Искам го
Прекарах една страхотна вечер с едно момче, което познавам от близо година. Не сме правили секс, но имаше доста страст.. не че той не искаше, но просто не го направих. Проблема е че аз го искам. Искам да съм с него пак просто усещането когато съм с него ми харесва. Мисля, че се влюбвам. Притеснявам се, че след онази вечер той се държи дръпнато и не ми се обажда както преди. Опитах се да му се обадя да излезем, но той ми каза, че е зает.. Чувствам че съм хлътнала доста по него, при него не знам как е но той си пада леко несериозен, като цяло той се чуства абслютно необвъзан, без задължения към мен, без обещания и не знам много ми се иска да се променят нещата между нас и да погледне на мен с други очи, но как да стане?

Коментари

1.   Не се отказвай;това е моят съвет

2.   Първо се успокой. Човека сигурно няма идея какви са ти намеренията към него и ако ги разбере, ще се изпари тотално, даже не знам дали въобще ще му чуеш гласеца по телефона. Едно от най- важните неща, които научих чрез наблюдения върху моя живот и върху живота на останалите момичета, е че един мъж дори да те харесва, усети ли някакъв минимален натиск още в самото начало, се изпарява по най- бързия начин. Не иска да те чува и вижда. Това е. Ако не друго, то поне трябва да се превърнеш в някакъв вид предизвикателство за него. Да знае, че хем те има, хем във всеки един момент може да те изгуби от полезрението си. Сложничко е, но всяка жена може да го постигне стига да иска. И няма непревземаема крепост, всеки мъж е лесен стига да му покажеш, че си заслужаваш усилията.