Аз съм празен
Изобщо се питам имали на тази земя жени или момичета които да не инзеверяват или да не лъжат
половинките си, да може би има и явно мъжете им са големи късметлий, но напоследък вече не съм
същия.

Аз бях позитивно момче, усмихнат и спокоен, но след всичките лайна които съм преживял вече
не съм същия, сега съм просто празен, много ми е трудно да изпитвам някакви чувства. Преди се смеех от малки неща сега не мога, преди плаках когато се случи нещо лошо сега просто гледам с празен

поглед. Вече съм на 22 като се замисля сякаш вчера бях на 17 и всичко беше розово, а сега виждам грозния живот в който живеем и осъзнавам, че в даден момент той просто ти се разкрива и разбираш, че си прецакан задето си имал някакви представи за всичко, а те рухват просто така. Разбираш, че такова нещо като любов няма тя е просто измислица която хората използват по всяко време когато им е удобно. Мислиш си, че обичаш някой защото навсякаде всеки говори за любовта и колко е хубава тя, но всъщност ти си с този някой просто защото имаш изгода от него, било то заради убиване на времето, пари, популярност и секс или всякакви други глупости свързани с живота ни. Това е самата истина и мисля, че колкото по-рано я осъзнае човек по-добре за него, не е нужно да живеем в някаква заблуда просто трябва да си отворим очите и да видим истината и когато я видим да продължим да
живеем преструвайки се, че всичко е наред.
Не оставайте с погрешно впечетление, че всичко това ми е на главата заради изневяра на човека с
който съм бил, той просто ми отвори очите за да видя всичката измет която ме заобикаля през
ежедневието ми.

Коментари

1.   Съжалявам, че си стигнал до тези изводи. Аз самата съм жена, не съм изневерявала никога, имам 11-годишен брак и е по любов. Няма защо да лъжа, анонимни сме. Просто спри да бъдеш черноглед! Има любов и читави момичета, но трябва да вярваш, че ги има, иначе ще ги отблъскваш с арогантност и лошо отношение.

2.   Пич, 'айде остави всеки да си прецени сам, а не да ни натякваш така депресираното си мнение. Може и да си прав, не знам, но какво сега, да вземем всички да се гръмнем ли, кво ли?

3.   До 1 : Мислиш ли, че ми се иска да бъда такъв, да не изпитвам почти нищо, просто така се случиха нещата, но сега поне не съм наивника от преди. Сега дори да ме излъжат ми е все тая, да няма я тръпката, но и я няма болката от разочарованието когато рабереш, че си бил лъган. И сгреших одеве, като казах че няма любов, любовта я има, но само за непокварените, които са все по-малко вече.

4.   Аз съм на доста повече от твоите години и да не те отчайвам, ама любов наистина няма, и аз като твб вярвах, исках да ми се случи, но любовта е само изгода за единия, понякога двамата, ако единия обича, другият се възползва от това и взима каквото може, изневерите са ясни, те са и при мъже и жени, абе кво да ти говоря, и на мен ми е празно, и май на почти всички хора, но малко ще си признаят, правят се на щастливи с лъжливите си половинки, как и за какво да живее човек вече и аз не знам, и аз не намирам смисъл вече в нищо, не ми помагат изтъркани съвети като намери си хоби, излизай, напротив, затварям се у дома, страня от хора, не искам никой да вижда как от ден на ден ставам все по-зле

5.   Слаб и самосъжаляващ се! Какво очакваш - да кажем, че си прав или да ти убеждаваме, че не си? Айде учи си уроците и не мисли на теми за които ще си узрял след 30 години.

6.   Наистина си празен! Човек изпълнен със съдържание няма време, нито би му хрумнало, да мисли и да се заглавичква с подобни глупости.
Бил с розови очила и изведнъж минал на черни! Ми сложи си нормални - прозрачни, като всеки нормален човек.

7.   До 6: Истината боли нали.