Дали можем да сме нещо повече от съквартиранти?
Пише ви момче на 25 години, живеещо в Германия.
Градът в който живея не е голям, нямам контакти с много българи, но винаги съм гледал да помогна на такива, които се нуждаят. За съдействие ме помоли и приятел на баща ми, чиято дъщеря си търси работа. Свързах се със семейството, направих каквото зависеше от мен и момичето пристигна, близо 3 месеца живеем заедно. Още като я видях бях приятно изненадан, много!
Не съм от най-социалните хора, тя също е срамежлива и беше доста трудно в началото.

За 2-3 седмици започнахме да се отпускаме, да си споделяме, храним се заедно, разходки, много добре се разбираме.

Объркан съм, защото поведението и е доста странно, наистина не разбирам.

Първо, сутрин се разкарва разголена (което наистина прави утрото ми добро), но 15 минути по-късно започва да разправя за тъпия си колега, който доста я вълнува. Миналата вечер си стоях, тя както минаваше ме погали с 2 пръста по ръката. Казах си, че това е ясен знак и тя веднага изстреля, че ще излиза... с въпросният колега.
Не искам директно да и кажа за чувствата си, защото ще се развалят отношенията ни. Ще бъде тъпо и да я питам какво чувства към мен, а ако действам без много приказки... и тя не ми отвърне ще бъде тотален провал.

Коментари

1.   Просто гледай да изпревариш въпросния колега. Заведи момичето на романтична разходка. Някъде на усамотение, само двамата с приятни изненадки. Може пък и тя да те харесва, но да и е писнало да чака да направиш първата крачка. Прояви малко фантазия. Заведи момичето на разходка на някое красиво място /парк, езеро/ гледай обаче да е привечер тогава е по-романтично, но и гледай да не е прекалено тъмно за да не се изплаши, че тогава изобщо няма да те огрее. Заведия на кино гледайте романтична комедия или пък в къщи и предложи да гледате романтичен филм подобен на това което искаш да ви се случи. Заведи я на лунапарк ако имате. Заведи я да гледате звездите. В подходящ момент я целуни нежно и така ще разбереш дали и тя иска. Но при всички случаи гледай целия ден да е само за вас. Ако трябва я накарай да си изключи телефона или да си ги оставите в квартирата, за да не може ония да и звънне. И да разкажеш как е минало да не забравиш!!!

2.   Ау... момичето те смята като покровител, ти обаче както много мъже си приел грешно нейните "като на татко" докосвания. Не знам тя на колко е, но ако не си привлекателен, тя няма да има сексуално влечение към теб. Не й казвай нещо глупаво преди тя да даде инициатива. За нея ти си опора, не секс забавление за една нощ (не ревнувай, тя няма да е с колегата си вечно)

3.   Може да те провокира с нейния "колега", за да те накара да направиш първата крачка. Има жени, които обичат да инициират надпревари, да бъдат награда за по-добрия. Другата опция е да те смята за говоряща мебел и да не и пука какво предизвиква в теб с голотата си. Твоята задача е да разбереш кое от двете е. Щом учиш в чужбина, значи имаш акъл в главата, използвай го

4.   Мисля, че няма чувства към теб, понеже аз ако живеех с човек, който ме привлича, със сигурност нямаше да говоря за някой "колега". Че то това си е чист автогол.. :) Както и да е, това съвсем не означава, че не можеш да я ухажваш. Твърде е възможно да си падне по теб с течение на времето. Действай!!!

5.   Според мен нарочно се разкарва разголена пред теб. Търси внимание, била е срамежлива и определено и липсва мъжко внимание и интерес! За сега не я интересуваш щом говори за другия, но не си и безразличен, според мен. Не и казвай, че я харесваш, остави я да се насити на онзи и да й омръзне - тя сама ще подходи към теб и ще те поиска.

6.   Глупости, въобразяваш си.. ти си във френд зоната момче : )) Ако има някога нещо, ще е еднократно, ще е грешка и с отношенията ви ще бъде свършено, завинаги, туй то

7.   Затова никога не търси помощ от друг и не помагай на никого. (лично мое мнение, благодарение на което съм пожънал доста успехи, но с много жертви). А иначе да й признаеш чувствата си за мен е най- тъпото. По скоро действай без да говориш дори да не ти отвърне няма да е провал ти няма да скачаш с главата напред. Коментар 3 ми хареса ако те провокира провокирай я и ти. Бъди загадъчен от начало, трябва да предизвикаш любопитството у нея. И най- вече не трябва да отстъпваш лично аз съм си изпатил така с едно момиче точно като я отстъпих на другия.