Май съдбата си играе с мен
Ще започна оттам, че и двамата сме семейни, работата ни свързва, разстоянието ни дели. Досега не сме се виждали. Чуваме се всеки ден, понеже работата го изисква. Пишем си от дъжд на вятър. Той определено ме харесва. Мечтае за някакъв вид романтика. Естествено че отказах, но постепенно май започвам да хлътвам. Та до онзи ден, в който ми трябваше спешно, но не вдигаше телефона. Пратих есемес "пак ли ми изневеряваш", отговорът беше "в любов - не". Ако е майтап - добре, но ако го тълкувам като чисто обяснение, май нещата не тръгват на добре. Какво да правя? Да напусна, да се поддам или да изчакам да ми мине?

Коментари

1.   Изчакай да ти мине. Аналогично се случи и при мен, и ми беше много трудно. Нарочно отрязах всички пътеки до себе си и не мога да кажа, че към този момент/месец след това/ ми е минало напълно, но поне разсъждавам трезво и знам, че съм постъпила правилно. А ако можеш да приемеш изживяването с него само като сексуално, без да влагаш нищо друго и да прекратиш всичко навреме, моят съвет е да не изпускаш мига. Само че, ние жените се увличаме и после страдаме.

2.   Подай се няма нищо красиво от любовта когато чувствата са намесени всичко става по красиво една любов не трябва да се пренебрегва

3.   Каква изневяра след като не сте се виждали??? Забрави го!!!

4.   Е ти си лесна, аз като трима са влюбени в мен и не знам кой да избера какво да правя аз а?:D
Не е трябвало да пращаш този sms ще помисли, че си влюбена в него.

5.   Благодаря за отговорите. За първи път сърцето и разума ми не са на едно мнение и това ме обърква.

6.   Свиквай ;) За в бъдеще още хиляди пъти, разума и сърцето ти, няма да са на едно мнение.

Ако не бяхте семейни, веднага бих те съветвала да се бориш за него, за щастието ви и тн. Но факта, че и двамата сте семейни, променя всичко. Ако вие се съберете и заживеете като една цяло, то това би означавало, че ще причините една огромна болка на хората, с които в момента.
В този случай, най - доброто решение би било да оставиш чувствата да отминат. По този начин, никой няма да бъде наранен.

До №4
Не си мисли, че твоето решение е по - трудно от това на авторката.

7.   Изчаках, обвинявах се, че силно ме дърпа нещо към него.... нищо не ми помогна вече година изживявам най-страхотната любов с него... да поясна все пак, колеги сме и двамата семейни..... знам какво трябва да направя, но не искам без него..... никога не съм била по-щастлива и никога не съм плакала толкова с никого не сме си казвали толкова пъти "обичам те" и "липсваш ми до болка" ...... аз съвет немога да ти дам, пожелавам ти само, каквото и да се случва от тук нататък нека не те напуска разума и отговорността.