Аз ли не го разбирам, или той не знае какво иска
Здравейте! Той е на 25. Познаваме се от деца. Заедно сме от скоро. Били сме заедно и преди години, но тогава не се получи, защото аз все още си бях дете. Преди мен имаше връзка около 2 години. През това време бяхме приятели, той беше извън страната.. От време на време си пишехме в skype, той ми споделяше колко често се карат, как тя постоянно го наранява унижава, но после някак го убеждава да и прости. Един ден ми писа, че иска отново да е с мен.. Че иска знаех, че я обича и предположих, че просто са се скарали отново.. Той продължаваше да ми говори тези неща, но нямах кой знае какви очаквания. Прибра се и отново беше с нея. Помоли ме да не му се сърдя и ми каза, че не може да захвърли 2 години на вятъра. Нищо не казах просто му се усмихнах. Спряхме да си пишем и да се виждаме. Аз не му и вдигах. Една вечер ми се обади Личеше си, че нещо не е наред. Стана ми мъчно за него.. Поиска да се видим, каза ми че иска да поговорим.. Видяхме се.. Прекарахме една невероятна нощ изпълнена с много нежност.. Каза ми, че е оставил всичко в миналото, но.. След няколко дни отново беше с нея.. Знаех, че след седмица заминава за Германия, но не исках да го виждам.. Отидох на село, не си взех лаптопа и си изключих телефоните. Стоях там месец и нещо. Знаех, че е заминал. На връщане във влака си включих телефона и имаше около 300 пропуснати от него и брат му.. Когато влязох в skype видях, че ми е писал колко съжалява, че е постъпил така с мен, че е глупак и т. н.
Беше ми писал всеки божи ден. Започнахме да си пишем и той ми се кълнеше, че когато се върне няма да я потърси.. Върна се преди 2 месеца. От тогава живеем заедно, но той и звъни пише и sms-i, skype а когато го питам защо ми казва, че е лапешко да му гледам нещата.. Карали сме се няколко пъти и се е стигало до там да си замина. Снощи се скарахме заради нея и той ми каза " Ако на теб не ти е пукало за ония (бившия ми приятел) при мен не е било така ние щяхме да имаме дете.. " Ако някой вземе да каже нещо за нея веднага се чумери.. А когато му кажа че според мен още има нещо към нея и е по- добре да спрем до тук да се видят да говорят той започва да ми обяснява, че иска да е с мен не с нея, че не иска да си ходя.. Не мога да си обясня щом иска да е с мен защо постоянно говори за нея защо я търси или пък ако иска да е с нея, защо ми казва че ме обича защо не иска да се разделяме.. Не ви ли се струва че нещо не е наред..?

Коментари

1.   Така, това е мърльо, който не е дорасъл нито за нея нито за теб. Оставяй го, Ще тидонесе само нерви. Не е нормално да я търси и да и пише щом е с друга вече. Ако тя може да го търпи, то да си го взима, но ти не се унижавай с такъв

2.   Май с главата не е наред...

3.   Той е с теб. Накарай го да забрави за бившата си. Не му позволявай да говори за нея, защото виждам, че това те дразни. Отдай се чувствата си си към него. Помогни му и той да преодолее раздялата и да я забрави. В крайна сметка ако искаш наистина да си с него, ако това е човека за теб - бори се!

4.   Струва ми се, че не знае какво иска..