Как да я накарам да се влюби в мен?
Здравейте, тук има много теми като тази която ще напиша и аз, но все пак ще я сподиля, не очаквам разбиране, или нещо от сорта, но просто пробвах какво ли не, и нямам успех, и затова реших да я споделя ако може да чуя и вашето мнение.

Е ето и историйката ми. Значи аз съм момче на 25 години, от доста време вече, много харесвам едно момиче, случайно я срещнах, и от както я видях, постоянно си мисля или се сещам за нея, преди доста често се виждахме, защото често ходех там където работи тя, но така стана че напусна работата си, и спряхме да се виждаме, но все пак продължихме и до момента продължаваме да си пишем. Няколко пъти я каня на кафе, и на разходка, но тя все ми отказва с отклончиви отговори, дори веднъж и намекнах, че много я харесвам, но тя ми каза, че и тя много ме харесва но само като приател, тук е момента да спомина, че тя е на 21 години.

Постоянно и правя комплименти, но не прекалявам за да не стана досаден, Опитвам се да и покажа, че с мен може да се чувства сигурна, и няма да я нараня. Кажете какво още да направя, или пък с държанието си към мент тя се опитва да се прави на недостъпна.

Коментари

1.   Щом си в графата приятели - или има приятел и го казва така, за да има отворена вратичка, ако с него не потръгнат нещата; или наистина те мисли само за приятел. Щом не иска да излизате на срещи опитай да сте в една и съща компания. Виж и как ще се държи, ако постепенно започнеш да и пишеш по-рядко. Почне ли тогава да става настойчива, може и да имаш шанс :)

2.   Виж, честите комплименти се изтъркват, стават банални и си губят смисъла. Досега ясно си и показал, че я желаеш, значи има три варианта. Ако и тя иска, нещата ще се получат. Ако не иска - несподелена любов. Ако си и пък някакъв резервен вариант, новината не е добра - не те уважава достатъчно, за да ти го каже в очите. Моят съвет при всички случаи е да разредиш комплиментите. Кажи и в прав текст, че искаш да сте заедно и после се отдръпни. Няма жена, която да се обиди от факта, че е желана, така че нищо не губиш.
М52

3.   Трудно можеш да накараш жена да се влюби в теб. Да не кажа направо невъзможно. И обикновено в теб се влюбват жените, които не харесваш ЧАК толкова много, защото си естествен покрай тях. Няма такъв филм "направи това и ще те заобича". Ако сте в една компания и се държиш приятелски с нея можеш да имаш шанс с течение на времето да и спечелиш сърцето. Иначе или го има още първите седмици или забрави. Не се самонавивай и не се вманиачавай в преследването на една определена жена повече от 1-2 месеца. А и все пак си на 25, би трябвало да усещаш нещата.

4.   Дори и да се почувства сигурна, дори и да разбере че не искаш да я нараняваш, дори да има пълно доверие в теб, това няма да бъде достатъчно. Просто ако от нейна страна няма чувства...

5.   От Автора - Коментар № 1 - Ами и аз си мислех дали не си е намерила приятел вече, защото както казах и в написаното, доста време не сме се виждали, но дотогава все още нямаше. Честно казано и пиша доста често, но все пак не искам да и досаждам, защото това не е в моя полза.

А относно написаното от №2 - Да така е, честите комплименти губят смисъла си. Вече съм и казал, че искам да има нещо повече от приятелство между нас, но си мисля и нещо друго което е възможно да си мисли тя, и затова да не иска да бъдем заедно, а то е, че се страхува да не я разочаровам.

6.   Щом ти е казала, че те харесва като приятел, значи не те харесва за гадже и това е учтивото отказване. Няма какво даа направиш, насочи се към друга. Може да не си нейн тип.

7.   Аз имах връзка с подобен сценарии. Излизах с едно момиче няколко пъти и след като тя започна да ме разпитва за предишни връзки и причините за раздяла и други по-лични неща аз й признах какво чувствам и какво мисля за нея, на което тя ми каза че ме харесва много НО КАТО ПРИЯТЕЛ. Стана ми много криво, но продължихме да се виждаме вече по-рядко. След около месец си намерих гадже и спрях да се обаждам на първата, на което започна тя да ме търси и да ме кани по кафета и да излизаме и след няколко срещи вече тя ми призна че иска да сме повече от приятели, но уви вече беше късно.
Разказвам ти историята си като пример, отдръпни се за малко, но не прекалено пак я кани да излизате и се прави все едно че нищо не е станало, да й шанс да те опознае повече и мисля, че ще има резултат.
Успех!

8.   Тя вече те е сложила в графа приятел и няма какво да направиш! Тя ако имаше желание да бъде с теб нямаше нищо да я спре. Споделените чувства си личат от космоса, а аз като чета твоята история - не виждам такива. Напълно възможно е да си има приятел или просто да не иска връзка. Одръпни се, не я търси толкова често, опитай се да и бъдеш ПРИЯТЕЛ! Жените ценят това, а пък знаеш ли - може да се влюби в теб!
Успех!

9.   Не я интересуваш, а просто не иска да те убиди, затова отговаря по този начин.

10.   От Автора - Мерси на всички които дадоха мнението си,
Темата е приключена.

11.   Щом си в зоната на приятелството си обречен.

12.   Здравейте може да ми казвайте ми слави това ми е галеното име. Моля помогне те Харесах една приятека на кака ми момичето е с 3, 4 години поголяма от мен Отвреме на време си пишем даже я поканих веднъж на кафе но така и не оспяхме да излезем се се оправдава с това че е оморена или нещо от сорта тя е много красива немога да спра да мисля за нея. И е много умна за сравнение с др момичета кадето можеш лесно да ги маниполираш. И сторията ми е следната с нея се познаваме отдавна и мисля че и тя ме харева но несъм сигорен питах една нейна приятелка тя каза че можеби имам шанс и да се пробвам.
Тя не ме е отрязала поне за сега но се ми се прави на недостъпна а на истина я харесвам много и мисля че съм влюбен в нея. Според вас тя харесваме ли? Пишете ми моля искам неотрално мнение на имел .....

14.   Здравейте, аз съм на 13 години и много си харесвам едно момиче от моя клас. Проблема е, че тя предпочита повече един от моя клас.. Плс за съвети как да я накарам да ме хареса :)

15.   За да си хванеш гадже трябва да си много настоятелен!

16.   Здравейте харесвам едно момиче от моят клас на 15 съм но тя е много срамежлива и на скоро започнахме да контактуваме даже ще ходим на кафе след 2 дена и мисля да й предлагам там моля ви кажете как да го направя или поне как да я накарам да ме хареса

17.   Малко ги храниш и им заблестяват очите!!!

19.   Ако те мисли за приятел почне да и задаваш
комплименти например но че е много красива
или че я обичаш много ако си го направил допре
на 8 съм и по този начин имам вече връзка