Споделена история от Тинейджърски

Момичето от класа ...
Значи така се случи, че много започнах да харесвам едно момиче от моя клас. винаги сме си лафили, но от няколко месеца много започнах да я харесвам. постоянно си мисля за нея. само тя ми е в главата... просто ми казваше че съм сладък обаче 100 про беше на базик и аз е базикам за такива работи обаче наистина започнах много да я харесвам. ходим да пушим пред училище само двамата говорим си харесваме еднаква музика имаме еднакви интереси и е наистина една от малкото свестни момичета на моята възраст. проблема е, че тя е една от онези момичета който всички харесват защото е красива не просто сладка тези който знаят какво имам предвид ще се сетят ;) като такова момиче естествено се вижда с 2-3 години по-големи момчета. аз обаче не я харесвам само заради външния и вид наистина ми харесва.. та не мога да разбера дали тя ме харесва говорим си, понякога се гледаме в очите. викаме да ходим двамата до магазина прим. насам натам един път си пишеше едни домашни по математика в училище и беше сама в стаята и ме викна да и помагам и други неща е предлагала да правим двамата.. някой път като я погледна и тя види че я гледам започва да си играе с устните си да ги хапе или нещо такова не знам как да го опиша точно. някой път имам чувството че се имаме супер много а някои път си лафи с мен като с всеки друг от класа един път ме ядоса и започнах да я игнорирам а тя постоянно ми говореше разни неща и се опитваше да ми привлече вниманието. започвам много да се чудя дали да не и кажа че я харесвам но много ми е филм как ще реагира и най - вече ако не ме харесва какво ще е отношението и след това което ще и кажа защото настина не искам да спре да движи с мен.. защото направо не знам дали ще срещна такова момиче...

Коментари

1.   абе бате нищо не ти коства да и кажеш
а да ти кажа аз така забивам момичета
то си личи че има някви симпатии към тебе
по добре и кажи че ше изпуснеш златен шанс

2.   евала, де тоз късмет да имах и аз...
тва с устните мисля че те харесва щом го прави или поне такава представа съм придобил, ако искаш не прибързвай

3.   И к'во..?

4.   Понякога от страх да не загубим, пропускаме големи шансове! Лена*******

5.   Емм аз съм момиче и бях в същото положение като теб само че момчето беше с една година по голямо от мен. Бяхме в доста дорби отношения даже страхотнии ии като аз започнах да го харесвам. Като теб ние също си лафихме даже се закачахме и такива. Реших да му кажа и това беше фаталноо, защото почти не си казвахме здравей, но с течение на времето нещата се оправиха и сега сме приатели. Пробвай нищо няма да загубиш, дори може да се получи такаче при всички полужения би трябвало все да си останете приятели