Един от многото...
Реших и аз да излея своята мъка по мюсюлманин. Намирам се в задънена улица.
Той започна да ме ухажва и ме спечели с отношението си, което се отличаваше от това на българските ми обожатели. А в действителност поведението му никак не е необичайно.

Произволно намерих друх турчин в скайп. Това, което той ми написа, беше еднакво с написаното от първия. Сякаш не си пишех с двама различни души.

Проблемът е, че хлътнах по първия. Свикнах с него, а и физически ме привлича. Започнала съм да изпитвам и ревност, понеже те не намират за нередно да въртят по няколко жени наведнъж.

Той ме кара да остана в неговия апартамент там цяла седмица. Аз, глупавата романтичка, си представях как разглеждаме забележителности, разхождаме се и се смеем. А той ми говори за апартаменти... Ясно е какво му се иска. Но не си представям постоянно да правим това.
А и да си кажа, никак не ми вдъхва доверие... Ако реши да ме затвори в апартамента и да не ме пусне повече? Не изглежда такъв. Но след като е като другите в ухажването, то значи и в отношението си към жените е еднакъв с тях. Или може би просто параноята ме е обзела...

Не знам какво да правя... Харесва ми, както казах. Поне не е непривлекателен като повечето си сънародници. Но ме е страх да не ме лъже, че е само за седмица, и да ме заключи там...

Коментари

1.   Ясно, поредната откачалка по тези ширини. Сънародници, отечественици и турци, общото между всичко това са оправданията ти.
Луда работа

2.   Ами успех в Шериата!
Червената лампичка отдавна свети, обаче празната глава предпочита да се прави на незабелязала.
Имам чувството, че сте малоумни - десетки подобни истории и никоя от вас не може да проумее защо винаги са едни и същи!

3.   Авторката: Аз разбтах причината да са еднакви историите - просто и самите мъже са еднакви (или поне повечето от тях). Просто трябваше да се сетя да си направя този "експеримент" с другия турчин по-рано. Те се държат еднакво.
Искам да се видим и да прекараме добре времето си заедно. Но ме е страх да не би да не се оправдаят очакванията ми...

4.   Не се занимавай, мила. Те искат само бг. лична карта (скоро очаквай предложение за брак, не могат да правят секс без брак уж), за да отидат на Запад при роднините си.
Ние за тях сме втора категория хора, а една недевствена жена е за тях курва.
Не си разваляй рахатя с подобни, просто не се занимавай!

5.   Според мен не е добре да му се доверяваш.

6.   Ако той толкова иска да те види - накарай го да дойде в България. Ако все пак се решиш ти да ходиш - по-добре иди на хотел, и кажи на близки хора къде и с кой си.
Не е толкова страшно ако си вниматлена.
trii1/2

7.   Турците наистина имат чар и стил на ухажване и поне за мен са много секси, защото имат едно самочувствие и държание на мъже на място.
Аз имах кратка история с турчин, слава богу не се стигна до по-сериозни чувства. Това, че всички са еднакви и искат едно и също не е вярно, всеки е човек и може да се влюби, но да, манталитета им е еднакъв от това което аз видях. Това, че иска секс не го прави различен от всички други мъже на планетата.
Друго, което мога да споделя от наблюденията, които имам е, че тези, които са наистина вярващи мюсюлмани, те са добри и чисти хора. Познавам хора, които не пият и не правят секс защото религията им го забранява, а за тях религията е на първо място.
От друга страна именно религията и забраните и ограниченията в нея ги подтикват да стигат до крайности относно секса.
Това, което мога да ти кажа, е че ти познаваш човека, не гледай на него като на човек без чувства, само защото е мюсюлманин и иска само секс или да те затвори в къщи. Аз изживях едно страхотно приключение в Истанбул за един уикенд с моя турчин, имаше и секс, имаше и разходка по Босфора с лодка. Но именно това, че отидох ме накара да спра да съм толкова заслепена, защото нещата на живо не са като пред компютъра ;) Ако става въпрос за Истанбул наеми си хостел, евтини са и са в центъра на града, ако толкова те е страх да не те заключи в тях, но те съветвам да изживееш това приключение. В Истанбул има особена романтика, особено когато си в прегръдките на турчин!

8.   Свършиха се БЪЛГАРИТЕ започна с разни гюпци да се занимаваш, срамота.

9.   Я не се занимавай с глупости, романтика дрън дрън с някакъв, който даже не знаеш колко е реален и колко е нормален. Ще се вкараш в някое приключение и после цял живот не можеш да се измъкнеш.