Дали ще се видим пак
Здравейте ето я и моята история
От месеци си пиша с едно момче само си чатихме не ме беше канил на кафе.. Знаех, че работи в една фирма аз също бях подала молба в фирмата.. И ме одобриха и работех за кратко. И така видяхме се и на живо.
Като след работа продължихме с чата.
И всеки ден се засичахме в фирмата и се усмихвахме и по начина по, който ме гледаше си личеше, че ме харесва. Работата не беше за мен и се махнах от там.
След няколко дни ме покани да излезем но аз тогава имах ангажименти и отказах. След още няколко дни пак ме кани и излязохме.
Всяка вечер си пишем изпращаше ми картинки и те бяха все такива, че все едно ми намеква, че ме харесва. Прави намеци, че ме харесва но така и не предлага да се видим, не знам защо а и ми е някак странно да го питам все едно го задължавам да излезем.
И да кажа, че чата си е чат не ме отбягва пишем си както преди да се видим и като + добавям, че ме нарича все с мили думи.
Мина вече седмица от както не сме се виждали.
След няколко месеца правя 21 а той 29 да разликата в годините и мен ме притеснява но....
И както си писахме и той започна да прави намеци, че ме харесва и аз му намекнах, че съм малка а той каза, че ако не опитаме няма как да разберем това дали би било проблем/
Знам, че е голяма разликата, но също познавам много щастливи двойки при който разликата е даже 15 години. -просто споменах
Според вас каква би била причината поради, която не казва нищо за виждане... През почивните дни беше ангажирам и 2-та дена.. Сега ще видим този уйкенд. Но просто ми е интересно каква може да е причината знам, че няма как да знаете.. но просто ме посъветвайте
Моля публикувайте историята ми

Коментари

1.   Ох, колко са сладки тези първи любовни трепети - направи ми липсват. (не казвам първи за въобще, а просто ей такка като някой нов се появи)

Според мен си изчаква, опипва почвата, стреми се да те опознае малко или много. А и.. виж докъде стигнехме, вече да си чатиш е все едно сте пили кафе заедно...
Поизчакай да видиш дали ще те покани, ако не може да намекнеш нещо от сорта на:
"В тези горещини, как ми се иска ей така, примерно да се разходя вечерта из Витошка (примерно ако сте от София)"
или
"Как ми се иска ей сега да съм някъде навън, да се смея, да танцувам"
... би трябвало да се чатне

Малко по малко от само себе си ще ви се скъсява дистанцията според мен. Изживей си влюбването и хич не го мисли това за годините.

Като се влюбих в моя човек мислех, че е над 35 (така изглеждаше просто) после някога разбрах, че ни делят 6 години. За мен няма абсолютно никакво значение, ако ще и 30 години да в ие разликата.

Плам

2.   Чат? ! Правилно ли прочетох - чат? !? ! Вие да не сте някакви интровертни и смотани, не можете ли да се чуете по телефона и да си уредите среща като нормални хора? Сигурно като говорите по телефона така се сдухвате, че пелтечите!

3.   От авторката:Само не можах да разбера за това с дистанцията в какъв смисъл го казахте?
И не знам аз мисля, че нищо няма да се получи, защото не ме кани на кафе, . разходка.... Просто прави доста намеци, че ме харесва. Но доста години си е нямал приятелка или поне дълга връзка.. Тъй като е загубил близък човек, също му е правена операция, разделил се е с приятелката си-Изобщо доста кофти, но са се разделили преди 5 години..
Не знам какво да мисля просто, не ме кани да излезем, намекнах му доста пъти, че го харесвам.. Но пак нищо, той продължава с намеците но само до тук за сега. На какво може да се дължи според вас? А аз да му намекна да излезем това няма да стане, защото ако иска може да ме пита, както предния път

4.   2 Не бих дала аз тази идея да говорим по телефона.. А й все пак не сме никакви.. Той ми знае номера, защото се бяхме разбрали като е на мястото където ни беше срещата да ми звънне.. Проблема не е дали пишем или не... Ами това, че не знам дали ще иска да се срещнем пак. Ако ме отбягваше и сама щях да разбера с каква цел го прави/. Но не пишем си, но за среща все още нищо

5.   А случайно да ти хрумна, че си резерва?

6.   Да хрумна ми.. но е на 28 години, защо да се бъзика с мен..
Не знам но по писането се разбира, че е лиглю като останалите... Гледа на живота по друг начин, пък и както казах загуби близък човек.. едва ли ще нарани и то момиче..
Но може и така да е, но не ми се вярва.. все пак аз съм на 20 години.. Надявам се да не е това..

7.   ^Не е лиглю извинявам се-просто грешка

8.   Ами опитай с него, няма смисъл да се чудиш.

пс: пише се лигЬО.

9.   Да добре, не знаех къде се намира буквата:D
Как да опитам след като не знам какви са му намеренията?
А да го питам няма да стане.. Исках съвет какво мислите вие?
Искам да предположите!
На няколко пъти ми изпраща изчервяване да го е срам-не ми се вярва, защото един път ме покани на кафе, защо да го е срам пак да ме покани!

10.   Има нещо ново
Днес ще се видим след като свърши работа.
Но както си чатехме и аз нещо изръсих ,че са ме викали на вън но съм си останала у нас...И той ми пише заради мен ли си остана и аз -ами да..
изпрати ми хуг и написа,че на живо е по хубаво и ме попита дали искам да се видим и аз се съгласих...И сега ми е в главата само заради това,че съм си остана в нас заради него-Заради това ли иска да се видим?Дано някой го прочете и си каже мнението

11.   Малко инфо, бяхме се разбрали да излезем довечера, но сега се обади, че го отлагаме за утре, защото му се счупила колата. Мисля си че това е оправдание, но ще видим ако и утре си намери нещо като оправдание.. А може наистина да му се е развалила, защото преди няколко дни каза, че се е занимавал с нея, че еди какво си се развалило