Аз се опитах да го забравя и такмо когато си мислех че може би съм успяла...
Здравейте на всички! Аз съм момиче на 20. Исках да споделя моята история от части за да ми олекне защото с никой не съм говорила за това и също така ако можете да ми дадете някакъв съвет. Моята история е такава: преди 4 години излизах с един мъж за околко половин година но се разделихме, не сме имали проблеми или нещо такова, просто обстоятелствата бяха такива, той трябваше да замине. Аз се опитах да го забравя и такмо когато си мислех че може би съм успяла... той пак се появи, постоянно се засичахме... и когато го зърна.. всичко се връща отново все по- силно....

Веднъж се засякохме на купон на приятели и той очевидно флиртуваше с мен.. но аз си имах приятел и той го знаеше.. затова не се случи нищо повече. На другия ден ми писа че едвам се е сдържал да не сграбчи... когато го прочетох направо не вярвах на очите си... обзе ме едно чувство... направо не мога да го опиша... писахме си една нощ но нещата останаха до там... След това отново се видяхме и той отново флиртуваше с мен, усетих че на няколко пъти щеше да ме целуне.. но се спря. И така няколко пъти се засичаме и винаги става така... но нищо повече. Преди известно време ми каза че трябва да говори с мен... че иска да е с мен и т. н. и да излезнем някой ден. Но нещата се объркаха и неможахме. След това му писах какво стана, нали щеше да ми казва нещо и той ми каза ами отпеснах се.. но ще говорим.. и до там... а всеки път като се видим и става нещо между нас. Не знам какво да правя.. вече 4 години не мога да си го извадя от главата.. постоянно е в мислите ми.. а мисля че и аз не съм му безразлична но след това което каза.. отплеснах се но ще говорим.. и аз нз какво да мисля...

Писах му няколко пъти а той все това казва.. а и не искам повече да го питам, не искам да ставам нахална.. И може би е най добре да го забравя но не мога.. а дори и не искам... защото той е мойта слабост.. чувствам се някак си много силно привързана към него и нз какво да правя... Опитвала съм се да го забравя но не мога... а когато си мисля че съм успяла той пак се появява.... Дайте ми някакъв съвет какво да правя, защото аз незнам... Не спирам да мисля за него... само при мисълта за него сърцето ми почва да бие мн силно.. усещам някакво странно чувство от вътре.. никога не съм се чувствала така преди.. и аз нз какво е. Дано да можете да помогнете. Благодаря ви предварително!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Очевидно е че този гларус няма какво да ти каже просто гледа до къде ще ти стигне интересът. Ако имаше какво да ти казва да ти го беше казал като МЪЖ. (и да точно така се прави)

2.   Чувства, които дори самата аз изпитвам...
Болка.. Любов.. Ех, Живот
Мила повярвай ми, забра ви го! ВиЖдам че си свястно момиче и заслуЖаваш нещо добро! :)

3.   Аз пък ще те насърча да НЕ се отказваш. Щом като го видиш и нещо в теб се преобръща, значи си струва. Аз вече имам второ детенце от любимия си, с който се разделяхме и събирахме безброй пъти но опитите ни с други хора винаги се проваляха. Любовта е нещо необяснимо и преди 6 години аз реших да й се отдам игнорирайки ''мъдрите'' съвети на другите. Реших че сърцето ми знае най-добре ''какво заслужавам''. Вярно че не беше лесно, успях да го променя в много аспекти и той мен също, но това беше защото се обичаме истински. N2 очевидно не прави разлика между любов и избиране на подарък от магазин. Това да не ти е сувенир та се изказваш ''заслужаваш нещо по добро''. Всички хора сме равни и това какво ''заслужаваме''' е абсолютно несъпоставимо с ''кого заслужаваме., защото всяко човешко същество заслужава този който обича, а не този който би отговорил на безкрайния му списък от изисквания. Извини ме ако съм крайна, но хора които най нагло поставят стремежа си за собствен комфорт пред чувствата си, никога не са ми били сред любимците. Лека вечер.

4.   Аз също ще те насърча да опиташ. Очевидно и той не е безразличен към теб. Представи си колко хубави моменти може да преживеете заедно. А дори да не се получи, поне ще си опитала и ще си знаеш, а няма да се питаш след време:, , ами ако... ''