Какво ще ме посъветвате?
Здравейте. От доста дълго време чета историите в сайта, но никога досега не съм искала съвет, но ето че дойде и този момент.
Така.. аз момиче на 18(остава ми още месец, докато ги навърша), той на 19. Запознахме се в един чат, ако трябва да бъдем точни.. секс чат. Понякога, когато ми е скучно влизам да се посмея на хората и понякога се случва да има някой, който като мен търси развлечение, а не секс или нещо друго. И както си стоят той ми писа. След като разменихме 2-3 изречение ми поиска скайпа да си пишем там, защото е по-удобно. Не ми трябваше много и му го дадох.. казах си.. нали мога да го блокирам. Е, започнахме да си пишем там. Него ден си писахме до 1 вечерта. Говорихме си за всичко-за коли, цветя, футбол(оказа се че сме така да се каже от един отбор), за готвене(харесваме едни неща) и.. каквото още се сетите. Говорихме си затова, че обичаме да ходим на село.. там въздуха е друг.. имаш чувството, че там се прераждаш. :) На другия ден продължихме да си пишем.. на следващия.. на по следващия.. и така 2 седмици. Казвам ви.. тези седмици бяха най-хубавото нещо, което ми се беше случвало през лятото. Споделяхме си много неща.. той ми прати негови снимки.. ами какво да ви кажа освен, че ме грабна с мисленето си ами и с външния си вид.. макар, че за мен той не е основен фактор. Той ми сподели, че преди 3-4 месеца се е разделил с приятелката си, с която са били заедно 3 години. Аз го попитах дали се е чувствал обичан, а той ми отговори, че са твърдели че го обичат, но той никога не го е почувствал. Също така ми каза, че тя никога не го е подкрепила в нещо, а той винаги го е правил... Както и да е.. една вечер си пишехме и стана дума за секс... и стана на въпрос за това, че някои момчета се възползват от момичетата.. и той каза, че има доказателство за това, че той не е такъв.. и доказателството му е, че когато са ходили с това момиче, той я е попитал дали искат да правят секс и тя му отказала.. и той повече не я е притискал и накрая добави цитирам:"а е много трудно когато вече си правил и да спреш".. сега ще ми кажете, че се филмирам, но нещо ме притеснява. Ами.. аз досега не съм имала приятел и съм отворена, но съм девствена. Един път в часа по физкултура ми се разкъса ципата.. знам защото ходих на лекар. И.. незнам някак си ме е срам да си призная, че съм нямала приятел, а затова че съм девствена се гордея.
Кажете ми как да постъпя. Нуждая се от съвета ви. Надявам се да изкажете мнение.
ПС. Извинявам се за дългата история.

Коментари

1.   Като начало първо се срещни с това момче. В чата всеки е силен на думи и винаги може да излъже. Достатъчно голяма си за да го знаеш това. И второ - опознай го, виж го на живо и тогава му говори за девствената си ципа - кога и къде е разкъсана. Успех!

Муцито

2.   От кой отбор си и от кой град си?

3.   Благодаря на номер 1. Там е проблема, че ме е така да се каже срам.. да му кажа, че досега съм нямала приятел. Имала съм предложения, но съм ги отхвърляла, по простата причина, че не съм ги чувствала близки по някакъв начин.. А от това, че съм нямала приятел следва, че не съм се целувала. Знам, че изглеждам адски глупаво, но това е истината. Благодаря ви! :))

4.   Ами не знам това дали ще промени нещо, но съм от Добрич, а отбора е ЦСКА. :)

5.   4, я - градски! :-)

6.   Н2, отговаря на авторката - И аз съм от Цска, хаха. :)) Ходиш ли на мачове?

7.   От авторката:Ами нищо чудно накрая да се окаже, че се познаваме. хаха
Ами досега не съм ходила, но имам огромно желание да го направя. :))

8.   Ами все пак не се знае кой стой зад монитора... Лично аз си пиша само с хора които познавам лично. Според мен не е много нормално да се хвърляш надълбоко от един чат с непознат. Не е нужно той да знае толкова подробности относно интимния ти живот..

9.   Номер 7, ако си на 18 много малко вероятно е да се познаваме :-) Освен ако не сме роднини...

10.   Авторката, надявам се да отидеш на мач. :))) Н2 и 6 съм. :))

11.   От авторката:Надявам се скоро време и това да стане :) Благодаря ти Н2 :))