Момче, зодия Телец
И аз имам въпрос към вас! Излизам от година с момче зодия телец. Ужасно странен, не го разбирам (а искам). Моля разкажете впечатления от вашите телци. Какво искат? Винаги ли аз трябва да съм инициатор за всичко? Не обичат ли да глезят? Верни ли са? Правят ли се на хладни или са си такива? .... Благодаря

Коментари

1.   Амии аз съм жена телец и приятеля ми е телец, по принцип и моя е доста странен ама му свиквам вече :) Иначе е много верен, мисля че не обичат да глезят, а за инициатора - да, ти ще трябва да си, защото ако го чакаш него... Иначе искат да се бориш до край за тях, а в същото време не дават всичко за теб, мисля че общо взето е това

2.   Аз съм жена Телец и мога да ти кажа, че няма нищо общо между жените и мъжете от тази зодия. Мъжете Телци около мен са избухливи, несдържани, неинициативни, смятат се за център на внимание, нямат особено добър подход към жените, понякога са агресивни. Изобщо аз лично не бих се хванала с мъж Телец.

3.   Защо съдиш човека по зодията?

4.   Брат ми е телец и това което знам от странично наблюдение на връзките му е че са верни, влюбват се искренно и от сърце, но не обичат да ги пришпорват с дребни ежедневни глупости и грижи. иначе да, за да ко накараш да свърши нещо ще видиш доста зор и трябва да си упорита :) късмет :)Кака Лала

5.   Имала съм гадже майски телец. Беше много нежен, любвеобилен, сантиментален, забавен. Пращаше ми любовни съобщение и цветя. В секса беше добър. Зарязах го, защото не беше мой тип- на моменти ми беше дори лигав, не знам как да го обясня. Гледаше ме в очите на теле(ц) :)) Винаги правехме, каквото аз искам, как веднъж не каза- ще отидем еди къде си, така съм решил... Замених го за Лъв- истински мъжкар, който ме побърка във всякакъв смисъл. Разбира се, така се получи, не знам дали има нещо общо със зодията, но това е моя опит с мъж- телец.

6.   аз съм зодия телец също.. и честно казано и аз не бих си хванала такъв мъж.. обясни ни какви са му страностите и особеностите.. имам колеги телци.. единия е такъв критикар от него никой не може по добре да го направи и незнае повече.. той е най най.. другия е такъв флиртаджия.. комплименти и свалки валят нон стоп но ела го виж като е с жена си подминава ме като малка гара...

7.   Ами №3 тя авторката не си харесва приятеля и отдава лошите му черти на зодията. Така той е невинен и тя е невинна за проблемите във връзката им.

8.   Виж сега, не е само зодия.Има и асцендент, луна, апсекти, домова система, лунни и слънчеви възли...
Телецът се управлява от Венера.Тя го прави най- романтичната зодия. При това е спокойна, търпелива и умна и обича храната.
Чела съм и, че са чаровни ( и съм срещала не малко такива ).
Можеш да изчислиш асцендентът на приятеля ти, но освен годината и датата на раждане, трябва да знаеш и часа и минутите.
Ето ти и линка на сайтът, в който можеш да го направиш: http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php
В ляво има списък.Намери "личен хороскоп", ще ти покаже аспектите и домовата система.

Black Sabbath

9.   Авторката
Не отдавам всички негативи на зодията. Но мисля, че откривам съвпадения с това което ми разказват приятелки за техните мъже. От там започнах да се замислям, че мъжете телци имат общи черти и отношение към жените. Моят е роден май месец. Доста е харесван от където идва и самовлюбеността му. Постоянно намира кусури в жените, все нещо не му харесва-сякащ той е идеален. Обича личното си пространство толкова, че понякога имам чувството, че аз нямам място там. За него приятелите са всичко. Никога не решева къде да ходим и какво да правим. Винаги аз измислям, на него все му е тая(което си го и казва). За 1 година никога не ми е казал *искам да те видя*, винаги върти нещата така, че аз да поема инициативата за среща. Говори с недомлъвки. Чак сега започна да показва нежност, до момента се чудех какво изобщо прави с мен, имах чувството, че не му дреме изобщо... Не показваше загриженост, внимание, нежност. Аз основно правя всичко... това ме дразни. Когато кажа че искам да ходим някъде-отиваме, но ако чакам той да ме викне с приятелите му -ще си отчакам..

10.   Авторката.
Също така забравих да спомена, че той обожава подаръци-да ги получава, но до момента не съм видяла подарък от него. Обича да е глезен. обича аз да плащам сметки. За любовни смс-и и дума да не става, Също така няма да преувелича ако кажа, че не съм получила все още комплимент, след като съм висяла с часове на фризьор за да ме хареса... Въпросът ми е дали това поведение е нормално, или аз се заблуждавам?

11.   ами за мъж не е много норнално.. но явно във вашата връзка той е жената което не е много добре.. ако не ти допада просто си намери друг който е по доминантен и иска да командва парада.. едно време бях с един такъв екземпляр.. не ми позволяваше да имам собствено мнение.. нито можех да пожелая нещо камоли да определям какво да правим и къде да ходим.. трудно се издържа тоя терор... аз съм майски телец но съм жена.. много трудно избирам.. обичам да тествам и проучвам партньора си.. не съм лъжица за всяка уста.. много съм романтична.. и много обичам да си угаждам от към храна и напитки.. но също почти не поемам инициативи.. но нали знаеш има пасивни и активни хора.. трябва да се напаснете.. не разбрахме ти каква зодия си?

12.   Ами ти си отговаряш сама на въпросите за зодия -ТЕЛЕЦ... :)))))) Всеки човек е индивидуален за себе си- различни хора, различни гледни точки и т. н. Но така като чета това което си написала- "Абе момиче, какво правиш с такъв човек"-я се взимай в ръце и го разкарай... Намери си някой свестен тип, а не глезльовци... То във вашия случай май ти си "МЪЖА" във връзката ви...

13.   До номер 11- аз съм дева

14.   Оххх девички винаги търсите под вола теле.. толкова сте мрънкащи и недоволни а нищо не правите самите вие.. аз доволна дева не познавам.. все държат на детайлите.. все някакъв педантизъм влагат във всичко.. да не говорим че си избират партньори много много трудно.. никой не е достатъчно добър за тях.. и жените и мъжете деви са едни от вечните моми и ергени в зодиака...

15.   Би трябвало тези зодии да си си подхождат !

16.   Мила бягай докато можеш, по гадна задия от тази едва ли има.
Аз съм момиче и съм Телец и не бих направила грешката отнова да имам нещо общо със тази зодия. УСПЕХ

18.   номер 16 ..ти имаш нещо общо с тази зодия ..освен ако не промениш раждането си което е почти непосилно !!!

19.   То ако всичко опираше само до зодията на един човек, щях всяка сутрин да си чета хороскопа :D Всеки човек е различен. Дразнят ме хора, които мислят като теб. "Тоя носи розова тениска, значи е пе*eраст, ония пък като е с по-тъмна кожа, значи задължително е мангал, крадец и т. н... Абсурдно е така, както е абсурдно да се казва, че тоя като е телец задължително е такъв и онакъв...

Поздрави, DaRa

20.   И аз от две години живея с един априлски Телец :) Аз съм зодия Лъв. Много е пестелив на комплименти наистина, а и на думи като цяло. Не винаги е нежен и гушлив, а аз като едно коте имам нужда да ме галят и да мъркам :))Подаръци вече съвсем не прави-получавам само за коледа, но именни и рожденни дни не зачита :DКриво ми е от това и ме боли. И наистина приятелите му са всичко, и би направил невъзможното за тях. Има огромно търпение и е тежка гемия :) Това е, намерили сме баланс в нашите характери. Трябва просто да си упорита и мноооооооого търпелива, а когато им влезеш под кожата ще бъдат с теб до край :)))

21.   Дара астрологията не е да си четеш хороскопа всяка сутрин.. никой не е на 100% еди коя си зодия.. но не ми се впуска в обяснения.. критична си към хората които били предубедени към другите... нима ти не се по същия начин в случая към зодиите...

22.   Според мен не трябва да съдиш човек според зодията. Мога да ти дам и пример подобен аз съм зодия Овен, брат ми също е Овен, но сме коренно различни по отношение на характера, за това не съди човек по зодията :)

23.   Този телец е най странният.. ние телците сме готини хора и сме много чувствителни и обичаме истинси!

Филип 31

24.   Ох, освен дядо ми и баща ми и най-голямата ми любов беше телец (аз съм дева)
По мои впечатления са си такива емоционални пънове, всичко трябва да се върти около тях и по-скоро ще се удушат, преди да признаят, че не са прави. Също така подобно на лъвовете, мислят си, че винаги са по-по най и всевишни и никой друг не разбира Всъщност по-скоро са вярни, ама това особено сред тях има такива грандомани и чешити, че не са много тея, които ги издържат. Ако телец наистина се влюби е склонен да поумекне, освен това в плюс е, че наистина на моменти е търпелив и умее да мисли трезво над нещата.

25.   По принцип изобщо не вярвам в зодии и смятам, че това са глупости, но специално от телците имам много лоши впечатления. От близо познавам доста такива, дори по едно време имах приятелка телец. За мен са големи използвачи, интересчии и материалисти. Докато им е добре с теб, всичко е наред, но секнат ли ползите, просто забрави за тях. Личният им интерес и благоденствие са винаги на преден план. Впечатляват се само от материални неща, нямат никакво въображение, нито собствено мнение и стил. Освен това много обичат да налагат мнението си като меродавно и никога не приемат чужда гледна точка. Царе са на дървената философия, нещо което може да се каже и свърши с няколко думи, го разтеглят с часове. Общо взето на мен са антипатични, но естествено едва ли всички са такива. Както казах не вярвам в зодии, просто с т. нар телци, гледам да съм по-внимателен.

26.   Верни са, обичат пасти, а сексът е страхотен. Е, не чак като със Скорпионите, но бива, определено бива :)

27.   Имах две годишна връзка с представител на зодия Телец (аз съм рибки :) ).. Мога да кажа, че мъжете телци са изключително инатести същества, максимално заядливи и дребнави, адски трудно допускат хора до себе си, изключително емоционални са и адски добре прикриват тази си слабост. Те са нарцистични, егоистични, материалистични и болезнено директни.. Но ако успееш да им влезеш под кожата и им покажеш намеренията си към тях, те ще ти бъдат изключително предани! Много са грижовни, правят отличен секс! Адски ревниви са и много критични. За подаръците- първите 3 месеца не пропускаше да ме изненадва с нещо, но останалите година и 9 месеца... нищо.. но въпреки това имахме своите прекрасни моменти заедно... Каквито и да са, каквото и да правят, тези мъже оставят следа в съзнанието и сърцето ти....
^^^passion^^^

28.   Колкото и да не вярвам на зодии, всичко е вярно за телеца. Те са тиха вода, но дълбока. Нагазиш ли в нея, можеш да се удавиш. Три месеца едва издържах един телец. Повярвах на скромността и дадената дума, не можах да повярвам, че има човек, който така безогледно да лъже. Никога мъж телец!!! С него не можеш да се почувстваш желана и обичана жена. Това е мое мнение, но все още преживявам маската на лъжеца. Влажният поглед, няма нищо общо със същността му. Бягам далеч от това. Никога мъж ТЕЛЕЦ!!!

29.   Мъжа телец е най-добрия любовник. Потаен си е й чувствителен, но не го показва. Всички мъже покрай мен са предимно телци, включително и брат ми.
Не го разбираш, защото понякога той нарочно прави това с цел да е интересен. Може да са потайни и дълбоки води, но никой не може да обича като мъжа телец. Не обича много да го показва, но обича лудо.
Eipril

30.   Н 29 Опитaй със скорпион и пaк пиши;)
Зa връзкa не стaвaт, зодия скорпион= зодия хейтър. Но aко искaш кaчествен секс, товa е скорпионa. Нa мен сa ми изкaрвaли нaй - лъвското;)
Зa телците.... скучни сa ми. Нямa живец, мaлко " лудост ", липсвa им фaнтaзия ( във всяко отношение). По зaтворени, нaблюдaвa, прaви си своите зaключения, но сaмо през неговaтa си глaвa, кaкто ги виждa нещaтa. Сaмо неговите възприятиa сa вaжни, твоите сa " зaблудa " някaквa...
Не ме кефят!