснала филм. Заплеснах се и не съм видяла кога е писал. А той се нацупи, че не съм отговорила. Какво съм правила до толкова късно... В социалните мрежи ме е страх да не ми пише някое момче, понеже не знам какво може да си помисли. Той гледа кой ми публикува и разпитва. Дори за една приятелка беше проучил каква ми е, коя е. Нямам против, ако и аз имах право да го разпитвам. Но аз не мога да му кажа каквото и да е. А той може да си флиртува на воля, да излиза, да се напива... Ние дори нямаме официална връзка, а той се държи с мен по този начин...

13.   За мен колкото и да те боли и да ти е трудно, трябва да помислиш дали това искаш да е мъжът, с който да прекараш живота си? Той отсега те контролира и ти прави сцени, а представяш ли си, ако отидеш там. Откъде накъде той ще определя дати? Замисли се... ако толкова много искаше, щеше той да дойде. Отидеш ли там ще се превърнеш в робиня, няма да имаш собствен живот, постоянно ще те контролира. Той отсега иска да го прави...

Не ще нещо, но.. имах една позната, която беше влюбена в арабин, много го обичаше и т. н. Избяга от майка си заради него. След като заживя с него той започна да не й позволява да ходи никъде, дори на уч. ще не я пускаше, защото тогава беше уч. ка. Изчака да завърши и поиска да я заведе в страната си... и исаше да я направи проститутка. С много трудности се откъсна от него... Замисли се... откъде го познаваш и знаеш какви са намеренията му? А държанието му какво подсказва... Постоянно бърза и иска да ходиш по-бързо... ами ако толкова искаше, щеше да намери начин той да дойде

14.   Това са хора с много по-различен от нашият манталитет. Вярват, че жената която е до тях не е нужно да има свое мнение, помисли това ли искаш. Преди време се оказах в много подобна ситуация-наистина хубав, рядко интелигентен мъж имах всичко материално и физическо от което имах нужда, докато не се оказах в затвор. Не можех дори да говоря с приятелките си, камо ли да изляза. Това си е съвсем различен свят. Аз не пожелах да загубя себе си, помисли сериозно за това.

15.   Авторката:Съвсем ясно му обясних и му казах в прав текст, че през този месец имам много работа и ангажименти и няма как да замина. Той уж прояви разбиране и всичко беше наред. Но след това пак ми определи дата от този месец. Чудя се коя дума от, , този месец не става'' не разбра или просто е забравил какво съм му казала... Сега пак се е разсърдил и пак се крие. Не знам вече какво да правя, какво да му кажа...

16.   Спри се малко и се чукни в главата. Поведението му още отсега говори за налагане на контрол и доминация, за несъобразяване с теб, твоите желания, твоите възможности. Така изглежда отстрани според това, което си описала. Ами занапред? Ще се сърди той ... Това да не са му техните жени - да й шибне един и всичко да мине ... Пък и се крие - това да не е детската градина? Махай го и се насочи към мъж, който ще те приема за равна нему, не за някакво си там същество без право на мнение и глас.

17.   Не разбирам какво толкова имате против турците или арабите? Засягам тази тема заради коментар номер 10.. сърцето не пита :) Лично за турците мога да кажа че са много по стойностни от българите. Тази година се запознах с много турци и бих казала че във всяко отношение са по-добри от нас! А щом се отнася за мъжете - те са романтични и невероятно възпитани :) Не всички са такива каквито вие ги описвате..

18.   До авторката. Момиче събуди се малко де. Смятам че ти е време. Какво толкова зависиш от този мъж? Нямам нищо против турци или мюсюлмани, ама този пич се базика с теб. Я затвори компютъра както те посъветваха по горе. Започни да четеш повече информация за неговата страна и гледай филма"Не без дъщеря ми".
Not Without My Daughter / Не без дъщеря ми.
Гледай го много внимателно и тогава избери, да ходиш ли въобще при него?
От българските мъже по готини няма. Във всяко стадо си има мърша това трябва да го знаеш.
Късмет и успех ти пожелавам.
Мама Тани

19.   Стига вече с тези турци, цигани, араби, негри и други тарамбуки!
Направете си един ДПС-сайт и там се жалвайте, че сте боклуци!
За вас не са важни чувствата, а той да е чужденец с РАЗМЕР!!!
А че това са *** на света, вас ви е последна грижа, нали?
След това се скапвате да се жалвате, но никога не сте виновни!
Така е винаги, когато една жена мисли с гъза си, а не с главата!!!

Модератор - въздържайте се от обиди, моля.