Искам да го видя, но се страхувам от разочарование да не се окаже некоректен!
След месец ще стане година откакто си чатя по Интернет с един мъж. Той е от София, аз не. Отначало всичко беше несериозно защото не отдавах значение, пък и аз не бях откровена с него. Лятото имах повече време, бяхме често онлайн. Не разбрах как но сякаш се привързах. Той постоянно желае среща с мен, а аз постоянно отказвам. Семейна съм, той също, зрели хора сме, но за мен ситуацията в която съм изпаднала е много странна. Искам да го видя, но се страхувам от разочарование да не се окаже некоректен. Жалкото е, че всичко почна на шега. Може би възрастта е пречка да приема новите начини на общуване...Не знам.

Коментари

1.   Преди да се видиш с него му обясни истинските обстоятелства покрай теб-нещата такива каквито са, и тогава ако той все още има желание да се видите-просто го направи! В крайна сметка една среща не означава нищо и не те ангажира с нищо-имам опит в такива срещи и то голям така че съвета ми е да изпиете по едно питие и да си бъбрите на живо!

2.   Знам че желанието да го видиш е голямо, но внимавай много дали той е бил искрен с теб и дали е това за което се представя.

3.   Ако не се срещнещ, няма как да разбереш
не го отлагай, по-добре е да изпитиете по едно кафе заедно и ще усетиш.. докъде е интересът ви
В чата не винаги можеш да придобиеш реална представа
просто го направи дискретно и внимателно..
желая ти успех

4.   И аз ти пожелавам успех и ти казвам да се срещнете-няма какво да губиш! И аз вече минах на чатене! Случвало ми се да се виждам с много приятна, интелигентна жена, дори да не е имало връзко, смятам си е заслужавало да се запозная лично. Честно казано и аз в момента си мисля дали да предложа среща на една жена, най-вероятно ще го направя-не виждам нищо лошщо в това двама души намерили общи интереси да не се видят! Затова срещнете се и вие!

5.   Здравей, аз съм в почти същата ситуация, тези дни става 1 година откакто си пиша с момче от интернет, с разликата, че той е в чужбина и въпреки голямото ни желание да се видим, не можем....

Ти поне имаш възможността за среща, направи го, не пропилявай шанса си, човек не знае какво може да се случи, може пък и на живо да си допаднете:)
Желая ти късмет от сърце! :)

6.   Cрещнете се на кафе.нищо няма да загубиш.ако съпругът ти си заслужава ,няма да се поддадеш,а пък по интернет си пиши с различни мъже ,забавлявай се и хич да не ти пука.