Една истинска, но невъзможна любов
Дори не знам как да започна да пиша за всичко онова, което бушува в сърцето ми ....
Всичко започна преди около три години. Запознах се в един интернет сайт с един мъж, с който поддържах кореспонденция около година. Последва телефонна връзка, но дълго време отлагахме срещата си.
До февруари 2008-ма. От този момент нататък всичко за мен беше като филм, в който не знаех каква роля ми бе отредена.

Той се влюби в мен - искрено и чисто като дете. Макар че беше мъж на 43 години, ме обичаше по детски. Но аз не вярвах в тази любов - всичко ми изглеждаше нереално, необяснимо. Не вярвах, че едно интернет общуване може да прерасне в любов, и то каква любов само.

Аз имах 5-годишна връзка, когато се запознах с него. И поддържах отношения и с двамата в продължение на месеци. В един момент аз наистина се влюбих - не знам как, не знам защо, но се влюбих.....

Влюбих се в 20 години по-възрастен мъж от мен, който имаше семейство, стабилно финансово положение и хиляди жени, които го желаеха.

Но никога не можем да бъдем истински щастливи.Той изстина към мен. Всичко, което искахме изведнъж се срина и вината беше изцяло моя. Аз си играех с него и накрая го изгубих. Изгубих го, когато се влюбих най-истински в живота си. Но вече е късно. Свързва ни единствено секса - от време на време и то само защото аз имам нужда да го усещам до себе се, макар и за малко.

Все още в мен живее една глупава надежда, че ще бъдеме заедно, макар и да знам че това никога няма да стане.
Сега съм по-нещастна от всякога . Разделени сме от няколко месеца, но нито за миг не съм спирала да мисля за него. Приех децата му, приех че е 20 години по-възрастен от мен, а той се страхува. Страхува се какво ли ще си кажат хората - че съм с него заради парите му, как ще ме приемат децата му ....

Наистина не знам какво да правя. Чувствам се безсилна пред тази любов, която е най-истинската в моя живот. Помогнете ми, ако някой е преживял нещо подобно!

Коментари

1.   При мене беше малко по-различно - той беше 15 години по-малък от мене. Секс не е имало, не се стигна до него. Най-тъпото е, че никой от нас не искаше да си тръгва, а в един момент и двамата си обърнахме гърбовете и си тръгнахме. И до сега не знам защо... но съм сигурна, че не е поради разликата в годините.

За твоя проблем: не съжалявай, било е за добро. Щеше да се случи рано или късно, тъй като това няма бъдеще. А че ти липсва, гледай да не го мислиш. Занимавай се с нещо, виждай се с хора.

4.   Здравей рядко пиша тук но когато прочетох историята ти изтръпнах с мен се случи нещо подобно от собствен опит мога да ти кажа че връзки от този тип са истински много болезнени и за голямо нещастие обречени.

Ако желаеш да поговориш с човек който е преживял това и би те разбрал може да си початим.
М на 24

5.   Каква жена си ти че предаваш 5 годишна връзка заради сексуалния си нагон? Ако не си била щастлива с приятеля си -да си го зарязала а не правиш курвенски номера.

6.   Тъпа работа, имала си връзка, а си се регистрирала в сайт за запознанства. Питам се как може да сте толкова наивни, все налитате на женени мъже, който могат да ви бъдат бащи. Много ясно е, че искат секс и да докажат, че още ги бива. А вие си пропилявате хубавите години в стил любовница!

Как ще се да се почувстваш, ако гаджето ти също е направил подобно нещо? Щеше да разбереш какво имаш, а не да си просто едната курвичка. Разберете, женените чичковци не искат любов, а себедоказване, те знаят как са завъртят главата на една хлапачка!

7.   Позната до болка история и естествено с предсказуем край...

Аз преживях същата такава връзка
Мъжа на 43 години съм, разведен от 5 години, с дете на 19 години.

Преди 2 години в сайт за запознанства се запознах с 20 години по-млада от мен дама. В началото беше една обикновена кореспонденция. Но след като се опознахме, аз усетих, че тя има нужда от човек като мен, за да споделя и/или научава нови неща от живота.

Каза ми, че е сама и не е ангажирана с друга връзка.
Допаднахме си много. След няколко месечна кореспонденция се видяхме за пръв път. Тя беше много потайна и въздържана с мен. Срещите ни бяха само по нейно желание и единствено у дома. Въпреки многократните ми покани на кафе излизахме рядко и то в закътани заведения. Разбира я... притесняваше се от възрастовата ни разлика... докато един ден разбрах, че тя не е сама. Има си приятел, с когото има връзка от дълги години (към днешна дата - 9 годишна), израстнали са от деца заедно.

Позволих й 2 години да я деля с приятеля й, въпреки моите угризения, че не бива да продължавам да се меся в живота й. Преди година се разделихме, но аз издържах само около месец и отново я потърсих. Постепенно нещата сякаш потръгнаха между нас. Бяхме неразделни... до преди 2 месеца, когато бившия й приятел отново я потърси и тя се върна при него. Тя беше склонна да запазим връзката си, но въпреки силните чувства, които изпитвах към нея, предпочетох да се оттегля.

Прочетох в повечето коментари, че повечето мъже на моя възраст търсят млади момичета, за да се себедоказват или просто да намерят "лесна плячка".
Искрено го казвам, с мен не беше така.
Аз не я обичах, аз я ОБОЖАВАХ!!!
Но... дадох свободата й да направи своя избор.
И мисля, че тя постъпи правилно.
Аз отстъпих, живеейки с хубавите спомени от една невъзможна любов...

8.   Изтървала си момента скъпа, забрави го гледай напред.

9.   Алоо, номер 6!
Тя е имала връзка и се е регнала в сайт за започнанства, а той не е ли имал брак и деца, че е бил в същия този сайт, а?
Този балкански манталитет- мъжа може да кръшка, а жената не...

За да се срещнат в този сайт, не е било случайно, в реалния живот нещо им е липсвало и на двамата.
Има нмого мъже, които са се оженили повторно за жени с 20, че и повече години, по-млади от тях жени.
То жени си вземат с 20г по-млади мъже и си живеят живота, в 21 век сме, ако някой не е вчас случайно ;)
От споделеното не разбрах само, защо той е изстинал в отношенията, а и защо ти се обвиняваш, че си играла с неговите чувства, понеже си поддържала връзка и с приятеля си- той не е ли бил с жена си през това време- все същото...

Ако това между вас е било любов, възрастовата разлика или каквито и препятствия да има, ще се преодолеят, щом сте живи и здрави- любовта е възможна!

10.   Напълно те разбирам! В същата ситуация съм. Дай скайп, ще ми бъде приятно да си поговорим.

11.   Преживявам го същото в момента, ужасно боли ...
Той е на 42 а аз на 24, запознахме, започна една много луда любов.

Минаха няколко месеца и той каза че иска да прекратим отношенията си ... Попитах само и единствено : -ЗАЩО ?
С недомлъвки каза, че било заради семейството! Поне аз така разбрах.

Опитвам се да го разбера и да не допускам някаква омраза вътре в себе си, но БОЛИ МНОГО ...
Но наистина не мога да разбера едно: Как можеш да казваш ОБИЧАМ ТЕ И НАЙ ПРЕКРАСНИТЕ ДУМИ, а на следващия ден да кажеш ИСКАМ ДА СЕ РАЗДЕЛИМ ДО ТУКА СМЕ !!!

Никой няма право да се подиграва с чувствата на хората !!!
Казват ми времето лекува, но кога се питам аз ?

Кога ще спре да боли?

Кога ще спра да заспивам и събуждам с мисълта за него?

Кога сълзите ще престанат ?

Колко време ? Как се измерва ? КОГА ??????????????????

12.   Едва ли някога ще спре да боли. Такава любов се случва веднъж в живота - връхлитат те и ти отнема всичко. На всички , които искат да си поговорим и имат сходна съдба с моята - оставам скайп-M_I_M_E_T_O_1

13.   Ами аз много добре те разбирам,защото имах такава връзка! аз бях на 19, а той на 46.... в момента не сме заедно,защото ни навъртяха куп интриги и лъжи....много хора ни завиждаха-на него,че си е хванал младо гадже,а на мен,защото си мислеха,че каквото поискам и той ми го купува...хората са толкова прости и ограничени,живеят с едни определени принципи и не разбират,че за любовта НЯМА ГРАНИЦИ И ОКОВИ и щом дойде не пита...

За мен това е единствената и истинската любов в живота ми! сега съм на 24,от 3 години не сме заедно,но аз все още го обичам толкоа силно,колкото и преди,дори повече!!! осъзнах,че съм обречена да вървя към него, след като смених трима,опитвайки се да го забравя.... но нищо не се получаваше...изкарвах най-много 3 месеца и после пак старата песен в сърцето,снимките и спомените....
това е много тежък момент и само този,който го е преживял може да ни разбере нас,младите,който се лутат из годините и пропиляват живота си... но никой не може да избяга от съдбата си,тя си върти колелото безпристрастно и не я интересува нищо друго!

16.   Много ми допада възгледа на ...номер 9 !!! В 21 век сме ! Има толкова много двойки с подобна разлика във възрастта. Любовта се отстоява чрез силата на волята и чувствата и изисква ясно съзнание за избора. А при всеки избор нещо се жертва. Ако човек няма ясното съзнание какво трябва да се ампутира в една сложна двойнствена ситуация и не го направи навреме, загниването е неизбежно. И в това възрастта не играе роля !!! просто човек търси оправдание за несъстоялата се любов като я определя като невъзможна спрямо някакви остарели клишета... Аз пък обичам един мъж, който е 20 години по-млад от мен и преживях същата драма - сълзи, трагедии, страх от несъответствието във възрастта, от хората... после си казах - какви са тези глупости. Защо се самосъжалявам и от какво се страхувам. Щом толкова го обичам, ще трябва да намеря адекватния начин да го изразя. четири години сме заедно и съм много щастлива. синът ми, който е на 20 години също го прие. Така че, хайде да не сме толкова ретроградни, негативни, вяли и обезверени. животът е подарък и трябва да си го направим хубав самите ние.

17.   Влизам в този сайт и чета историиките ви, които ме потрисат и отвращават. Калпав народ, калпаво бъдеще... Иде ми да се гръмна, защото не виждам вече нищо свято в тая действителност. То не бяха изневери, предателства, слъзливи историики, абе масово явление. Как да вярвам, че има вече вярност, любов, доверие. Истински Содом и Гомор. Трагедия, братче. Ето затова иде 2012...та дано да се свърши веднъж завинаги.

18.   Ето го и 17-моралиста не може да си замълчи,Содом и Гомор,Апокалипсис сега,2012.Ами като ти иде да се гръмнеш -направи го,то си е твой избор...Самоубийството не беше ли също грях?

19.   И с мен беше нещо подобно,отначало аз си играех с него а след това той с мен,дори мога да кажа,че той ми е най-голямата ми любов,може да звучи налудничево,но знам,че този който не го е преживял тои не може да повярва.За жалост мечтата ми не се сбъдна и следващата седмица се омъжвам за приятеля ми с когото сме заедно от 7 години и въпреки,че не го обичам ще се омъжа,понеже знам,че нокога повече няма да обичам така както се случи с тази интернетна любов и се примирявам да се омъжа.

20.   Ей, момичета -луди ли сте, че се занимавате с тези дъртаци. Не бъдете меркантилни и гледайте джобовете им. Задавали ли сте си въпроса още колко години ще бъдат мъже или ще пият виагра. Точно в най хубавата възраст на "жената" няма да имате секс и всичко отива по дяволите. Моят съпруг е беден, но е 15г. по млад от мен и сме в пълен синхрон.

21.   здравей мила, аз също обичам един мъж. Той е с 26 години по-голям от мен. А аз съм на 33. Страшно много го обичам.

22.   Бих се съгласила само с едно- приемам, че няма възраст за влюбването. Но не разбирам наистина жените, които имат връзка с много по-възрастен мъж, освен че търсят баща си... Макар че същото важи и в обратният смисъл. Имам връзка от 6 месеца с мъж, който е 19 години по-млад от мен. От година съм разделена с бащата на децата ми, с когото живяхме 12 години. Разликата ни беше 11 години. Отново в моя полза. Мога да твърдя, че това ме поддържа млада, че получавам толкова много любов и желание, че постоянно чувам колко съм хубава... и секса, разбира се- той обожава да ме вижда луда и страстна... е как да бъда с мъж на 65, колкто и сигурност и пари да ми дава??? Връзката няма бъдеще, разбира се, но на мен нищо не ми предстои, а той има много време пред себе си... Въпреки това, искам искрено на смъртният си одър да разбера каква съдба ме срещна с него и кое е това безумие, което ни кара да копнеем да се прегръщаме...