До всички мъже
Здравейте!
Търся мнение предимно от господата в сайта, но разбира се приемам и останалите. Кажете след 6 годишна врезка( в рамките до към 21-22г. ) когато един мъж си мисли че това е любовта на живота му, а тя го оставя... колко време му е нужно да реши отново да започне нещо сериозно. Той след това е излизал с други разбира се, но без да се обвързва. От тогава са минали около 3 години, вече би ли могъл да се излъже за сериозно обвързване или по-вероятно не му е минао!! Мерси>

Коментари

1.   Ами да ти кажа, когато бях точно на 21-22 преживях най-голямата си любовна болка. Между нас нищо не се случи, но и двамата се харесвахме много, въпреки че знаехме, че нещата са невъзможни. Тя си имаше сериозен приятел, за който скоро след това се омъжи. Отне ми около три години да я преодолея и мисля, че като време си е напълно достатъчно. Друг е въпросът, че след 23-24 години мъжете захитряваме и вече не сме толкова наивни. В момента съм на 29 и мога да кажа, че за да се обвържа сериозно с някоя жена, трябва много добре да я познавам. В противен случай просто не бих го направил.

2.   Индивидуално е, но може вече да му е преминало разочарованието. Зависи и от жената, до колко му вдъхва доверие. А и той си дава сметка, че тоава е бил малък и сега ще бъде по различно.

3.   не му трябва грам време, особено ако е било грешка преди това

4.   Индивидуално е наистина. При някои минава много бързо, при други бавно и мъчително и им отнема години, за да им олекне и да продължат напред. Зависи колко са обичали жената до себе си. Може би си в ситуация, при която имаш симпатии към такъв мъж. Много е трудно, направо като главоблъсканица. Не знаеш какво да направиш, как да го предразположиш. И аз от 1 година насам се мъча да покажа на един господин, че съм различна и за нищо на света няма да го нараня, ако ми позволи да се доближа до него, но засега безрезултатно. От една страна го разбирам, доста тежко е наранен от бившата си и съм търпелива, пък да видим докъде ще ми стигне търпението. И ти бъди търпелива и за нищо на света не му давай зор за връзка. Просто му показвай, че в твое присъствие винаги ще се чувства добре и той сам ще поиска нещата да се получат.

5.   Нито има точна формула, нито има точно определено време. Всичко идва от само себе си, търси отговорите в себе си, а не тук. Тук никой не може да ти даде рецепта за разбито сърце, просто защото няма такава. Успех.

Муцито

6.   Благодаря на всички!