Баща ми изневерява
Днес бях на плаж, и гледам баща ми, който гони 60 години на плаж с някаква лелка... той не ме видя. Разбрах че е с него едва когато си тръгваха.. тя ходеше 2-3 метра пред него, проследих ги и ги видях че се качват в колата му.. Изпречих се на пътя на колата.. Той ме погледна като нас*ан и слезна. Попита ме какво става.. казах му че го гледам от 2 часа и повярвайте физиономията му не беше особенно щастлива.. Предполагам, че тая му е някаква любовница. Обадих се на майка си казах и всичко и тя сега си събира багажа / те живеят отделно от мен в друго жилище/ и иска да идва при мен. Не знам как да подхода към него, да го смачкам ли да му се радвам ли, да го следя постоянно и като ги засеча някъде да е влача тая кучка за косата из улицата... Обмислям и варианта да разкажа на целия род какво представлява... какво ще ме посъветвате... а и друго.. студент съм, и малко или много завися от него в финансово отношение...

Коментари

1.   Всяка монета има две страни!

2.   Браво. Твоето обаждане е причина ваще да се разделят. Трябва да си страшно горд! Щял да го смачка, но немож ел щото видиш ли зависел от него финансово. Наистина си страшно смешен. Силен като бик, и почти токлова умен.

3.   Е ти вече си осрал пейзажа, сега питаш. Не става така.
Другият път не се мешай между вашите, знам че не звучи много етично, но имам моменти, когато правилният избор е да замълчиш.

4.   Младежо, никога не съди прибързано! Ти сега си възмутен и си издрънкал най-глупаво всичко на майка си, но защо теоретично поне не помислиш, че може пък и той нея да я е засекъл някъде и да е обиден и отчужден? Теоретично го казвам. Правилно е написал номер 1. Всяка монета си има две страни. Не бързай да съдиш! Всеки има право на собствено щастие ако нещо не е наред между двамата!

5.   Ще те посъветваме и на тебе да ти се роди същото такова , което след време да се чуди да те смачка ли, да ти се радва ли, или - за косата и да мете улиците с тебе... Да обмисля и варианта да разкаже на целия род какво представляваш, а също и да пита в анономни сайтове какво да те прави!

6.   Е, ти значи си заклал кокошката, която ти е снасяла златните яйца.

7.   Много ти е крайна реакцията. Ако започнеш да го следиш и всеки ден е с различна, май ще трябва да набиеш половината град :)

8.   Защо не хванеш баща си за косата, ами любовницата? Мислиш, че тя е виновна?
Ох, горкото студентче, колко си наивно.

9.   Пък аз намерих снимки и кратко видео където баща ми прави секс с друг мъж. Няма да ви казвам какъв шок беше. По държанието ми разбра, че нещо не е в ред и стана така, че разговаряхме по тоя въпрос. Нищо не скри, нищо не обеща, в нищо не го обвиних, но се виждаше, че и той е в шок. Тъй като не можех да споделя с никого случката отидох при психологичка. Много се промениха от тогава отношенията ни, но постепенно намираме отново път към себе си. Като изключим тоя фал смело мога да кажа, че баща ми е перфектен съпруг. Виждам, че майка ми е много щастлива с него, щастлива съм и азче приятеля ми е почти като него. Не давам съвет, но мисля, че всеки случай е различен, но в нашият вярвам, че направих най-доброто.

10.   Аз не разбрах що ти беше на тебе да си пъхаш носа там? !
Да обобщим: майка ти ще се мести при теб, но ти си зависим финансово от баща си. Та.... пак сте му на главата на човека.... и на портфейла. Ама най-големия х*й ще го ядеш ти, защото като спре кранчето отведнъж баира ще ти дойде голям. Тогава няма да имаш никакво свободно време да следиш когото и да било, а ще трябва да бачкаш като общак в някоя фирма, а накрая не се знае дали и колко ще ти платят. Все пак затова са студентите - да работят ангария на някой 'бизнесмен". Лелее че и на родата искал да разказва. Абе ти на колко си? на 12? Момче на теб нищо за живота не ти е ясно, ама никак!
М24 ;)

11.   Аз пък те питам ти защо се месиш. Съжалявам за майка ти, но защо не помислиш, какво го е накарало да си намери друга жена. И децата станаха съдници, май не ти е толкова до неговите чувства ами това, че ще ти спре кранчето.
Обадил си се на майка си само защото си видял, че другата се е качила в колата и тя готова да си събере нещата.

12.   Странно, ако след години ти бъдеш на негово място, дали ще можеш да му се извиниш, дали той ще бъде жив, или тогава ще трябва да живееш с гузната си съвест. Прекалено голям си, да изпадаш в такива истерии, всеки има нужда от малко щастие, и да си избира начина на живот. И какво ти е виновна жената която ще влачиш за косите? Чудя се защо махнаха казармите, и останаха вече само мамини синчета, да беще го писало момиче е по-разбираемо...

13.   Браво - помогнал си на 60-годишния си баща най-после да направи две неща, за които отдавна мечтае
- да се разведе и да заживее с любовницата си (лелката), с която явно са доста отдавна заедно, щом ходят и на плаж. При един 60 г. мъж не вярвам сексът да е на първо място, човекът е търсил приятелка и си я намерил, но не е намирал сили да се разведе на тази възраст, но виж - глупавата ти майка е намерила заради един плаж с възрастна жена.

- второ - да те отреже. Над 18 г. си, време е да почнеш сам да си изкарваш хляба, а и този на майка ти, която явно няма къде да отиде - от мъжа при сина, които бива издържан от мъжа ?. Ха-ха-ха, всички сте се наредили и живеете от парите на този мъж и сега ще трябва да си намерите други начини да преживявате.

Евала... евала...
Моли се само баща ти да отиде да живее при любовницата си, за да се оттървеш поне от майка ти. Иначе ще трябва да я хрантутиш в следващите 40 г.

Честито

14.   Ти вземи да пораснеш, това са приказки и постъпки на типично дете. Нека ти спрат финансите и се наложи да работиш, тогава бързо бързо ще пораснеш и ще разбереш, че си постъпил супер глупаво, но още по-глупаво мислиш.... жалко

15.   Ллелеле... момче ти си много много зле.. нямам думи. Не е нормално, да правиш това на тези години. Ако беше на 12 - 13 разбирам, но ти вече мъж, а се държиш като малко дете. Аз съм на 22 години и ще ти кажа, че от 16-17 годишен с баща ми не веднъж сме излизали с момичета, че и с жени на почти неговата възраст( той е на 45). Ти като мъж трябва, да го приемеш това нещо. Ами като станеш на неговите години какво си мислиш, че ще се сдържиш, да общуваш само с жена ти ли. Ще ти кажа само, че поне 80% от мъжете го правят това и имат нормални семейства, като естествено семейството е винаги на първо място за тях!!! Има и много глупаци, които си зарязват семействата, но това не са никакви мъже, а боклуци.

Всеки има различно мнение, но според мен що за мъж си, ако когато ти се отдаде възможност, не сваляш жени??? Погледни арабите и турците какво правят - за семейството си умират, но шибат европейките(най-вече българки). Докато има хора с твоите разбирания, т.е. женчовци ще се чудим, защо българките се хващат с мангали. Гледай и майка ти, да не ти доведе някой направо във вас, че тогава ще трябва, да се бесиш. Разбра ли "мъжки"?

16.   АВТОРА: Значи, от тук разбирам, че всички сте твърдо за изневярата и не уважавате майките си.. Съгласни сте бащите ви да си дават парите по някакви ку*ветини и майките ви да седят лъгани в къщи.. Само искам да обясня още нещо. Баща ми си е имал жена преди, майка ми си е имала мъж преди.. майка ми не е случила на мъж. Алкохолик е, дори го познавам и имам доведен брат от него. По време на развода, Баща ми се е запознал с майка ми бил е много настоятелен, дори са ме заченали.. чак по късно майка е разбрала, че татко си има жена с две момичета, който ми се водят полу сестри и те... И понеже държавата ни е скапана, както и законите след като се раждам аз нося името на първия мъж на майка си.. понеже не може без негово съгласие да се водя на името на баща си, там иска се подпис и някакви други работи, абе кофти ситуация.

Та като цяло обобщавам : След като съм се родил с майка ми съм бил по квартири, 15 години поне и съм виждал баща ми от дъжд на вятър, не се е грижил особено много за мен. Промяната идва едва когато официалната съпруга на баща ми е почина, чак тогава всичко стана ясно и открито, запознахме се с полу сестрите ми от първата му жена, но всичко е едно двуличие между нас и тях. Той държи много повече на тях, издържа ги, въпреки че са над 30 годишни, издържа и зетовете си, а ние с майка сме последна дупка на кавала.. едва ли не майка се ползва като домакиния, аз съм никой, дори фамилията му не нося, и утре като умре аз една стотинка няма да видя от него, докато щерките му ще си разделят по едно 100 000 лв поне от спестяванията му... за това мисля, че не е редно майка да бъде използвана за всичко, 25 години да е била на заден план, подмамена от него в началото на връзката им с празни обещания, аз да съм бил по празниците без баща, въпреки че много ме искал да се родя и така на татък. както и да е прекъсвам отношения с него, да мога да работя, работил съм и ще работя... Единственото за което ме е яд е това, че ние тримата сме му деца, а аз няма да видя една стотинка наследство от него, което не е справедливо, а в същото време за работа сме само аз и майка....

17.   Авторе, първо беше изневярата на баща ти, ся те засърбя и на тема произход. Не са чак толкова скапани законите, колкото си мислиш, има си възможност за оспорване и установяване на произход. Ако бяхте се консултирали своевременно с адвокат, можеше да си законен син на биологичния си баща и негов наследник, ако го надживееш. Не се сърди на сестрите си, майка ти е за бой, че не си е оплела кошницата, когато е можело, сега вече е късно.

18.   Бъди полезен на другите с коментара си!
Хейтъри не се толерират!
Обидните квалификации не са аргумент :-)

19.   Човече, много объркана стори си измислил. Как можеш да имаш доведен брат от първия мъж на майка ти, след като си се родил след развода? ! Я по-добре попитай майка си защо е имала толкова години любовна връзка с женен мъж! И защо ако е била сигурна, че това е биологичния ти баща не го е съдила за признаване на бащинство и издръжка? ! Разбирам, че трудно ще го преглътнеш, но явно главната вина не е в мъжа, за когото си мислиш, че ти е баща. А ако искаш да рискуваш 1000 лева, спокойно можеш и ти да заведеш дело за бащинство, все пак за 1/3 от 100 000 е добра инвестиция. Но непременно се посъветвай с майка си каква е вероятността да спечелиш от подобно тото!!!

20.   Мили хора! Не мислите ли че тази история е измислена? И ВИЕ пишете тук толкова коментари че се чуда направо. Ако допуснем че това е вярно, автора май живее в незнам кой си век.

21.   АВТОРА: имам брат от първия брак на майка ми, майка е много добра жена просто е попаднала на боклук, живяла е с него 5 години с тормоз, накрая са се разделили и са си пуснали докумените за развод, обаче като ги пуснеш 1 година се точи делото за развод, през това време майка ми не живее с него а се запознава с баща ми, правят ме раждам се и хоп, майка е в процес на развод и за това нося името на първия мъж, въпреки че е имало разправии с него за правата върху мен, не се е явявал в съда и т. н. Иначе баща ми е бил женен по тва време, и да той ми е баща, одрал съм му кожата :). Просто майка е била объркана тогава, видяла е няккава подкрепа в него и сял живот така, докато не умира на татко жена му, но аз никога не съм на равно с тях. Да гледал ме е, , , , , но да не се отделям от темата. просто не е редно така да се подиграва с майка след всичко... Индетесува ме също мога ли да си наема адвокат промерно и да заведа дело, по някъкъв начин да ме препознае, дори и на сила така да се каже.

22.   Съжелявам те, на теб проблема са ти парите, а не "унижението" на майка ти. Студент си, работи, после направи кариера, а не търси пари на готово, жалък си. А това какво ще правят родителите ти си е тяхна работа, не си ти човекът който ще им управляваш живота.

23.   Абе види се, че ЛЕСНИТЕ парици са ти в главата.
Другото е бошлаф.
Ако си мъж, хвани и се оправяй сам. Така може и да се издигнеш в очите на баща ти и да те включи в завещанието. На него пари за оня свят не му трябват. Ама сте му увиснали на човека ТРИМА (мъже) хрантутника...зетовете чак. Ако съм на негово място, оставям всичко на любовницата. Видял че че го уважавате само заради наследството.

25.   Така да се каже, на съда винаги е насила. Но пак се посъветвай с майка си, да не стане така, че си му одрал кожата само на гърба.

26.   Ха, авторе - много ум патки пасе!
Разбил си брака на майка си и баща си преди да те е препознал горния. Официално дори не ти е баща!
Не можеш да го съдиш, ти пред закона имаш баща (ха ха ха). Търси от него парици сега. Пълен глупак излизаш, ама пълен. Прецакан си отвсякъде. Въри се извинявай на баща си и кажи на майка си, че си се объркал нещо, защото животчето ти ще е трудно, край на лесните парици от човек, за когото не ти дреме.

27.   Като баща ти има много други МУХЛЬОВЦИ, но е много тъжно, че заради грешките на тези МУХЛЬОВЦИ страдате и вие децата! Момче, идвало ми е да извърша хиляди глупости, но не си струва! Добре ще причукаш долната кучка а после кво става с теб чакат те дела съдилища и тъка нататък!
Заради, такива кучки, дъщеря ми е страдала много, а и аз!

28.   Приветствам автора. Истината е преди всичко.
Двайсет-трийсет броя коментиращи - жалки сте. Вие сте 20-30 броя подлеци и изневеряващи, на които явно им припари под задниците при мисълта, че може и тях някой така да ги спипа, или ги е спипал вече.

Нека, мачкайте и обиждайте момчето, че е направило това, което е логично, но да не мислите, че след това ще дишате по-леко? И да не мислите, че ще ви се размине. Бъдете реалисти. И вас така ще ви спипа някой ден вашия син и ще гледате като насрани, а после дълго ще мирише..

Приятен ден!

29.   Приятен ден и на теб 28! Че много злоба се е лее от теб, злобата състарява човека и го прави грозен.

31.   Хах 28 е напълно прав! В този сайт, ако изневерява родител не е проблем. Обаче ако жена е дръзнала да изневери на мъжа си я правите на пух и прах. Ужасно сте лицемерни и смешни :)

32.   Нищо не можах да разбера, първи, втори, трети, кой от кого е.... :)))Като сапунен сериал.... Авторе, я се хващай да работиш здраво... пък от кого си - само майка ти знае... явно и тя не е била цвете за мирисане, щото от многото думи, които разбрах е, че тя те е заченала още докато се е развеждала с първия си мъж:) Много объркана история.... Тоя човек/уж баща ти/ си "хвърлял" семето из цяла Бг....

33.   Авторе, яд те е че няма да получиш нищо. За майка ти не ти пука особено, а за баща ти - въобще. Като поживееш малко ще видим какъв моралист ще си, ако злобата не те довърши тотално. Според мен всеки получава толкова, колкото заслужава и никой не ти е длъжен да ти дава.

34.   Момче, много прибързано и нелогично си постъпил. Хем искаш наследството от баща си, хем го разкарваш от хоризонта. Другия път мисли, преди да предприемеш нещо. Сега нито майка ти има съпруг, нито ти законен баща, нито парите му. Прецакан отвсякъде.

35.   Съгласна съм с последните коментари - първо, самите родители не са много стока по отношение на любовните си връзки. За другото обаче са се справили, авторът е студент, издържат си го...
Ако обаче му пукаше за тези лабилни люде, щеше да поговори първо с баща си, после да реши, какви да ги върши, преди да предизивква нови любовни истерии. Сигурна съм, че старите накрая ще се оправят, минали са през какво ли не заедно, но авторът с право се стракува от орязване на финансите

36.   Най-голямата глупост - че момчето е меркантилно. То само е споменало, че знае, че ще се лиши от някои неща - но въпреки това е постъпило правилно!
За вас, ако бяхте на негово място е ясно, че щяхте да си траете - най-вече за да не ядосате Чичко паричко. А момчето въобще не се кани да се извинява, нито съжалява :) Смятайте дали му пука за вашите смешни интерпретации.
Ама ето на, всички се хванахте за парите, мноого сте зле, честно.

37.   Нищо по различно не е правел от всеки друг дъртак. С времето мъжете стават все по-големи свине, затова този не е изключение. Не е трябвало да притесняваш майка си с тъпотии. Тя едва ли не е знаела какво представлява, а дори и да не е - то още по- добре, поне си е мислела, че е щастлива. Голяма тъпотия, че си го издал!!!

38.   САМО 36 и 28 май разбират за какво говоря... Благодаря Ви, че има поне двама от 37 които влизат в положение.... Мога да ви уверя, че майка ми не е боклук, не говорете като не знаете.. Другото което, не поддържам отношения вече с него и да ми се моли да ми дава пари не ги искам, аз съм работил мога и да си работя, не съм сакат.. Изобщо не съм му умрял за парите. Това е разликата между предишната му жена и децата му от нея и мен с майка, че ние си имаме достойнство и не му сваляме шапка за парите, за разлика от другите му деца и зетове които са пред него и зад него постоянно само и само да изкопчат нещо... И понеже той се има за велик, си мисли че може да си прави каквото си иска.. Майка ми си работи, аз ще си работя и така.. боли ме фара за парите му.... Бреййй много ви се струва странно ако някой днешно време държи на чистите семейни отношения и на морала... Ако около вас всичко се върти около измами и нечестности - ваш проблем. Относно това завещание, което не е същноста на темата, споменах го, защото исках да покажа, че и той не е китка за мирисане, след като си дели децата като родител... но май не ме разбрахте... Кой нормален родител при наличието на цифра зад гърба си, ще остави детето си без стотинка... Примерно утре му се случи нещо, и пари за сватба не ми е оставил, при положение, че има и при положение че си е омъжил двете щерки вече... но това е друга тема.. някой да критикува още?

39.   Да бе, не си му умрял за парите, ама "утре като умре аз една стотинка няма да видя от него, докато щерките му ще си разделят по едно 100 000 лв поне" (цитат от тебе). Разправяй ти, че не си умрял за парите...

40.   Сега видях темата ти авторе и мисля, че не мислиш реално. Баща ти който е изневерил не е изневерил на жена си, защото не е бил женен а вдовец. Майка ти която не изневерява е направила дете от друг, преди да се разведе с първия. Тя е живяла над 15 години като любовницата и после се сърди, че има още една. Ти като негов биологичен и непризнат син искаш наследство, но нямаш права заради майка ти, тя не си е уредила нещата. Не можеш да го накараш насила да ти остави нещо дори да докажеш ДНК той може да остави парите на сестрите ти още преди смъртта си или да ги изиграе в Лас Вегас. Искаш да разказваш на родата за баща си, а те надали имат майка ти за светица и повярвай тя не е. Затова затвори си устата и не плюй срещу вятъра, той духа към теб.