Объркана
Здравейте аз съм момиче на 21 приятеля ми е на 27 живот и здраве през декември мислим да се взимаме вече, но аз някъкси несъм готова като се сетя че, ще трябва да живеем с родителите му и се стряскам незнам защо но имам чувството че с майка му и баща му няма да се разбираме въпреки че майка му ми показва че ме има като родна дъщеря, а с баща му не съм общувала тъй като все още не сме се запознали лично. С приятеля ми сме заедно от 3 години но той се е познавал с родителите ми преди аз и той да се запознаем, с нашите той се разбира много добре, а особено с баща ми са големи приятели. Той има по-голяма сестра, познавам се с нея но тя някъкси се държи студено, всеки път когато ходя на лекции минавам за да я видя, а те почти не говори много е отдръпната, има и едни негови братовчедки завистливи направо немога да ги търпя, все като ме видят почват да да се хилят все едно виждат клоун, от общи познати съм чувала че все ме обсъждали как съм облечена (смея да твърдя че съм доста по-добре облечена от тия две маймуни) и ми е писнало все да се опиват да ни скарат за да уредят една тяхна приятелка с приятеля ми, много добре се познавам и с госпожицата която едвам чака да скъсаме а, преди като ме види все ме заговаря поздравява, а сега като разбра че нещата ни са сериозни ме гледа на кръв. Постоянно плетат интриги и правят опити да ни разделят и 100 пъти съм казвала на моя че прекаляват и ми е писнало от простотиите на онези трите, а той все казва не показвай че се дразниш, поне сестра му не ни се бърка в живота. Мислим да си вземем собствено жилище нашите казаха че ще помогнат, а ако могат и техните ще е супер, не искам да живея у тях защото все още съм студентка редовно и не работя никъде и поради тази причина ще се чувствам като храненица. Моля дайте някакъв съвет какво да правя с тези лигави момиченца и споделете дали сте били в ситуация- студентка, омъжена и изцяло на издръжката на мъжа и родителите си... защото нашите ще ми плащат семестрите и ще ми дават определена сума за месец но пък на мен ще ми е неудобно да вземам пари от родителите ми при условие че съм омъжена

Коментари

1.   Ами сподели горните си проблеми. Доста сериозни са. Аз на твое място не бих се омъжвала, преди да съм завършила следването си и в никакъв случай не бих живяла със свекър и свекърва.
Завърши, почни работа и създай семейство. Ще можете да си плащате квартирата така и да сте независими. Всичко останало води само до излишни проблеми и турски сериали.
Лаура

2.   Ти май не си много наястно какво се случва и какво искаш най-вече! Разбери се сама със себе си и тогава предпиемай каквато и да е било стъпка! Брака не е шега работа, а като гледам така теб доста неща те дразнят! Ожениш ли се, ще станат още повече! :)
Муцито

3.   Първо си завърши, а после създавай семейство. Така аз постъпих и пак не ми беше лесно. Ако истински те обича и държи на теб ще те разбере. Само внимавай да не забременеш, че става сложно.