Разкъсан между семейството и любовта ...
Здравейте!
Реших да споделя историята си, въпреки, че тук хората доста често изказват критика, а не разбиране. Забелязах, че в сайта има много споделени истории за извънбрачни връзки.... И така пише ви един мъж на 40 години. С добро финансово и семейно положение съм.

Имам добра съпруга и най-прекрасните деца, познавам жена си от 20 години, както във всяка връзка и ние сме имали възходи и падежи. Искам да подчертая, че уважавам съпругата си, ценя я като човек, като майка на децата ми и като мой най -верен приятел. Преди 7 години се роди второто ни дете, което обичаме изключително много, то ни сплути, изгладихме проблемите и започнахме на чисто, но нищо не е така силно както в началото и до ден днешен си викаме със същите мили имена и се държим както в първия ден , но вътре в мен не е така, правя го по навик без да се замислям, без да влагам чувства и емоции.

Преди година срещнах ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ, тази която върна усмивката и желанието ми за всичко. Обичам я повече от всичко, не мога и ден без нея, чуваме се по милион пъти на ден, вечер късно се крия за да и пиша любовни смс-и. Промених начина си на живот изцяло, ако преди се прибирах в 5 и се грижех за семейството си, то сега се прибирам в 12 когато всички спят. Чувствам се виновен пред жена ми, пред любовта си, пред себе си, искам най-доброто и за двете, но не мога да се разкъсам, знам, че аз съм виновен, но път назад няма и трябва да реша.

Едно ме спира тя е прекалено млада на 20 е, самата тя не знае какво ще прави с живота си и какво ще иска след 5 години, а аз не мога да рискувам да оставя семейството си. Не мисля за развод, но не си представям живота без истинската любов. Сигурен съм, че ме обича и на този етап аз съм всичко за нея, но не знам дали аз съм най добрия избор за нея и дали след 5 години няма да се пита какво прави с мен. Опитвам се да стигна до правилен изход, но не мога! Изкажете си мнението дори да е негативно!

Коментари

51-71 от 71

51.   Съсредоточи се към любовта в дома! Това е смисъла на живота ти. И повярвай ако се разделите, няма да е истинска усмивката ти. Освен това, с всяка жена ще имаш същите неща възходи и падения. Не бъркай тръпката с нежната любов на жена ти! Това е любовта. Ако се съсипваш, отиди на някоя гледачка на карти таро да ти каже някои неща и се стегни. Започнете да правите нещо заедно, хоби или каквото и да е било. Освен това, НИКОГА, ама никога не признавай пред жена си това, което се случва или се е случило! Успех!

52.   №48, народът е казал: "Голям залък лапни - голяма дума не казвай!". Като съчетаем това с кармичния закон, че кой каквото най-много отрича му се случва точно на него и то в десеторен размер, се натрапва извода, че ти след време ще станеш най-големия ГЛУПАК по ирония на Съдбата, и тогава ще се откажеш и от големите думи, и от големите залци...
А ще разбереш и друго нещо - че Дяволът не е толкова черен.
Колкото по-далече си от тази възраст и от тези събития - толкова по-настървено ще джафкаш срещу тях. Колкото повече приближаваш обаче - толкова повече ще подвиваш опашка, докато в един момент ще започнеш да се правиш, че някой друг, а не ти, го е казал...

53.   Може ли да попитам разколебаният набор, как ще погледнат на всичко децата му? И дали ще те приемат с избора /ако не тяхната мама?

54.   Изживей любовта си, но семейството не си разваляй... Вие сам казахте, че сте добре финансово.. Ако случайно възлюбената ви разбере, че нямате пукнат грош дали ще е с вас пак? 20 години не са малка разлика... Мислете трезво!

55.   Много ми е чудно, как хората продължават да дават съвети за нещо, което е толкова отдавна.

56.   Хората са казали: "Каквото сам си направиш,цяло село не може да ти го направи" Та и автора...

58.   Хората са казали: "Каквото сам си направиш, цяло село не може да ти го направи" Та и автора...

59.   Мъжки, няма вярно решение - и двете са жени

60.   ама едната е по- млада и по- хубава

62.   Аз съм момиче на 23 години, ще ти кажа само едно - не разваляй семейството си, само защото си мислиш, че си срещнал истинска любов, само защото ти харесва един секс или се чувстваш като тийнейджър, когато си с нея. В днешно време много малко момичета и жени знаят какво искат, тя е на 20 в първия удобен момент ще те изостави, щом срещне млад заможен красавец. Може и да не се разбирате със съпругата си, както в началото, но вие сте създали хубаво семейтво с две дечица, не прави грешката да тръгваш по кривия път, имаш време да я поправиш, защото от цялата тази история най-много ще страдат децата ти. Жена ти е ясна, тя сигурно плаче всяка вечер докато ти си с "любовта на живота си"....

63.   До болка позната история! По добре щастлив от колкото женен и нещастен! Ти няма да се развеждаш с децата а с жена ти! След някоя друга година като пораснат ще съжалиш, че си се жертвал в името на семейството и, че си изпуснал възможността да бъдеш щастлив!

64.   зарязвай семейство като не можеш без нея. след като тя по същия начин те зареже, пак ела да се оплакваш тук

65.   Защо разкъсан? Ти си щастлив човек със здраво семейство и млада любовница! Какво повече ти трябва? Я да почерпиш ;)

66.   Към автора: Не може само заради единия секс да зарежеш всичко.Семейството не се гради само на удоволствията от секса.В семейството има отговорности,има уважение и други ценности.Ми направи така,че жена ти сама да иска секс от тебе.Но всеки мъж,падне ли му се по-младо до такава степен се увлича-и ето ни на:- ВЛЮБЕНИ СМЕ.Това вашето не е любов-просто разкрепостен секс,който със съпругата си не можете да правите.Да мъжете са егоисти.ВИЕ мислите само за вашето удоволствие,ами ако жена ви разбере? Как ще се почувства тя? ИЗЛЪГАНА.НАРАНЕНА.УНИЖЕНА.Помислихте ли за това? Но както казват хората че чуждото е по-сладко и то ако е по-младо е вярно. Сега за момичето: Ами то като знае,че сте женен мъж-какво търси с Вас? Не и ли идва на ум на госпожицата че ще разбие едно семейство? Е това може да е ЗАБЕЖКА но в никакъв случай не е ЛЮБОВ!

67.   АВТОРА:
Едва си намерих темата...отдавна исках да напиша какво се случи при мен,но се срамувах...
Аз си взех урока за цял живот и изгубих много.
Моята любима, любовта на живота ми, малката хлапачка на 20 години, всъщност се оказа лъжкиня и манипулаторка. Оказа се жена на 41 години, което я прави по- възрастна от жена ми.
Жена,която явно отделя доста средства да ходи по процедури, филъри, ботокси, фитнеси и какво ли не и освен мен се оказа, че си има още 4ма, които и дават огромнни средства. Оказа се че живеее двойствен живот,преструва се на бедничка и много амбициозна и силна. Освен апартамента, където мислех че живее се оказа , че има тризонет и кара порше, което я прави по-заможна от мен...срам ме е да кажа обаче колко пари ми дръпна, сумата е 6 цифрена...не знаех, че е възможно на 41 жена да изглежда така и да се преструва така, вече ме отвращават жени, които са вманиачени във външността си. Оцених жена си, но късно...
много хора ми се присмиват сега и има защо.
хора, истината е да усещате нещата и да цените красивите сърца , сърцето не може да му се сложи филър и ботокс и да стане красиво....едва ли ще се връщам да чета тук негативните коментари, така, че считайте темата ми за затворена. на всички желая разум, и никога да не предават любимите си хора. красотата и младостта се купуват с пари и повече егоизъм. по всеотдайните и истински хора са красиви отвътре.

68.   Последният коментар 67 не е от Автора. Самият стил е по-различен. Освен това у нас си има ЕГН-та и е много лесно да разбереш кой на колко годинки е.
Пълна глупост.
Пак някоя женица си изкарва тук жлъчта и разваля хубавата тема.
Двойствен живот у нас не е възможен - тук всички се познаваме...

69.   Ех,приятелю, 68, ще ми се и на мен да не е вярно.
за съжаление е..за ЕГНто съвет към хората като мен,които никога не надничат в чужди неща, интересувайте се повече. Нас даже са ни спирали патрулки, докато тя шофира ие показвала документи, бъдейки до мен. Веднъж пък я сбъркаха, че е непълнолетна и и видяха документите и нещо изкоментираха, но не обърнах внимание. Тя наистина изглеждаше малка. говоря ти за абсолютен измислен живот с нови приятели, нова среда, в която сума ти народ я мисли за студентка,не ти трябва филм човече..
вимавайте да е попаднете в подобен капан, понеже изглеежда толкова невероятно, че дълго може да не се усетите. Аз разбрах истината много случайно,можеше и никога да не разбера но не ми се описва подробно.
успех на всички!

70.   н 69 - жена съм първо, второ не ти вярвам - няма жена на 41 г. да изглежда малолетна.
Бившата съпруга на мъжа ми е такава лачена чанта, ама си личи, че е стара - по 4 ч. на ден прави йога и фитнес, има изкуствена коса, има пластични операции при най-добрите хирурзи и ОТ ДАЛЕЧ изглежда на 35 г. да кажем, но не и на 20 г., а моят съпруг ми е разказвал, че гола кожата ? била като тънка хартия, да не разказвам за други подробности.
Всички ще остареем - лошо няма, но не може на 41 г. човек да е като на 20 г. , а дори в София да отидеш - все ще познаваш познат на нейн познат.... РОДИТЕЛИ??? БРАТЯ И СЕСТРИ???
И как ще дадеш на някой такава сума пари и няма да си му видял личната карта и документ за самоличност. Сам викаш, че са ви спирали полицаи - не видя ЕГН-то? Не казаха полицаите - „Евала, че на 40 г. изглеждаш така“ НЕ ТИ ВЯРВАМ

71.   не, мацка, полицаите нищо не са коментирали, но се стъписваха понякога, зяпваха за момент замислени, даже си мисля, че беше толкова необичайно, че такъв тривиален израз е по- скоро куртуазия.
Роднини нейни не съм познавал лично, с изключение на това, че виждах "дядо и", който се оказа нейн баща, но дори и в това не съм сигурен дали изобщо и е някакъв. с други роднини личен разговор не съм имал никога
Пластични операции не прилича да е имала каквито и да било, а и не ме ииинтересува вече. Знам, че се хранеше здравословно, виждах от време на време някаква скъпа козметика, а много по късно разбрах, че посещава салони за красота непрекъснато. Носеше много слаб грим или никакъв, кожата и не просто нямаше бръчки, има много дърти чанти с опънати лица съгласен съм, но беше млада, сочна кожа, със съответния тургор и тонус на много млад човек, винаги беше естествено розова
косата и беше просто перфектна, лъскава и подхранена
Даже около очите нямаше никаква бръчка, нямаше го това изтъняване на кожата около окото, а ходеше често и без грим
общо взето глупави разговори сега си говориме, бих ти дал личен контакт с нея да я насолиш яко. Понеже аз в началото, когато бях много афектиран започнах и аз да виждам, че изведнъж не ми младее толкова, но беше от афекта ми
Не съм единствения, който и е дал пари без да иска документ
тя върти цял бизнес чрез поставени лица, без НИКОЙ да и знае точно и имената, ти за дребни неща ми говориш

72.   А според мен "любовта на живота ти" ще те зареже след известно време, защото ти ще си прекалено стар за нея и тя ще се чувства по абсолютно същия начин, както ти се чувстваш спрямо жена си сега. А и ще има още куп тръпки и емоции, които ще иска да изживее.
Така де... но моят съвет е - пускай се по течението. И щом цениш жена си трябва да бъдеш искрен с нея. Аз, например, бих предпочела да ми кажат истината и да ме боли, отколкото да ме залъгват.
А и с тези закъснения жена ти може и вече да се досеща.
Говори с жена си и бъди с новата си приятелка, но да те посъветвам нещо: Не бъди с големи очаквания към нея (младото момиче). Нещо ме съмнява младата ти приятелка да се задържи завинаги при теб. И си страшно наивен, ако си мислиш, че ще е така - самия факт, че каза, че е неориентирана го доказва.
Аз като 22-годишно момиче не си представям да се хвана с 40-годишен женен мъж с деца и да го разведа... и, видиш ли, ако го направя, да остана с него завинаги. Едно свястно момиче никога няма да го прави, защото разума ще надделее винаги пред тръпката. Дори това трябва да ти докаже, че това момиче не е до толкова принципно и морално. Но нали знаеш поговорката... как заслепява любовта. Факт.
Класиката... чичкото с младото момиче. Естествено, че ще се влюбиш - какво по-хубаво за един мъж на възраст от младо красиво момиче... Да си припомни това-онова.... абе, класика!

Пускай се по течението! Но ти дадох добър съвет, да знаеш.

73.   Автора
Хора, не съм вече с никоя жена, прочете ми 69 и 71 коментар, няма значение дали вярвате, то и аз самият още не вярвам.
опасни сте жените, ей

51-71 от 71