Сбогом любов моя (:
Здравей миличек,

За мен ти си оставяш такъв какъвто те познавам, мил, нежен и много любообвилен, връзката която имах с теб ме зареждаше много положително, обичам те и много трудно ще преживея раздялата с теб… позволих на сърцето си да се влюби толкова лудо, че сега страда много…някак си не можах да преодолея мисълта, че ти някой ден ще трябва да се ожениш имаш това право да се радваш и ти на рожба... сега оценявам колко си ме обичал и си искал да ме задържиш при себе си до когато си търсиш твоята половинка ти умело се прикриваше, аз все те подозирах сега разбирам, че с теб връзката ни е била чисто сексуална и нищо друго да не очаквам от теб, но когато човек изгуби това което е искал тогава оценява и съжалява.... трябваше да приема нещата такива да не задавам неудобни въпроси... но мисълта, че не ми казваш истината ме подлудяваше мразя лъжата, ако ми беше казал директно сигурно щях да приема тази връзка щях да пострадам.... да плача и пак щях да се върна при теб тогава бих осъзнала и приела, че срещите ни щяха да се базират само на споделено удоволствие... какво мога аз да очаквам като съм жена по голяма от теб, освен малко щастие прекаран с любим човек биха ме радвали.... знам, че връзката ни тук приключва макар и да не искам и като те познавам каква зодия си (телец).... ще те стъпче, ще те смачка това теле... аз съм от благородните макар и наранена аз няма да те хуля и обиждам не бих наранила с лоши думи човека когото обичам искам да останем като приятели (мисля така защото ние с теб имаме толкова съградени хубави моменти и са допринесли в живота ни нещо добро) демократично да се разделим всеки по своя път макар на мен ще ми е трудно.... но бих желала понякога ако ти решиш да споделиш след време как живееш... ти остави трайна диря в сърцето ми...
До тук спирам... беше фатален ден – петък 13
Няма пълно щастие … има само щастливи моменти…останалото е скука….
Пожелавам ти да бъдеш шастлив и обичан... Сбогом любов моя (:

Коментари

1.   Знаеме за болката, знаем за това усещане сякаш света се е стоварил върху тебе, но остави времето да си свърши работата, само напред baby,

2.   В тези красиви и издържани думи, една иначе крехка душица споделя своята мъка, не тъгувай станалото станало бъди силна. Няма смисъл да плачеш, и да страдаш. Усмивката до ушите, чара на шест и бързичко ще намериш друг който ще те цени, обожава, милее, и страда когато не сте заедно било то и ти да идеш до магазина. Петък 13 мразя тая дата, но...

~haralampi_93~

3.   мразя петък 13 и аз ужас

4.   От автора :
благодаря за милите думи написани от вас, направо се разплаках и сълзите ми не спират, в момента ви пиша и много ме болиии... като си помисля колко съм била добра с него и много му помогнах в живота му -избрах му жилище заедно го обзаведахме - изирахме холовата, спалнята която аз днес никога няма да легна там много ме болииииииии, а той сега в момента е на почивка с другата и няма смелоста да ми каже очите в истината- на мен ми каза, че ще пътува по работа до Хамбург там фирмата им има обект, но когато му поисках да ми направи снимки от там и да ми донесе сувенир -отказа ми, казах му че ще му звъня той ме предопреди да не съм го притеснявала да съм търпяла до неделя тогава щяхме да се видим.. и много неща отпреди съм се съмнявала но все отлагах отлагах за да не го загубя, но онази ве4ер като ми отказа категорично направо му го казах ти мили отиваш с друга жена на почивка - направо го заболя истината напсуваме и ми затвори телефона, проверих във фирмата му заминават четири човека но той не е в списъка и те ще пътуват със самолет, а на мен ми казва с кола ще пътувам - постояно ме е лъгал и мамел, приемал ни е и двете в различно време мразя гооо сега осъзнавам и съжалявам, че колко наивна съм била и вярвала... чуствам се ограбена, омърсена моля се на бог да ми помогне от мъка да не се разболея, събудих се с главоболие пия за хапчета за успокоение... ох казват, че любовната мъка се лекува с друга, но аз нямам вяра на никой и не мисля пак да ми разбият сърцето ми... ох времето било лекувало... а то за мен минава бавно, бавно....

5.   Неприятна ситуация. Очевидно те е изиграл, очевидно държи на онова момиче повече, от колкото на теб. Не го търси, разделяйте се и търси човек, който няма да прави такива неща. Нормално е да не се довериш на никой, изживей болката, изчакай да ти ми не и тогава вече като се оправиш, може да срещнеш подходящ човек. Не очаквай ако някой те е предал така да разбере грешките си.

6.   До авторката:
Миличка няма смисъл да плачеш и да тъжиш, момче съм и съжалявам, че има такива момчета които нараняват така момичетата. И те вече не вярват и на светстните момчета отдалечават се от страх да не бъдат сърцата им разбивани отново. Моля те само да не бъдеш лоша към останалте НЕ всички сме двулични копелета. Може да съм 93... но...

~haralampi_93~

7.   От автора:
Как да преодолея тази връзка която е от близо 4-5 годни не се забравя така лесно и от същия град в който съм и аз когато минавам покрай жилището му ще ми се пълнят очите, сърцето ми ще е пусто, боже как ми липсва, сякаш в сън сънувам и не мога да повярвам, че това на мен се случва....

8.   от автора:Какво да правя, нещата ми са още там в жилището му някой мой дрехи, как ли ги е скривал при идването на другата колко подаръци съм му подарявала как ще ги гледа, мисля да не му звъня и да не си взема нещата мразя да си ги взема, ако ги взема ще ми напомнят за тази връзка и трудно ще го преодолея, мисля и да не говоря с него дори и да ми звъни или пиши съобщение аз съм наранената и не заслужава да си тревожа още с него